Serijske ljubavnice

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Radim analizu serijskih ljubavnica.
To su devojke i žene koje zbog nekog svog razloga ne razdvajaju ljude na oženjene i neoženjene ili baš traže oženjene.

To su majstorice umeća koje umeju da od grudi koje su već krenule da padaju naprave najerotskije telo.
Otkriju šta je muškarcu seksi i zabavno u par sekundi , još sa vrata tako reći....


Zašto su oženjeni tako lako povodljivi i osvojivi?
Odgovor koji one daju je.....da žene kad postanu žene misle samo na sebe, čak iako do tada nisu pokazivale, tada su ostvarile svoje ambicije o braku, poziciji , ugadjanjima i ili se udebljaju ili potpuno zanemare muškarca i njegove erotske i intelektualne potrebe, i jedino se zadrže na kontroli i iznurivanju kao kontroli.

Takodje kažu :
Te iste žene su često emiteri signala koje drugi muškarci shvataju i uspešno prihvataju kao poziv ka ljubavnicima.Tudja pogača sladja...
Meni se čini da težnja da se bude privlačan (svima) čini užasan efekat na etiku u odnosu na hedonizam.
 
ne znači automatski da su te koje flertuju i koketiraju opasne karulje, ljubavnice itd... često žena ume da zameni orgazam, seks ili nešto treće dead end flertom.... čisto da si hrani ego muškom pažnjom...
dakle, ima istine u temi ali je termin ljubavnice nesrećno izabran...
 
mislim da najviše preljuba čine neupadljive žene... tako da forumašice, ako vidite da se oko vašeg partnera mota neka žena sa licem i odećom koje je teško upamtiti a opet privlačna, otvorite četvore oči
 
Узгред, шта жену, која је швалерка ожењеном мушкарцу, квалификује као СЕРИЈСКУ љубавницу???

Патак увек има проблема са терминологијом...
 
Узгред, шта жену, која је швалерка ожењеном мушкарцу, квалификује као СЕРИЈСКУ љубавницу???
Čekaj bre Hellen, nije još stigao do poente :arrow: da su one sve sponzoruše. Od sponzora do sponzora i eto ti serije. :D

bug.gif
 
Radim analizu serijskih ljubavnica.
To su devojke i žene koje zbog nekog svog razloga ne razdvajaju ljude na oženjene i neoženjene ili baš traže oženjene.

To su majstorice umeća koje umeju da od grudi koje su već krenule da padaju naprave najerotskije telo.
Otkriju šta je muškarcu seksi i zabavno u par sekundi , još sa vrata tako reći....


Zašto su oženjeni tako lako povodljivi i osvojivi?
Odgovor koji one daju je.....da žene kad postanu žene misle samo na sebe, čak iako do tada nisu pokazivale, tada su ostvarile svoje ambicije o braku, poziciji , ugadjanjima i ili se udebljaju ili potpuno zanemare muškarca i njegove erotske i intelektualne potrebe, i jedino se zadrže na kontroli i iznurivanju kao kontroli.

Takodje kažu :
Te iste žene su često emiteri signala koje drugi muškarci shvataju i uspešno prihvataju kao poziv ka ljubavnicima.Tudja pogača sladja...
Meni se čini da težnja da se bude privlačan (svima) čini užasan efekat na etiku u odnosu na hedonizam.

el to tvoj tata ostavio tvoju mamu zbog neke lokalne kuchke
i to o debelim zhenama, ispade da je svaki brak corsokak, a drugo za odnos je potrebno dvoje, kao da su zene duzne da zabavljaju muskarce a oni sede i gledaju ko da pale tv. :I mislish kontrolu ostvaruju preko kuvanja ruchka, pranja vesha i dece? :IIII

rekla bi i da ta opaka zenska moze lako da postane nesrecna ako samo shtrpka neke muskarce a oni posle se vrate debeloj zheni, a mozda ako joj taj muskarac pocne da nudi brak ona mora da pobegne da ne bi prezivela isto ko zhena. ovo su ti kontrateze, a ne znam uvek postoji neko zanimljiviji od mene ili zanimljiv ko ja tj partner pa valjda onda pravis neki izbor ako si ustanju da razmisljas osim ako si u mracnom lokalu i ta mlitavosisasta kuchektina sa iskustvom pocne da se interesuje za tvoja filozofska gledishta.

ajd da vidim ko ce biti najzajedljiviji

el znas ti neku takvu ili je to iz nekog filma, al ne bi pravili film da to ne postoji :? kakvo ti je iskustvo i shta ti predlazes nama-zhenama. zenama
 
Radim analizu serijskih ljubavnica.
To su devojke i žene koje zbog nekog svog razloga ne razdvajaju ljude na oženjene i neoženjene ili baš traže oženjene.
Serijske su zato što nisu ljubavnice jedanput u životu , već kad raskinu jednu vezu, obično ulete u drugu potpuno sličnu....To ih ne sprečava da vode svoj život samohrane majke ili neudate osobe.....A raskidi nastupaji ili kad se otkrije afera pa se postavi pitanje brak ili ljubavnica ili jednostavno nepostojanje zajedničkog interesa da se i dalje održava afera...

Inače tema nema naglasak na psihoanalizu takvih serijskih ljubavnica, već je naglasak o tome kako one imaju svoju vrlo efektnu psihoanalizu oženjenih muškaraca, te je tema više o toj psihoanalizi.....
 
Pa daj onda jednu psihoanalizu grupe.
Sta je uzrok takvom ponasanju?

Hajde, sad nas zainteresujes, pa hoces da te molimo... Informacije nam dajes na kasicicu.
Mozda je tako i bolje, da imamo vremena da nam se znanje slegne.
 
Znam par zena koje vole da flertuju sa svima, nebitno da li su u pitanju ozenjeni muskarci, tudji frajeri ili single tipovi... kao da im je potrebno da podjarme svakog muskarca, ili da bar na trenutak imaju osecaj da je tom muskarcu stalo do njih... Nisam sigurna o cemu se radi, ali sam primetila da su to osobe kojima je vazno da budu u centru paznje, a konkretno dve koje su mi u glavi su negde jako nesigurne (ne po pitanju fizickog izgleda) pa im je potrebna ova vrtsta paznje... Elem, takva zena moze da napravi cudo ako se priblizi nekoj klimavoj vezi u kojoj je zena ljubomorna a muskarac zeljan paznje :lol: Inace nisu opasne.
 
Gledala sam pre neki dan na tv-u dok. emisiju o istima. I sad bih vam rekla šta sam naučila, ali ne kapiram šta je pitanje
Tema je viseslojna i kompleksna.
Ne postoji pitanje koje je konkretno postavljeno forumskoj populaciji i na koje se ocekuje odgovor.

Pitanja sami treba da razvijemo u svojim glavama, a onda ce Patak da dodje da nam sve obrazlozi i rastera tmurne oblake zbunjenosti.
Ponekad sam uplasen svim tim nedoumicama koja pocinju da me muce posle procitanog posta, te na trenutak zazalim sto sam se izlozio mentalnom naporu. Medjutim, zelja za novim saznanjima uvek nadvlada. Na kraju, kad saznam ponesto, osecam se umornim ali zadovoljnim - kao da sam podigao 140 kg iz benca.

Ti mozes da das odgovor na pitanje, ali samo pod uslovom da je ta emisija koju si gledala ista ona koju je i Patak pratio na BN televiziji i koja ga je inspirisala da postavi temu. U protivnom se odgovor ne vazi.

Takodje, mozda ce ti se uciniti da kroz temu provejava jos jedno pitanje, koje naizgled nema veze sa serijskim ljubavnicama. - To je pitanje o tome da li tvoja zelja da se dopadnes nekome ubija svaku eticnost koju eventuano posedujes.
Kazem ''naizgled'', jer ce nam zasigurno vrlo brzo biti obajasnjena sustinska povezanost tih pitanja.
 
Serijske su zato što nisu ljubavnice jedanput u životu , već kad raskinu jednu vezu, obično ulete u drugu potpuno sličnu....To ih ne sprečava da vode svoj život samohrane majke ili neudate osobe.....A raskidi nastupaji ili kad se otkrije afera pa se postavi pitanje brak ili ljubavnica ili jednostavno nepostojanje zajedničkog interesa da se i dalje održava afera...

Inače tema nema naglasak na psihoanalizu takvih serijskih ljubavnica, već je naglasak o tome kako one imaju svoju vrlo efektnu psihoanalizu oženjenih muškaraca, te je tema više o toj psihoanalizi.....



Е, а на коликом узорку си радио истраживање и колика је заступљеност тих ''серијских љубавница'' у целокупној женској популацији?

Тек да видимо да ли то можемо третирати као друштвену појаву, или си само, по обичају, посматрао враголасту комшиницу Мицику па, жељан недостижног воћа, установио правило по ком карактеришеш део популације...:roll: :lol:
 
U beogradu je zastupljenost u % mala , ali one su nebitne za temu ,osim po iskustvu i svojim analizama, praktičnim.....čak imaju metodologiju kako sebe i drugarice uvesti u "klapu" tj kako postepeno menjati stil oblačenja, izgled, šminku , ponašanje da bi i drugarici koja ulazi u taj svet bilo svakog trenutka prijatno i zabavno....

Možda liči na društvance u Seks i grad, samo što su tamo za ovu klapu , "pokondirene udavače" , dok je ovo više japanski pristup uživaj i drugi nek uživaju....

Ali je nebitno za temu ovde, stvarno ne želim da ubacujem to istraživanje ovde vama, jer vi ste fina deca, a korisno je eto ovo pitanje , o tome , ko je njima lak plen i zašto....
 

Back
Top