Momci,sta volite da dobijete za poklon od devojke?

...nešto moralno...
zorro.gif
 
1. Neki od Panini fudbalskih albuma SFRJ lige...recimo...ili kosharkashke(fudbaleri i timovi 76.,81.,82.,83.,84.,87.,90. i 91. sam skinuo sa neta ali neka sezona druga moze ako je kolko tolko ochuvan uzivo)
2. Neki istorijski atlas ali da nije bash socijala za OSH(imam Tajmsov koji sam pre vishe od 10 godina puko skoro tadashnjih 700 maraka,ukro ispred nosa nekom profi sa faksa HA!..i Phillips-ov to je vetj jeftinije..ali i to sam dosta prso)
3.Trazim neke stare almanahe..mada to teshko da bih mogao da se setim..od kad sam bio klinac...neshto Mikijev almanah...pa neshto sarsonci?...to bi bila vetj SF natji...jer je izdanje recimo 87.,ili tako neshto.
Ima josh dosta toga..specifichno..i retardirano bi delovalo..ali verujem praktichno nemogutje natji..i sad to naravno nema blage veze sa ovom temom jer tvom dechku se sigurno svidjaju neke 100.isto tako specifichne i unikatne sitnice....mislim da si shvatila poJentu.
Nije stvar u parama koliko u trudu i poznavanju osobe i onoga shto mu prichinjava zadovoljstvo,ma koliko bizarno bilo!
 
ja sam svom dechku..bivshem...kupila za 2006. duksericu (tada smo bili zajedno 3 meseca), a za 2007. sam ishla u red star shop (opteretjen je zvezdom) i kupila mu zidni sat i zvezdin kalendar i napisala sam mu "neka nas vreme nikad ne rastavi"...za rodjendan sam mu kupila majcu na kratke rukave, privezak i napravila sam neshto na velikom papiru i to mu stoji na zidu...i kupila sam mu nekog djavolka koji drzi srce i pishe "I love you" za dan zaljubljenih....i ne znam shta sam mu josh kupovala...=/
 

Back
Top