U DUHU TRADICIJE KRALJEVA

Ја се питам да ли је у духу традиције да се појединци одричу Косова у име осталих?
Сајберко га је претерао (то сам од њега и очекивао) али и ти Сена имаш језик до колена.Јузер ме је тек изненадио.Иза лажне финоће лежи неки много лош дух.
Све сам ''јунак'' до јунака,све сам ''ратник'' до ратника.Ко неке женетине кукате.Шта да кажу онда они који су прешли Албанију пешке?
Највећа је греота што су вас уопште и звали у војску.
За своје личне неспособности и несналажење у животу су вам други криви.Косовци су вам криви..ма немојте молим вас!То је ваљда сада популарно да они буду криви.Гледајте ви у се и у своје кљусе а маните се туђих живота и биће вам много боље.
 
Ја се питам да ли је у духу традиције да се појединци одричу Косова у име осталих?
Сајберко га је претерао (то сам од њега и очекивао) али и ти Сена имаш језик до колена.Јузер ме је тек изненадио.Иза лажне финоће лежи неки много лош дух.
Све сам ''јунак'' до јунака,све сам ''ратник'' до ратника.Ко неке женетине кукате.Шта да кажу онда они који су прешли Албанију пешке?
Највећа је греота што су вас уопште и звали у војску.
За своје личне неспособности и несналажење у животу су вам други криви.Косовци су вам криви..ма немојте молим вас!То је ваљда сада популарно да они буду криви.Гледајте ви у се и у своје кљусе а маните се туђих живота и биће вам много боље.

Ne iznenadjuje me nicije misljenje o sadasnjim dogadjajima u ovom momentu... Sve sto sam rekla u postovima nije moglo nikog da povredi, niti mi je apsolutno bila namera, jedino ako je taj sam hteo tako da se oseca...
Sve sto sam do sad rekla, je tacno, a ljudi mogu da shvate kako god hoce i da zamisljaju isto kao ono ja u temi "kako se zamisljamo medjusobno"!
Na kraju, odakle je taj burek_ca, zabole me, kao i njega za to odakle sam ja!
Znam ja Bureka, Sajberka, Utatu.... najbolje! On me napadne na nekoj temi kao Burek, a posle mi sa drugog Nicka salje pp. Ne treba podcenjivati nikoga, cak ni onuu budalu, mozda i od nje nesto moze da se nauci!
Na svetu, najvise volim sebe!
 
Danas je bio miting na trgu...zalosno je to okupljanje, a znas da ne mozes nista da promenis...ali su me zato klinci odusevili...tako su bili organizovani, pozitivni...bitno ja da je mladost na nasoj strani...lako cemo mi sa ovim matorim izdajnicima
 
Ne iznenadjuje me nicije misljenje o sadasnjim dogadjajima u ovom momentu... Sve sto sam rekla u postovima nije moglo nikog da povredi, niti mi je apsolutno bila namera, jedino ako je taj sam hteo tako da se oseca...
Sve sto sam do sad rekla, je tacno, a ljudi mogu da shvate kako god hoce i da zamisljaju isto kao ono ja u temi "kako se zamisljamo medjusobno"!
Na kraju, odakle je taj burek_ca, zabole me, kao i njega za to odakle sam ja!
Znam ja Bureka, Sajberka, Utatu.... najbolje! On me napadne na nekoj temi kao Burek, a posle mi sa drugog Nicka salje pp. Ne treba podcenjivati nikoga, cak ni onuu budalu, mozda i od nje nesto moze da se nauci!
Na svetu, najvise volim sebe!

hoćeš da kažeš da je to sve isti čovek pod raznim nick-ovima?
 
sena više nije online
paranoišem, ali verovatno sa drugog naloga piše gici ili adminu pp da brišu ove postove

Odmah primetis kad me nema!
Sena se upravo ukljucila, sta?
nedostajem ti?:D

Nalog, otom potom...nisu me jos BANovali,
ali ti me odbranis i svi zadovoljni!
S tim ne mislim nista lose!
(samo je strasno sto svaki put to bas ja moram da naglasavam,
u svakoj mojoj reci pojedinci vide "strasno")
 
:confused:

To je najobicnija banda. Debili koji ne zele da idu u skolu (Hocemo u skolu? Ne? .. Kosovo, ne damo Kosovo!), razmisljaju o buducnosti Kosova a bolje bi im bilo da razmisljaju malo o svojoj.
Ruku pod ruku sa odgovornim profesorima.

Hvala sto mi sjebavate zivot i buducnost.
Zivela Srbija.
Bravo ! Ja takodje mislim da je ogromna vecina djaka izasla na ulicu ne da protestuje protiv nezavisnosti Kosova,vec su jedva docekali da nadju bilo kakav povod da ne idu u skolu. Sramota !!! Cast izuzecima.
 

Back
Top