ANKETA: sta mislite o....

lopov

Obećava
Poruka
86
kako dozivljavate sledece: kad vam muz-zena ili decko-devojka (uglavnom osoba sa kojom zivite) provodi bas dosta vremena na netu tj forumu ili slicno...Posto vidim da ima dosta osoba koje su skoro non stop prisutni a najverovatnije ih ima i koje nisu same...Pa me bas zanima a i vas ne sumnjam ;) opustite se ispricajte se podelite savete i najbitnije budite iskreni
 
kako dozivljavate sledece: kad vam muz-zena ili decko-devojka (uglavnom osoba sa kojom zivite) provodi bas dosta vremena na netu tj forumu ili slicno...Posto vidim da ima dosta osoba koje su skoro non stop prisutni a najverovatnije ih ima i koje nisu same...Pa me bas zanima a i vas ne sumnjam ;) opustite se ispricajte se podelite savete i najbitnije budite iskreni

ja nemam pojma kako moj dragi dozivljava to shto ja provodim previshe vremena na forumu... pitatju ga, pa tju ti retji... :lol:

a i onako ne zivimo zajedno... tako da nemam pojma zashto o5 pishem na temi na kojoj nemam shta da kazem... :roll:
 
divljo, gde ima Volje ima i načina.
Ljudi su se muvalii pre interneta.

To bi muževi iz teksta odozgo' trebali da uvek imaju u vidu.
Kakve veze ima što je brže.
Kakve veze ima ako se brzo muva sa njih 15 ili laganini sa jednim jedinim, ona se muva te se muva. Ili on.
 

Back
Top