Svećice za yuga

Ако мене питаш - бацио си паре. Нема ту неких битних разлика што се може закључити и из цене... Цена се за Заставине делове формира на име фирме која их призводи, а не на квалитет.
 
Ma znaš šta razlike Mora biti pa nije isto neka tamo bosna super ili champion.
Нажалост, исто је.

A zašto zato što je yugo? Menjao sam pre 5-6meseci
Да. Зато што је Југо. Ја сам нпр платине морао да мењам после 7 дана, а купио сам оне најскупље.

Bacanje para je i npr.mp3 player u kolima,po vama dvojici ili
Није ти исто поређење. ДА - јесте бацање пара ако тај мп3 платиш 300+ ЕУР. Ја рецимо имам касетофон у колима и ако ми се баш слуша мп3 закачим обичан мп3 плејер (онај што се носи око врата) преко адаптера на касетофон, а за 150ЕУР које бих дао за ауто-мп3 наспем гориво за 2500км.
 
Ja za moj yugo uzeo danas Champion RN9YCC 4 svećice,pa pošto se ne razumem kakve su,kako su se pokazale?

Prvo si kupio svecice pa si otvorio temu sa pitanjem kakve su. Sad, sta je - tu je, vozi ih i ako su svecice odgovarajuce toplotne vrednosti mozes samo da vidis kakve su posle nekog vremena ili posle maksimalnog opterecenja motora zescom voznjom uz planinu, recimo. Losi falsifikati ne mogu da izdrze velika i duga opterecenja. Opet, ne mora da znaci, mogu raditi 1000, 10.0000 ili vise km., videces sam.
 

Back
Top