Марија Шерифовић пева на предизборном митингу у Загребу

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Марија Шерифовић сутра ће певати на загребачком велесајму на предизборном митингу Самосталне Српске Демократске Странке.

:)
Некако ми је интересантно да у сред загреба хрвати присуствују митингу Српске странке да би гледали Марију Шерифовић:)
 
Марија Шерифовић сутра ће певати на загребачком велесајму на предизборном митингу Самосталне Српске Демократске Странке.

:)
Некако ми је интересантно да у сред загреба хрвати присуствују митингу Српске странке да би гледали Марију Шерифовић:)

Хахааа...:lol:

Ау,ал` ће то бидне фешта.:)
Само,ја на такав скуп не бих ишао.Нисам сигуран колико је то безбедно.
 
Добар штос, дебела одлично пева - има памет да им помери.

Интересује ме да ли ће присутни Хрвати а поздрављају са три прста:)
А њихова "Домољубива опорба" има да полооди:)
 
Марија Шерифовић сутра ће певати на загребачком велесајму на предизборном митингу Самосталне Српске Демократске Странке.

:)
Некако ми је интересантно да у сред загреба хрвати присуствују митингу Српске странке да би гледали Марију Шерифовић:)

Ma ludi su za tim gaborom ciganskim.
 
Ma ludi su za tim gaborom ciganskim.

Торенте не зезај - она толико добро пева да је то невероватно и понајмање је важно КАКО изгледа, у питању је певачица а не вртирепка на Бродвеју...8-)
 
Знате шта?
Сад мислим,ако овај предизборни скуп прође без проблема(а,вероватно хоће ако се окупи миноран број људи),онда ће домаће и комшијске демократе да нам држе придику како је хрватско друштво сазрело и политички стасало,јер је у стању да овакав један скуп у потпуности истолерише.:D
Већ замишљам сијамске близнакиње Алергичну и Регистру како доживљавају врхунац.:lol::lol::lol:

Ако сам у праву,да ово помало џибри на такав сценарио,онда да дам унапред одговор.
Лако је бити толерантан после "Олује" и "Бљеска".
 
"Хрвати напали победницу Еуросонга у Загребу"
какав диван наслов у светској штампи:)

E moj Sale, misliš da ove akrepe iz EU zabole ako bi pravili incidente s Marijom ?
Pa bio je direktan prenos rušenja mosta u Mostaru i ... ? Bagra u Rvatskoj a i severno i zapadno ... Fašisti. :evil:
 
Slusao sam ja i bolje vokale od njenog, ali nisam veceg skota video, na sceni, jos od Alice Coopera :)

Nego, cudno, kako patriJote, i vernici nemaju primedbu na njeno homoseksualno opredeljenje???

немамо ми примедбе на хомосексуалце већ на рекламирање и пропагирање хомосексуализма.
Ко шта ради приватно ј ењегова ствар, рекламирање и медијска подршка су вређање друштвено/моралних норми већине становништва- е против тога смо.
 
Slusao sam ja i bolje vokale od njenog, ali nisam veceg skota video, na sceni, jos od Alice Coopera :)

Nego, cudno, kako patriJote, i vernici nemaju primedbu na njeno homoseksualno opredeljenje???

Па, види 'вако, све ти је опроштено ако си лезбача која је згодна, онда је то чак и похвално, оно, у латентном воајерско-онанистичком смислу. Ако пак није реч о згодној лезбачи онда се тражи неки други квалитет на основу којег ће доћи до гледања кроз прсте, у овом случају слушању кроз прсте.

Мртви лете а ниједан не пада, то ти је то.
 
jedite_kod_Joa



Већ замишљам сијамске близнакиње Алергичну и Регистру како доживљавају врхунац.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-e jadan si ti kad moraš da ZAMIŠLJAŠ
ma vidim ja,tvoji postovi često izlaze iz okvira političkih komentara, i sad mi je jasno,šta ti tražiš na ovom forumu
 
Марија Шерифовић певала у Загребу
На финалном представљању кандидата за парламентарне изборе на загребачком Велесајму наступила овогодишња победница песме Евровизије

Од нашег сталног дописника

Загреб, 21. новембра – Самостална демократска српска странка изненадила је и обрадовала симпатизере доводећи на свој завршни предизборни скуп такве звезде на којима им могу позавидети и знатно веће и богатије странке. На вечерашњем финалном представљању њених кандидата за предстојеће парламентарне изборе у великој дворани на загребачком Велесајму наступила је овогодишња победница песме Евровизије Марија Шерифовић са својим ансамблом и реномирани трубачки оркестар Бојана Ристића из Гуче.
Почело је урнебесним „Ђурђевданом” освајача „Златне трубе” у Гучи што је дигло на ноге и младе и старије учеснике овог предизборног скупа, а када је Марија кренула са својом већ легендарном „Молитвом” проломили су се узвици одушевљења. Поздрављена громким аплаузом и узвицима одобравања, Марија Шерифовић је прво захвалила хрватској публици на максималних 12 додељених поена њеном наступу на Евровизији и затим више од сата певала и забављала учеснике скупа.
Р.Арсенић
[објављено: 22.11.2007.]
 

Back
Top