NBGD?!

zagor

Zainteresovan član
Poruka
216
Ovako, vrlo je prosto. Svakom kome se ne svidja Novi Beograd i sve sto on nosi sa sobom, neka to zadrzi za sebe. Ja ga volim, takav kakav je, jer je moj i on mi je sve. Ako ima neko ko misli kao ja dobro bi dosao (la)!!!! 8) 8) 8)
 
to i jest stos! ja sam iz blokova! Tacnije, 62. blok za koga mnogi kazu da lici "na crnacki geto" i "socijalu". Pa, sta je tu toliko lose?! 8)
 
Ej nemoj da se brines sto ti niko ne odgovara,ni meni niko ne pise!A slazem se sa tobom da je NBGD najbolji,ja se nikad ne bi selila odavde.OBOZAVAM GA!POZDRAV!
 
zagor:
to i jest stos! ja sam iz blokova! Tacnije, 62. blok za koga mnogi kazu da lici "na crnacki geto" i "socijalu". Pa, sta je tu toliko lose?! 8)
Pa gde si bre komsija... Ja vec odvorih temu za blokove i nahvalih 62. blok... ne da tu nema nista lose, nego je to jedan od najboljih...Poseti temu, i dodaj i ti po koju rec hvale... Samo mi reci sever ili jug?
 
zagor:
to i jest stos! ja sam iz blokova! Tacnije, 62. blok za koga mnogi kazu da lici "na crnacki geto" i "socijalu". Pa, sta je tu toliko lose?! 8)
Pa gde si bre komsija... Ja vec otvorih temu za blokove i nahvalih 62. blok... ne da tu nema nista lose, nego je to jedan od najboljih...Poseti temu, i dodaj i ti po koju rec hvale... Samo mi reci sever ili jug?
 
zagor:
Ovako, vrlo je prosto. Svakom kome se ne svidja Novi Beograd i sve sto on nosi sa sobom, neka to zadrzi za sebe. Ja ga volim, takav kakav je, jer je moj i on mi je sve. Ako ima neko ko misli kao ja dobro bi dosao (la)!!!! 8) 8) 8)

nisam sa Nbgd,ali nemogu da gresim dusu lep je to kraj......lep je onaj deo kod hotela 'Jugoslavija',ali lepo je i tamo kod 'Hajta'uopste iam neki smek taj kraj!
 
sunrise:
zagor:
Ovako, vrlo je prosto. Svakom kome se ne svidja Novi Beograd i sve sto on nosi sa sobom, neka to zadrzi za sebe. Ja ga volim, takav kakav je, jer je moj i on mi je sve. Ako ima neko ko misli kao ja dobro bi dosao (la)!!!! 8) 8) 8)

Ej, nemoj da me shvatish pogresno:)), ali kad god sam prosla Novim Beogradom, pitala sam se -koliki "li" je procenat ubistava u onom sivilu i betonu, betonu, betonu, betonu, betonu, beskrajnom sivilu... nishta licno:)))
Pozdrav
Pa verovatno je najveci procenat, kada tu i zivi najvie ljudi u celom gradu! A cudi me kako nisi pored tolikog "sivila i betona" uocila toliko zelenilo, zelenilo, zelenilo... Pogledaj malo dublje kada sledeci put budes prolazila! :wink: pozdrav
 
zagor:
Ovako, vrlo je prosto. Svakom kome se ne svidja Novi Beograd i sve sto on nosi sa sobom, neka to zadrzi za sebe. Ja ga volim, takav kakav je, jer je moj i on mi je sve. Ako ima neko ko misli kao ja dobro bi dosao (la)!!!! 8) 8) 8)
Lepo je što voliš deo grada u kome živiš, ali si još po jednoj osnovi u pravu. Šta god mislili mrzitelji, Novi Beograd se pretvara u savremeni centar ovog grada, aerodrom, najbolji hoteli, velike firme, sportske hale, fakulteti, TV stanice, bulevari... Treba li još?
 
ovi koji se bune protiv NBGD, to su ovi verovatno sto im treba pola sata peske do prvog kafica, prodavnice, skole, banke. Ili ako eventualno imaju kola pa im treba po dva sata da parkiraju i ako auto ne odvezu u 7 ujutro, odvest ce ga pauk :!: 8) :lol: :cry: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top