Zanima me...

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Ne znam da li je ovoj temi ovde mesto...videcemo...Zanima me virtualna realnost da li neko zna nesto o tome...koja je oprema potrebna (hardverska i softverska)...i koliko to kosta i moze li da se nabavi kod nas...i jos jedno pitanje ako je neko probao...utisci...??? :?: 8)
 
POtrazi malo na netu...Ima toga...Ja sam davno bunario nesto,ali sve se svel na cvidze koje su povezane na komp,ali koliko sam mogao da provalim nije to ono sto smo vidjali na tv..:)Nesto sto se izdvajalo iz te celokupne price bila je neka fora sa neka 4 zida montazna:)) koja se sastave u vidu sobe(ali zidovi nisu spojeni)+cvike koje nisam prvalio gde se i dal se kace...Cene bese tada oko nekih 30 000 $...
Secate li se filma KOSAC?...:)...I tata bi sine...
 
Logitech:
POtrazi malo na netu...Ima toga...Ja sam davno bunario nesto,ali sve se svel na cvidze koje su povezane na komp,ali koliko sam mogao da provalim nije to ono sto smo vidjali na tv..:)Nesto sto se izdvajalo iz te celokupne price bila je neka fora sa neka 4 zida montazna:)) koja se sastave u vidu sobe(ali zidovi nisu spojeni)+cvike koje nisam prvalio gde se i dal se kace...Cene bese tada oko nekih 30 000 $...
Secate li se filma KOSAC?...:)...I tata bi sine...
Zidovi mi ne trebaju a cena je...nasao sam nesto na netu neko objasnjenje za VRLM programski jezik za V.R....kad procitam javi cu da li je nesto zabavno...Poz...
 

Back
Top