Dogo Argentino

Sta vi mislite o ovom psu? Ocene od 1 -10

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Je li udomljen? Inace, na nekoj temi (nisam sigurna kojoj ali mislim da je S.O.P., pogledacu kasnije punovo) su postavili link na kom ima opis i slika BG doge, mozda je ovaj pas zapravo to a ne dogo argentino. Ili je diskvalifikovani dogo argentino kog je kupio neki totalni laik koji cak i ne voli zivotinje. Bas me zanima sta je s njim. Ja licno nemam uslova a tako volim i tu rasu i molose i molosoide...

Samo da vas obavestim da je Lobo juce udomljen na nasem standu u Knezu!
 
Iskreno, ne znam da li jeste. Ideja je bila da postavljanjem fotografija eventualno pomognem u udomljavanju, a dogo je sticenik udruzenja ARC. Ukoliko saznam ishod cele price, ostavicu komentar. Hvala na interesovanju! :)
 
:-(:-(i jos mog make kako smo ga zvali...:-(:-(:-(:-(
 

Prilozi

  • eeeeee.JPG
    eeeeee.JPG
    96,2 KB · Pregleda: 87
Nemam dovoljno reci hvale za ovu pasminu. To je bila ljubav na prvi pogled. :) Neverovatno koliko je DA strpljiv, pozrtvovan, odmeren, inteligentan, osecajan i nezan ali i razborit pas. Kolike su to tek maze... ko je srecan da ih ima to dobro zna. :-) Ljubac za sve dogoe. :):)
 
ne znam da li to smem ovde da napisem, ali evo ovako: moj drugar je kupio nedavno jednog bebca, ocigledno nije skontao da je pas tolika obaveza, a u medjuvremenu se kod njega doselila devojka, koja btw ne obozava bas pse, i uslovila ga da se resi kuce sto pre, sto nisam mogla da verujem sta cujem..... :) i sad bi on istog da proda.... ja ne mogu da ga uzmem jer vec imam jedno deriste (shi tzu), tako da nema sanse 2 frajera u istoj prostoriji.... :) dakle kuca je stara 5 meseci, nisam sigurna za cip, vakcinisan je, muzjak , nalazi se u novom sadu, eto... pa ako neko zna nekog, ili cuje nesto..... moze da mi javi na pp pa cemo se dogovarati dalje....
 
Pogledajte prilog 33186Zar nisam slatka bebica i bas volim ormar.Evo ovu bebu smo uzeli pre neki dan i volela bih da mi neko kaze koliko oni mogu koliko bi trebalo da jedu sa 4 meseca posto ona trenutno jede kao popisna komisija 5-6 puta na dan da li je to normalno i to u pozamasnim kolicinama!!!!!!!!!!!!
 
Ne nismo je nasli ali ne odustajemo nikako jednostavno nismo mogli bez psa u kuci a i ona me dosta podseca na Belu s tim sto je dosta drugacija u karakteru i mirnija a i peadntnija Bela nam je celu kucu zapiskila dok nije naucila i eto sad kad sve zna nema je ali nadam se da cu je naci!
 
Zna li neko koliko kosta stene Argentinskog psa i da li im vise odgovara zivot u stanu ili u dvoristu (boksu). Kako se ponasa u porodici , da li je pas za jednog gospodara kao doberman ili je porodicni pas.
 
Pogledajte prilog 33186Zar nisam slatka bebica i bas volim ormar.Evo ovu bebu smo uzeli pre neki dan i volela bih da mi neko kaze koliko oni mogu koliko bi trebalo da jedu sa 4 meseca posto ona trenutno jede kao popisna komisija 5-6 puta na dan da li je to normalno i to u pozamasnim kolicinama!!!!!!!!!!!!
Kupis granuliranu hranu i na vreci pise koliko sme da jede!!!!VRLO je bitno da je ne nagojis jer moze dosta da je kosta!!!! To su aktivni psi koji traze akciju, ali zbog tezine se desavalo da im iskoci rame ili sl kad su mladi i zbog toga vam iskreno savetujem da se DOOOOOBBBBROOOO raspitate!!!!!!!!Mi imamo drugaricu Ciaru koja je imala tih problema i molim vas da je mazite na druge nacine a ne hranom!!!!
Inace su divni psi, koji doduse traze cvrstu ruku i imaju jednog gazdu, cesto su netrpeljivi prema drugim psima!!!!! Ja ih licno obozavam!!!!!
Nadam se da cete naci onu malenu slatkicu!!!!!
 

Back
Top