Strelac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Mala 14

Gost
Nije posteno o svim znakovima se prica a niko da spomene strelca! Ko zna nesto o strelcu neka pise ako mu nije problem!
Pisite sve sto znate! Hvala!
 
strijelcevi i strijelice...
pretpostavljam da te ineteresuje nesto vise o tipovima u znaku strijelca.
ovako... moje iskustvo sa strijelcevima je fenomenalno. tipovi strijelcevi su nevjerovatno iskreni i nekako... ma tesko ih je skontati.zive u svom svijetu ali ako ima nadjes zicu, ona je to ludo i nezaboravno. za njih je sve moguce. meni, iskreno, nevjerovatno leze vjerovatno zato sto sam i ja strijelica pa dve vatre prave haos. moja najveca ljubav, za koju mislim da je tesko ponovljiva je bila sa duplim strijelcem. sve je i dan danas fenomenalno ali na nekoj drugoj osnovi.
strijelcevi ce sve da urade da bi nekom ako ista izazvali osjecaj srece i osmjeh na licu. ne daju svoju slobodu tako lako, sto znaci da treba imati strpljenja sa njima i pustiti ih da misle da je sve po njihovom. strijelcevi nisu sebicni, naprotiv, sve bi uradili za ljude koje vole. kad vole, vole iskreno i jako, nekako cisto, kao djeca jer su jako djetinjasti tj nikad strijelcevi zaista ne odrastu.
ma ne znam sta bih ti rekla, ali strijelcevi su zaista interesantni, zivi, puni energije i ljubavi. vole zivot i nevjerovatno su posteni i iskreni. ...samo sto im treba naci zicu sto bas i nije tako lako...
eto toliko, mozda sam ti rekla nesto sto nisi znala...
ljubac ti saljem
 
Mala 14:
Nije posteno o svim znakovima se prica a niko da spomene strelca! Ko zna nesto o strelcu neka pise ako mu nije problem!
Pisite sve sto znate! Hvala!
Osecanja humana, moral i etika na prvom mestu,velikodusan,idealista,optimista.Prema drustvu korektan i sposoban za zajednicki rad,veran prijatelj,oseti i dobro proceni slabu stranu neprijatelju.Voli slobodu,mir.Duhovitost :shock: SIRENA
 
Strelac je mislim jedan od najpozitivnijih znakova u horoskopu.To su ljudi iskreni, nasmejani, vedri, duhoviti,uvek u zurbi kod nas nista ne ide polako, sve ide brzo 200km na sat. Volimo zivot, ustajemo ujutro sa osmehom na licu i radujemo se svakom novom danu!Radujemo se tudjoj sreci, saosecamo i pomazemo u nesreci. A sto se strelica tice, mislim da smo stvarno OK!I sto se izgleda tice, razmisljanja,osecanja i svega ostalog. Ako neko misli da sam preterala, :roll: sta mogu, volim sto sam STRELAC!!!!
 
Meni je stvarno zao sto moram ovo da napisem, ali po mom iskustvu muskarci strelci su jako ljubomorni, posesivni, nikad ne zele da priznaju krivicu...ali kada vole vole skroz do kraja mada mislim da to nije prava ljubav jer oni uvek moraju nekog da vole...kad bi bili sami mesec dana to bi bilo ubistvo za njih...Jedino sto su odlini u krevetu... :lol:
 
Zlatokosa:
Strelac je mislim jedan od najpozitivnijih znakova u horoskopu.To su ljudi iskreni, nasmejani, vedri, duhoviti,uvek u zurbi kod nas nista ne ide polako, sve ide brzo 200km na sat. Volimo zivot, ustajemo ujutro sa osmehom na licu i radujemo se svakom novom danu!Radujemo se tudjoj sreci, saosecamo i pomazemo u nesreci. A sto se strelica tice, mislim da smo stvarno OK!I sto se izgleda tice, razmisljanja,osecanja i svega ostalog. Ako neko misli da sam preterala, :roll: sta mogu, volim sto sam STRELAC!!!!
[/co
Postoje losi i dobri strelcevi.Strelcevi koji spadaju u "dobre" su zenskog pola,a "losi" muskog. :twisted:
 
Pa svuda postoje dobri i losi ljudi, samo sto mislim da je strelac i inace u horoskopu pozitivan znak, za razliku od onih zemljanih i vodenih koji spadaju u negativne. To je takva neka podela u astrologiji. :P
 
Pa nismo bas tako idelani. Stralac kad nesto lupi, prsti na sve strane. A tek kako umemo da se prostremo kad se sapletemo, komedija. A tek Strelac u bedaku... Sacuvaj se ko moze.
 
A zaljubljeni strelac? :roll: Kako da strelica preboli kad se zaljubi pa bude ostavljena? Kako to boli,ljudi moji, znaju to oni koji su tako nesto doziveli! Sreca, pa je strelac ipak optimista, gleda napred i oporavlja se brzo. Nadam se da cu i ja tako, sto pre na noge lagane :!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top