Flickr.com

..lepo, lepo !! :)
..evo i mene: http://www.flickr.com/photos/9147880@N02/
...ostavljaj tagove na fotkama, da bi ljudi mogli da te nadju ... U pravu si, samo tri seta moguce je postaviti kao ne-pro user i samo 200 fotki.. Pro Account kosta oko 1500 din za godinu dana i stvarno nema mikakvih ogranicenja.. e dq, jo jedno ogranicenje ja da je najveca moguca rezolucija na free accountu 1024x768!!
... super su ti fotke, samo napred!! Odo` da te hvalim!! :)
 
uff...sorry :P
nego...bas ima posla,mislim dok sam se pridruzio svim grupama i dok sam tagirao "pozvane" fotke sa tagovima od grupa.. :)
HVALA za komentare,bacicu i ja neki,mada meni to ide malo sporije,ali dobro..
 
e..ne kapiram ove pozivnice i to,mislim kapiram kad mi neko posalje u komentaru na fotku,onda odem u tu grupu i okacim tu fotku,ali mi nisu najjasnije one teme na forumima grupa,kao treba da okacis svoju fotku,ali treba da glasas (kako gde) i za onog iznad,nislim,gde..sta..kako...jel onaj kod treba da unesen na toj temi,ili kao komentar na njegovu fotku,ali cemu onda ta tema,i gde su one klasicne pozivnice,mislim..da pozovem neku fotku ili nekog bez postovanja na toj temi :?
 
u stvari kapiram..valjda to sa temama je kad hoces da okacis svoju fotku,postujes na temu,pa onda neko treba da je "oceni",pozove ili sta vec..
jbt..smara taj "ulazak u dubinu" svega toga :lol:
o.k da se kace i gledaju fotke,po neka prokomentarise i tako,a ovo...kao neka organizacija,cimanje,zovi onog,prihvati ovog,drz' ne daj..levo desno..mis'im.. :)

ajde bre fotografi,kacite linkove..znam da svi imate profil
untitled269.gif
 
Pošto određene grupe dopuštaju da se stavi samo jedna fotka po danu (prema pozivu), kako da znam koje sam i kada postavio te fotke...možda zvuči glupo, ali sam dobio opomenu kada sam postavio drugu fotku, bla, bla, bla...
 
A jeste li culi za explore?
Svaki dan 500 fotografija sa flickr-a se nalazi u posebnoj galeriji, ne biraju se po kvalitetu, nego po zanimljivosti. I onda napravite poster od fotki koje su bile tamo i shepurite se. :lol:


scout9486412dw0.jpg


:razz:
 

Back
Top