MOTO-KROS

mioni

Početnik
Poruka
25
POŠTOVANI obaveštavamo vas da je u našem okruženju osnovan moto-kros klub JUNIOR Šišava –Vlasotince sa sedištem kluba u ulici Stanke Paunovića broj 25 u Vlasotincu.

Ostvarujuci svoj večiti san a samim tim požrtvovano dati sve za dobrobit našoj deci sastali smo se i dogovorili da krenemo u veliki poduhvat svesno znajući za sve probleme koji će nas pratiti tokom ostvarivanja našeg cilja.Medjutim sama pomisao da ostvarenje tog našeg sna u moto sportu na ovom našem zapostavljenom području sa jedne strane a itekako aktivnom sa druge strane na polju savremene bolesti kako metropola tako i sve više manjih nerazvijenih sredina koja preti da ugrozi životni put naše dece,naše omladine, naravno govorimo o bolesti ovoga veka o opojnim drogama,dala nam je snagu da istrajemo do kraja.Zato podržite svaku vrstu sportskih aktivnosti i pomognite svima koji su zainteresovani da u živote svih nas unesu sportski duh koji će obogatiti dušu naše omladine,naše dece.Osim materijalnih i finansijskih sredstava dosad smo uložili i mnogo rada,kako fizičkog tako i psihičkog,pokušavajući svima da objasnimo značenje i važnosti ovoga što radimo.Sam klub počeo je sa izgradnjom moto-kros staze JEZERO u Šišavi ,na mestu zvanom Šišavačka utrina koju su nam od srca ustupili meštani sela Šišava koja se prostire na površini od oko 7 hektara sa velikim potencijalom,kvalitetom zemljišta,fenomenalne konfiguracije,blizini urbane sredine domena medjunarodnog sporta. Da bi se iskoristili svi ti postojeći uslovi i sav taj rad dobio medjunarodni značaj potrebna su nam velika novčana sredstva.

Zato vas MOLIMO da nam u cilju ostvarenja naše ideje pomognete finansijski prema vašim mogućnostima i budete deo svega ovoga što će vam se itekako vratiti ’’hiljadu puta’’ i bićete
presrećni zbog svog gesta. Nas žiro račun vam stoji na raspolaganju,bićemo vam zahvalni i priložiti ugovor o donatorstvu u kome smo istakli u članu br.3 da ćemo taj vaš gest nagraditi postavljanjem reklamnog materijala koji nam budete priložili na stazi i oko staze i pominjati vaše ime u svim javnim nastupima.


HVALA NA RAZUMEVANJU

Moto-kros klub JUNIOR Šišava-Vlasotince

Tel. 063/773-6824
 
Pre svega, svaka cas na hrabrosti za takav poduhvat. Ocigledno motiv i zelja su tu, tako da se naijiskrenije nadam da cete u skorijoj buducnosti uspeti da dostignete zacrtan cilj.

Moj skromni doprinos bi mozao biti, da vam pomognem oko promocije.
-na nasem sajtu
-i oko izrade web stranice vaseg kluba ako je nemate (nigde nije navedena)

Pozdrav :)
 
Hvala na razumevanju i podrsci,svaka pomoc nam je itekako potrebna pa i oko izrade veb stranice,to ce nam sigurno pomoci oko ostvarivanja naseg cilja.Sta je sve potrebno za izradu veb stranice?HVALA
 
Haha, nema na cemu. Znam kako vam je, a i bilo kome iz nase branse. Svako ima neku vrstu problema, koji god sport da je u pitanju( izuzev, fudbala, kosarke i sl.).:lol:

A za sajt, ja sam hteo konkretno da predlozim, da vam ga ja sam uradim, naravno ako zelite (bez nadoknade ;-) ). To mi pada pod profesiju xexe, ali sam pre svega ljubitelj ekstremnih sportova, a pored toga i vozim MTB (freeride, dirt, street, DH, XC). Studiram internet tehnologije, a u slobodno vreme radim web stranice i jos brdo toga, kao da mi ovo prvo ne zadaje dovoljno glavaobolja :D. trenutno radim na tri stvari, www.extremeserbia.php0h.com, treba uskoro da postavim sajt za jednu gradjevinsku firmu (betoncom.com) i advokatsku kancelariju.
Bio bih veoma zahvalan, da se registrujete na forumu da tamo nastavimo piskaranje, posto dnevno pratim dvadesetak lokacija i mnogo mi da ba svuda pratim :-?, a tamo uvek proveravam.

Pozzz
 
Pozdrav druze,totalno si u pravu sto se tice fudbala i kosarke mada je fudbal u totalnom haosu jedino ga drzi u zivotu velika suma novca koja tu okrece sa raznim mogucnostima nadam se ne jos dugo.Pokusao sam da se registrujem na tvom sajtu i nisam uspeo,ja sam srednjih godina u ovakvoj sredini nisam imao mogucnosti da spreham engleski,radim na tome ali je mozak prezasicen.Nejasna mi je stavka ispod potvrdjivanja lozinke,molim te pomozi.Sto se tice ekstremnih sportova mogu ti sa zadovoljstvom i velikim uzdahom iz dna duse reci da sam prvi vozio skejtbord u Vlasotincu jos1982-3god,tih godina sam sam gledajuci sliku u jednom casopisu napravio BMX od rama muske bicikle sa gumama od pony-ekspresa i snjime radio sve i svasta,stepenice,vozio po obliznjim bridima,za to vreme to je bio pojam,kasnije motori i evo sve do sada kad imam 42 god.bajker iskljucivo kros a kasnije enduro.Deca,kakav otac takav sin,stariji 11 god.vozi yamahu YZ 85 sa izuzetnom zeljom da postan clan paraglajding kluba u Vlasotincu,mladji 7 god.kawasaki KX 65.atleticar sa zlatnom i srebrnom medaljom i izuzetnom motorikom.Treba biti strava otac i sve to podrzati.,zar ne ?
 
trifke bar pozdrav za trud ja imam motokros stazu u Baru iznam sta je muka oko moto krosa to je opasno pazite zelim vam sve najbolje sad vozim i organizujem aurto kros to je super javite se ako zelite neki savjet +38267515615
 
Pozdrav druze svaki savet nam je dobro doso neznam dok sam gledao moto kros sve mi je bilo lepo,idealno,kad smo poceli stazu svaki metar radost,deca pocela da voze,radost,obecanja sponzora,podrske sa svih strana i onda tisina,neznam dokle ali me hvata panika.Deca vezbaju koliko znomo toliko ih ucimo a moto kros nije nimalo naivan sport.Posalji neku sliku staze,takmicenja,bilo sta sto mislis da nam kao pocetnicima moze pomoci.Hvala. adresa mioni@sezampro.yu
 

Back
Top