volim te...

Jeste tako.
Ne može se bez ljubavi, ne može se bez kenyanya.
I bez jednog i bez drugog se umire.
Bez ljubavi od bola,
bez kenyanya od sepse...

jes bre, sad sam se setila. kazu da ko redovnije k.enja, tj. svaki dan bar jednom, ima duzi vek zivota. zato treba jesti povrce i voce, zbog celuloze.
 
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...

Mislim sve najbolje i takve najviše volim. Po meni su takvi sigurni u sebe i nemaju potrebu za pretvaranjem. Ipak smo mi žene romantične i želimo da čujemo da nas neko voli, to prija
 
reci ne znace nista
kad muskarac voli zenu, to se vidi iz nacina na koji je gleda, nacinu na koji je dotakne...sta zaboga znaci otvoreno pokazivati emocije? zavisi kad, zavisi kome...ne treba mi covek koji ce da place ko pichka za svaku sitnicu..ali mi pogotovo ne treba ni onaj ko u sebi nema emociju, ili ne ume da je iskaze...
veoma sam sumnjicava prema onima koji mnogo pricaju o onom sto osecaju..i uopste, svaka preterana pricao o bilo cemu smrdi na nekakvo ubedjivanje..juce mi je neki lik jedno pet puta rekao da nikad nije video lepsu zenu...htela sam da se ispovracam..zaboga miloga, zar ti likovi ne shvataju koliko to lazno zvuci..strasno...

za mene je pravi muskarac onaj koji ume da podeli i svoju srecu i svoju bol sa onim koga voli.to je prava stvar.
 
sta mislite o muskarcima koji otvoreno pokazuju svoje emocije? jesu li oni 'shonje' ili su podjednako 'markantni' kao arnold - shvaki - svarceneger? (ignorisite ovo o poznatom glumcu i politicaru)...
pa super je kad neko otvoreno pokaze emocije,eto ja to recimo ne mogu i to je kao lose,ali da ne preteruje,to mi je bzvz i za muskarce i za zene...
 
Ja sam malo tupkasta tako da ocekujem, ako me voli, da mi to i kaze...
Mozda je to i posljedica jednog davnasnjeg - Ko te hebe, kad nisi vidjela...
A ja samo nisam umjela da citam misli...
I nisam smjela da vjerujem da me stvarno voli...
Zvucalo je isuvise lijepo, da bi bilo istinito...
 

Back
Top