Dali znate ko smo mi

StevanJ........mogao bi malo da razradiš temu sa podacima i zanimljivostima....da nas edukuješ....ja sam spreman...već sam u klupi...doduše zadnjoj,da mogu da gađam papirićima moje dve drugarice

Пссст... не ометај час... хоћу рећи нас... овај... шта сам уопште хтела да кажем...:roll:
 
ima...(sve zavisi sta tacno podrazumijevas pod "pravoslavljem" - ako mislimo na isto, od 104neke naovamo - onda ima)
"Normalno"vi nas tucite a mi cemo cutati i trpiti MALO SUTRA,jesmo isli u bojeve i bitke da branimo sebe ali nikad nismo osvajali,samo smo svoje branili izuzev ne tako davnih dogadjanja gdje je bilo svega i svacega.Ali normalno da ce se ljudi(bilo koje konsesije) braniti ako mu neki osmanlija bez valjanog razloga lisi zivota bliznjega!
 
"Jedan umre za sve, kako svi ne bi umrli za jednoga: jedan nevin iskupi sve grešnike! Umro je mlad, izdan i vrijeđan od onih koje je volio. A ipak usamljen, među njima, više nego u pustinji. Savremenik svih vremena, topao kao ljubav, tih kao nada. To je borba jednoga koji je duhovno bogat i mnoštva, koje je duhovno siromašno. Mnoštvo upućuje na količinu, jedan na kakvoću. Za njega, vjera nije zanat i struka, nego božji poziv i dar: ta, on ne prodaje svoga boga".

A kako većina vjernika tumači Njegovo učenje, nijesam siguran da i danas ne bi prošao isto: izdan, vrijeđan, mučen...

hmmmm...abortiran...(mislim, kako da mala Marija objasni danasnjim roditeljima svoju "situaciju" - nema samse da bi joj povjerovali)
 
"Normalno"vi nas tucite a mi cemo cutati i trpiti MALO SUTRA,jesmo isli u bojeve i bitke da branimo sebe ali nikad nismo osvajali,samo smo svoje branili izuzev ne tako davnih dogadjanja gdje je bilo svega i svacega.Ali normalno da ce se ljudi(bilo koje konsesije) braniti ako mu neki osmanlija bez valjanog razloga lisi zivota bliznjega!

klasika - ja o babama on o zabama - jel to slucajno ili u toj vasoj literaturi pise da tako treba?
 
samo cu reci da ne znam i da se DA LI pise odvojeno (a ne DALI) glupache jedne
Ako ljudi grese ne znaci da treba da ih vredjas,ukazi im na gresku i to je dovoljno!

"Normalno"vi nas tucite a mi cemo cutati i trpiti MALO SUTRA,jesmo isli u bojeve i bitke da branimo sebe ali nikad nismo osvajali,samo smo svoje branili izuzev ne tako davnih dogadjanja gdje je bilo svega i svacega.Ali normalno da ce se ljudi(bilo koje konsesije) braniti ako mu neki osmanlija bez valjanog razloga lisi zivota bliznjega!
Pa taj osmanlija je verovatno imao neki,sebi dobar,razlog!:D
Znaci vi ste totalno nekrvolocni! U tom slucaju biram katolike. Vi ste smo kukavice.:D:D:D:D:D
 
ma briga me za cipelice, sto ja volEm ljubicanstvenuu

i imaju, kardinali mislim, one odore sa skoro ruskom kragnom i stegnute u struku, njam njam
a jos oni svijetli tenovi bez brade mmmm odmah pomislim na Lestata i fellow vampire

:love:
 
Molim vas ko je od vas procitao jednu knjigu koju je napisao neki pravoslavni svetitelj.Odakle vama pravo da komentarisete nesto o cemu nemate pojma.

Pravoslavni svetitelj...hmmmmmmm...... sto posto je napisao nesto pametno. Mozda to nesto ima veze sa pravoslavljem..............hmmmmmmm........ Da li je to sto je napisao kojim slucajem hvaljenje pravoslavlja..............ili........hmmmmmmm............ Ne znam sta ili......:D:D:D:D:D:D
P.S. Sto ste tako ozbiljni????
P.S.S. Da li taj svetitelj moze da me prosvetli pa da imam neku cool svetlecu auru???:D
 

Back
Top