RANJENA VENERA

Samo meni nemoj da kukas, dva T-kvadrata Mesec-Uran-Venera i Mesec-Neptun-Venera. :lol: Nisam imala pojma da se sesta kuca posmatra i na taj nacin, eto meni su Uran i Neptun u 6, naravno... :roll: :lol: Inace to su jedini losi aspekti kod mene, ali ubitacni. :(
 
Велико хвала, Софија!
Цитирам овај пост зато што сам ја, и поред Сатурна у Ваги који прави опозицију са мојом наталном Венером, топла особа, весела, приступачна и отворена, а претпостављам да је Сатурн тај који даје одбојност, резервисаност и хладне емоције... зар не?
Па, шта је онда у питању кад мене љубав заобилази у широком луку?
У реду, Нептун ми замагљује видике, али моја Венера је повучена, стидљива, није кокета, плаши се да покаже емоције... а о сексу и да не причам... није ми јасно како то да још нисам девица... заправо, тако се и осећам! :confused:
Своју Венеру сам једино иживела кроз уметност, писање и сликање... па, и то је нешто! Тешим се! :roll:
:bye:


I ovo imam potrebu da citiram.
E sad nagradno pitanje za sve kako prevazici taj kvadrat?
:( :( :(
 
Samo meni nemoj da kukas, dva T-kvadrata Mesec-Uran-Venera i Mesec-Neptun-Venera. :lol: Nisam imala pojma da se sesta kuca posmatra i na taj nacin, eto meni su Uran i Neptun u 6, naravno... :roll: :lol: Inace to su jedini losi aspekti kod mene, ali ubitacni. :(

Meni nisu jedini :besna: Ima ih i vezanih z asedmu kucu :besna:
Ono sma procitala da je sesta nacin ulaska u brak i kako se to prihvata i kako se desava.
Kad sve saberem i oduzmem zbogom ljubavi, srecan pu i lepo se provedi.
 
Meni nisu jedini :besna: Ima ih i vezanih z asedmu kucu :besna:
Ono sma procitala da je sesta nacin ulaska u brak i kako se to prihvata i kako se desava.
Kad sve saberem i oduzmem zbogom ljubavi, srecan pu i lepo se provedi.

:lol:
Opet, nemoj da kukas... Nisi sama. :lol: Ako mi je AC Lav, DC je Vodolija, a Uran ubija i Veneru i Mesec... Ako mi je AC Rak, Saturn mi upada u 7, sto je samo po sebi losa karma. Mesec opozicija Uran uvek sa sobom vuce razvode. I ludnice. :lol: Posebno sto je meni Uran u 6, Mesec u 12. Sto li sam se rodila...? :roll::D

Na kraju krajeva, ima toliko bitnijih stvari u zivotu od braka. :cool:
 
:lol:
Opet, nemoj da kukas... Nisi sama. :lol: Ako mi je AC Lav, DC je Vodolija, a Uran ubija i Veneru i Mesec... Ako mi je AC Rak, Saturn mi upada u 7, sto je samo po sebi losa karma. Mesec opozicija Uran uvek sa sobom vuce razvode. I ludnice. :lol: Posebno sto je meni Uran u 6, Mesec u 12. Dzaba sam se rodila. :roll::D

Na kraju krajeva, ima toliko bitnijih stvari u zivotu od braka. :cool:

Mislim da bi trebalo da se posvetimo karmi i karmickim zaslugama :hahaha:

U pitanju je ljubav, a ne brak.:rtfm:
Ljubav........
 
Poslednja izmena:
Nemam, pricinilo mi se da je rec o veneri u devici:eek:, ali takva je moja venera stidljiva i plasljiva, bezi od emocija, sumnjicava je, nikome ne veruje, ne pokazuje emocije, a jos i taj neptun.......

Pitala sma z akvadrat venere i neptuna kako ga prevazici?

Tesko, moramo biti prizemne i shvatiti da savrsenstvo ne postoji. :D I moramo biti otvorenije. A ako dodje do onog najgoreg, okrenite se umetnosti umesto porocima. Cak iako vas Neptun zavara pa imate nedostatak samopouzdanja.
 
Tesko, moramo biti prizemne i shvatiti da savrsenstvo ne postoji. :D I moramo biti otvorenije. A ako dodje do onog najgoreg, okrenite se umetnosti umesto porocima. Cak iako vas Neptun zavara pa imate nedostatak samopouzdanja.

Pa trudim se, ali ne ide.....
Nisma umetnicka dusa :lol: :lol: Ipak je to venera u devici, gubi ona mnogo toga u tom znaku. Pokusala sma da pisem pesme, da slikam, talenat za muziku necu ni da pominjem :hahaha:
Jedino sto volim i sto mi ide je uredjenje prostora, kuce, stanovi obozavam to, ali na zalost mene struka ne vezuje za tako nesto.
 
Pa trudim se, ali ne ide.....
Nisma umetnicka dusa :lol: :lol: Ipak je to venera u devici, gubi ona mnogo toga u tom znaku. Pokusala sma da pisem pesme, da slikam, talenat za muziku necu ni da pominjem :hahaha:

Cekaj, cekaj, nesto se ja prepoznajem u ovome... :think: Iako mi je Venera na 16 stepenu Vage. :think: Ni ja nisam za slikarstvo, volim da pisem (ali samo i iskljucivo za sebe), muziku volim da slusam ali nisam kreativna definitivno. :lol:

Imas li jos neku aflikciju sem Neptuna?
 
Kada su dve planete u opoziciji ili kvadratu, to od njih izvlaci ono najgore... Eto, umesto da su nam Venera i Neptun zajedno pa da daju umetnost i zavodljivost, nama su iskvadrirane pa smo vecito u nekim fantazijama. :roll: I sta sad, koja je prva? Jesam ja pobedila?
 
I ovo imam potrebu da citiram.
E sad nagradno pitanje za sve kako prevazici taj kvadrat?

:( :( :([/QUOTE

Ја у наталу имам опозицију Венере и Нептуна... Венера је смештена у 11. кући , у Овну, а Нептун и Сатурн су у 5. кући, у Ваги... оба су ретроградни! :confused:
Е, сад , да ли је гори квадрат или опозиција, или они уопште нису лоши?
Како покренути ову плашљиву Венеру... дође ми да је истресем из ''гаћа!'' ;) :hvala:
 
Ја у наталу имам опозицију Венере и Нептуна... Венера је смештена у 11. кући , у Овну, а Нептун и Сатурн су у 5. кући, у Ваги... оба су ретроградни! :confused:
Е, сад , да ли је гори квадрат или опозиција, или они уопште нису лоши?
Како покренути ову плашљиву Венеру... дође ми да је истресем из ''гаћа!'' ;) :hvala:

Po meni, gori je kvadrat jer iz njega nema izlaza ;) ali oba aspekta su teska. Ne znam kako prevazici, kad se budem pokrenula, javljam vam... Iako imam Sunce u 5. i Veneru u Vagi, pa volim da se sepurim. :cool:
 
@ Нећу жваку... само се ти шепури, не смета, па кад стигнеш, а ти нас научи како да '' преваримо'' наше Венере?! :D
Ја сам се заинатила да ћу је макар у старачком дому натерати да ми врати све оно што ми је '' украла! '' :evil:
Али, како, кад сам ја свим мушкарцима ( изузев бившег супруга и моје прве љубави) била сасмо добра другарица и ''Драга Савета'', чак сам се и побратимила са двојицом... лелееее, где ми је памет била, док су се моје другарице проводиле, ја сам читала књиге и писала песме! :(
А, сад, у позним годинама, хоћу ово: :brus::bye:
 
A po cemu si to zakljucila? :think:
Naglasena su oba. :lol: Ali Lav ne daje visinu kao Strelac. Kada se gleda gradja, pre svega se gledaju planete u 1, a posle toga znak u kom se nalazi vladar AC, i aspekti prema vladaru AC. Na Strelca sam povukla one specificne zube, gornje jedinice krupnije od ostalih. :hahaha: I obrve su na Strelca. :lol: Je l' bi htela i ti da mi pomognes da odredim sta mi je AC?
Еј, не троши превише енергије на опис изгледа који се добија првом кућом.;)
Веруј ми, толико људи знам које прва кућа физички уопште не описује.:lol:
Прву мене- Асц. у Раку, Месец у Раку у 12. кући и прави 6 аспеката- Мо120Са, Мо120Пл, Мо120Ју,Мо120Ве, Мо180Не,Мо90Ме...ај' ме опиши!:lol:

А за тај подзнак , ето ја као неко ко има владара асцедента у 12. могу ти помоћи да се упоредиш...ако волиш да седиш затворена између четири зида, слабо излазиш, ниси претерено друштвена, тежиш повученом животу, иза кулиса, ако си добар психолог, ондаК имам велике шансе да си ипак Рак у подзнаку...набрајај даље...:D



Oprosti, Merkur mi je u Strelcu, nisam uspela da shvatim sta si htela da kazes. :lol: Ustvari jesam, nego nesto ne povezujem najbolje. :lol: Skorpija je mrsav znak, nizak i mrsav, sve se umanjuje prema Plutonu, za razliku od Strelca koji preteruje prema Jupiteru. :D A Devica nije mrsava, jeste malena, ali mrsava nije.
Па, моја мама- шкорпијонска Венера- малена, владар Асц. Меркур у Стрелцу- , плус Ве90Ју- ето аутоматски три показатеља за склоност гојењу...о томе смо причали.

Valjda cemo preci na drugu stranu sada.
Pisala sam za moju veneru i njen kvadrat, venera u devici, pa jos u kvadratu sa neptunom jadna, slaba i nikakva. Htedoh reci da iz licnog iskustva znam koliko je to los kvadrat i koliko obmanjuje, donosi nezadovoljstvo, potragu, lazne nade. Impresivno je koliko neptun deluje i koliko kvadrat radi.:(
Samo sma se nadovezala na to sto ti se ne svidja taj kvadrat. :(
Да, још ти Венера влада 5. кућом...зезнут уме Нептун да буде кад дира личне планете, веома...мој прави аспекте са три личне планете...извукло ме је Сунце у овну на МЦ-у- јака воља да се чупам и јака Вага са све Сатурном у знаку Ваге, па брзо израционалишем...иначе, како је зезнуто кад Нептун ухвати својом чаролијом могу да претпоставим...мени се убацио у 6. кућу као владар 9. куће, а владр 3. ми је у 9., па су још и повезани са владаром асцедента у 12. кући и денуо ми се на мноооого јаку интуицију...пробај да га обрнеш у своју корист...супер је што си свесна његовог утицаја.

Na sedmom mozes misliti, stepen braka :besan2:

venera inace vladar pete-ljubav

Kvadrat je vezan z atrecu i sestu kucu, ali sesta kuca je kuca izmedju veze i braka i pokazuje nacin prelaska na brak, pa sad ti vidi :besan2: :besan2:
Ма не секирај се...не мора се одрадити квадрат у том смислу...рецимо, може да значи да ће те оговарати колегинице на послу, да ће ти оне сплеткарити...да, купи кућног љубимца па се заћори у њега.:lol:Ето ти одрађене симболике Нептуна.;)
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da te opišem dok ne vidim celu kartu i orbise prema AC. :D A tebi je planeta u 12, a ne u 1.

Da, Sofi, volim da sedim medju 4 zida, ne volim da izlazim i da se provodim, to je Rak definitivno, ali s druge strane, od Raka fizički nemam apsolutno ništa. :confused: Da ti pošaljem kartu na PP pa da vidiš razlike i da vidim šta me bolje opisuje, ako imaš vremena?

Edit: A i ti imaš Mesec u Raku u 12, kukala nam majka... :roll:
 
Poslednja izmena:
Po meni, gori je kvadrat jer iz njega nema izlaza ;) ali oba aspekta su teska. Ne znam kako prevazici, kad se budem pokrenula, javljam vam... Iako imam Sunce u 5. i Veneru u Vagi, pa volim da se sepurim. :cool:

A ne znam za vas, ali ja sam spremna da ne popuštam i toliko izbegavam da preuzmem inicijativu da ne bih nekome prišla sve dok mi sam ne pridje i ne zažvali me. :hahaha:
:rotf: Могу мислити како то твоје шепурење изгледа ако ти је владар Асцедента ипак Сунце и то у 5. пољу.

Еј, али зашто везујеш иницијативу за Венеру и Нептун? Или те нешто не разумем?:think::D
 
Ne mogu da te opišem dok ne vidim celu kartu i orbise prema AC. :D A tebi je planeta u 12, a ne u 1.

Da, Sofi, volim da sedim medju 4 zida, ne volim da izlazim i da se provodim, to je Rak definitivno, ali s druge strane, od Raka fizički nemam apsolutno ništa. :confused: Da ti pošaljem kartu na PP pa da vidiš razlike i da vidim šta me bolje opisuje, ako imaš vremena?

Edit: A i ti imaš Mesec u Raku u 12, kukala nam majka... :roll:
Пошаљи карту...мада, да би се подзнак одредио, мора се знати много о теби и о твом животу...и као што рекох, не везуј се претерано за прву кућу....иначе, Рак да је или ситне или јако крупне особе.;)

Да, мени је Месец као владар АЦ-а у 12. и у Раку је.:lol:
 
:rotf: Могу мислити како то твоје шепурење изгледа ако ти је владар Асцедента ипак Сунце и то у 5. пољу.

:rotf:
Onako, teatralno, ja sam cool, distancirana, uopste me ne dotices, niko me ne dotice, ali ti ipak trci za mnom.

Еј, али зашто везујеш иницијативу за Венеру и Нептун? Или те нешто не разумем?:think::D

Neptun predstavlja zavodljivost, pored toga sto simbolise i umetnost i duhovnost (u svom dobrom svetlu). Zene sa ovim kvadratom tesko se odlucuju na prvi korak. Ili bar ja imam takav utisak dok vas posmatram?
 
Ево, покушај сад да опишеш::)
Подзнак на 26* Рака.
Месец у 12. кући на 0* Рака
аспекти Месеца: Мо120Са, Мо120Пл,Мо120Ју,Мо120Ве,Мо180Не,Мо90Ме
аспекти на АЦ: 90 Пл у Ваги (орбис 1*), 120Ме у Рибама(орбис3*), по неким програмима имам и 90Са (орбис, по мом мишљењу превелик-7*, толеришем до 5* за аспекте на АЦ, МЦ, ИЦ и ДЦ)
 
Пошаљи карту...мада, да би се подзнак одредио, мора се знати много о теби и о твом животу...и као што рекох, не везуј се претерано за прву кућу....иначе, Рак да је или ситне или јако крупне особе.;)

Nema frke, tu sam da te usmeravam... Inace sam visoka i mrsava (to objasnjavam Saturnom). Mada su mi Venera i Mesec dali obline. :cool:

Ajde... stize karta. :D
 
:rotf:
Onako, teatralno, ja sam cool, distancirana, uopste me ne dotices, niko me ne dotice, ali ti ipak trci za mnom.
:lol: Добро...мени због владара хороскопа у 12., а сунца у овну на асцеденту припсују хладноћу...и одајем тај утисак.



Neptun predstavlja zavodljivost, pored toga sto simbolise i umetnost i duhovnost (u svom dobrom svetlu). Zene sa ovim kvadratom tesko se odlucuju na prvi korak. Ili bar ja imam takav utisak dok vas posmatram?[/QUOTE]Кога нас?

Ја сам поносна власница Ве 60 Не. :mrgreen:
 
Meni nisu jedini :besna: Ima ih i vezanih z asedmu kucu :besna:
Ono sma procitala da je sesta nacin ulaska u brak i kako se to prihvata i kako se desava.
Kad sve saberem i oduzmem zbogom ljubavi, srecan pu i lepo se provedi.

Ма добро...то Имширагић мало претерује.:lol:

Као шеста је прелазак од везе ка браку, а осма од развода ка другом браку.

Хоћеш да нам ставиш карту да видимо то твоје седмо поље?
 

Back
Top