muske varke....

eh, te varke...

  • ja igram samo iz 2-1... kvora 35... 1 evro = 35 evra... ciste pare...

    glasova: 0 0,0%
  • uglavnom igram iz iksa... pa kako god zavrsi, meni lepo...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da... mislim... gde proveravas? imas na b92 na 556.,.. il' na rts-u na 703... il' 702, ako 'oces i da gledas utakmicu... ima raznih... moze pink na 503... e, kraljevi... jel ovo popularizacija kocke i losih stvari? hm... bolje bi mi bilo da idem da jedem nesto... nesto lepo... samo sta, pitam samog sebe...
 
pa da...
ili, kao kad igrash 1, da ce partizan (a dragi ti je partizanovac) izgubiti u sred madrida, a ono paceri....
stvarno izgube :D
....pa onda morash da se "kao" ubedachish, zato shto si "kao" igrala dvojku.


(drag si mi rile, al` jedna je zvezda)
 
http://www.livescore.com/
ovde,tu mi je nekako najsigurnije,slabo gledam tv...ali ako bas moram onda je to 556 na b 92...nekada i oba,ako mi je npr nesto sumnjivo i to...a nekada mu uzmem mobilni pa idem na mondo(i naravno proceprkam da vidm poruke)

aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaha.... hahahahaha.... znaci, koja si ti kraljica... ha haha.... odavno se nisam ovako slatko nasmejao... ziveo forum i dobro zezanje... aaaahahahahahaha... ekstra post...
 
pa da...
ili, kao kad igrash 1, da ce partizan (a dragi ti je partizanovac) izgubiti u sred madrida, a ono paceri....
stvarno izgube :D
....pa onda morash da se "kao" ubedachish, zato shto si "kao" igrala dvojku.


(drag si mi rile, al` jedna je zvezda)

ne, mislim... da sam znao da ce ovako da bude, ne bi' ni citao dalje... a jel si provalila koliko su sudije bile protiv nas? pa nas nece sut za 3... pa kazu da je bilo hladnije u hali... parket klizav... i sve to samo da bi oni dobili... da je sve islo, razvalili bismo ih... ne, ozbiljno sad... nema veze... zasluzeno...
 
ne, mislim... da sam znao da ce ovako da bude, ne bi' ni citao dalje... a jel si provalila koliko su sudije bile protiv nas? pa nas nece sut za 3... pa kazu da je bilo hladnije u hali... parket klizav... i sve to samo da bi oni dobili... da je sve islo, razvalili bismo ih... ne, ozbiljno sad... nema veze... zasluzeno...
ono, pred kraj. nekako se uchinilo da mozzete... da hocete...
...ali, shta ono bi - 3ka + faul. :lol: :lol:

ebi ga.
mislim, zzao mi je. onako. nije mi mnogo zzao.
 
i majka Srbija! :D joj, znao sam ja da je tara7894 prava... znaci, oduvek sam osecao neke pozitivne vibracije koje su se nalazile u polju oko njenog posta... a ne k'o neki maslacci tamo... sto imaju drvo u pupak... i sto navijaju pogresno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top