pa posle im gasite shume....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
koje smo mi dileje to je za neverovati.... em nas yebu zadnjih 50 godina sa vizama kad nam nigde nisu trebale a mi se dichimo da su nam oni neki vajni prijatelji, prvi priskachemo ko volovi u pomoc kad im gore oni usrani chetinari dok oni muljaju sa naplatama na drzavnoj kasi iako pola od njih nisu imali uopste kuce i grade sebi nove ko crnogorchine posle onog zemljotresa... sad pocinju i da nas seku nozevima i to u sred soluna koji je uvek bio shatro najgostoljubiviji prema srbima... turci su za ovu grchku stoku pojam kulture, stila, obrazovanja i ponashanja prema strancima.... za grchka jajarska govna se nadam da ce doziveti sudbinu da kuvaju na loju i da prodaju sunete ko lignje...

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-09-11-2007/krvavi-pir-u-solunu
 
pre mesec dana isla ekskurzija dece iz bg sa urednim papirima i vizama.... 5 il' sest punih autobusa dece... drqali ih grchki smradovi 8 sati na granici i izivljavali se.... oni moroni od profesora cutali ko pitchke mesto da su se okrenuli nazad i yebali mater ministru spoljnih poslova..ali ako... tako i treba.
 
ja nisam ober... taj ko pise nish nije bolji od njih... ubili pre nekolko godina onog decka shto je bio na ekskurziji i nisu ni sudili malom skotu vec ga pustili posle nekolko meseci...



Zaista ne vidim neku razliku izmedju njihovog i nasheg pravosudja...


Koliko se lezi kod nas za ubistvo?!?

Ne znam da le se secate primera od pre par godina kada su dechka iz Zemuna,inache navijacha crvene zvezde izboli nozem?!?

-e pa zlochinac je sedeo u zatvoru 7 meseci!!!
Zar je toliko vredan nechiji zivot u Srbiji?!?! Sedenja 7 jeb*ih meseci u zatvoru?!?!


Zalosno!!





Mislim da bi prvo trebalo da sredimo krsh u svom dvorishtu,pa tek onda da zavirujemo u komshijino!!
 
Zaista ne vidim neku razliku izmedju njihovog i nasheg pravosudja...


Koliko se lezi kod nas za ubistvo?!?

Ne znam da le se secate primera od pre par godina kada su dechka iz Zemuna,inache navijacha crvene zvezde izboli nozem?!?

-e pa zlochinac je sedeo u zatvoru 7 meseci!!!
Zar je toliko vredan nechiji zivot u Srbiji?!?! Sedenja 7 jeb*ih meseci u zatvoru?!?!


Zalosno!!


Mislim da bi prvo trebalo da sredimo krsh u svom dvorishtu,pa tek onda da zavirujemo u komshijino!!

tog decka su izboli i on je sedeo 7 meseci... onog malog su ubili i niko nije sedeo.. plus sto je mali bio stranac.... ako je tebi to isto....
 
A je l` to opravdanje za batinjanje?
Moze ovako...cim vidim Grka ima da ga razbijem zato sto nema Drinu bez filtera...?


icon10.gif
 
Mislim da bi prvo trebalo da sredimo krsh u svom dvorishtu,pa tek onda da zavirujemo u komshijino!!

Potpuno tacno...samo ovde se radi o tome da ima onih koji misle da nam je neka drzava u celosti prijatelj ili brat...a niti moze da bude niti jeste.
Ali kada ti ugasis vatru u komsijinom dvoristu a on ti mlati 10-godisnjeg klilnca jer mu se ne dopada majca koju nosi, onda treba razmisliti da li ces mu u sledecem pozaru dodati kofu sa vodom...
 
ona jevrejska pederchina shto ja stipkao na tashu nekog baju za dupe i ovaj mu odvalio zaushku.... doshlo maltene do prekida diplomatsih odnosa jer su one matore nvo i chedoidne fuqsetine zabalavile o zastiti prava... ko ce ovom malom sto je iz cista mira izboden da da novu slezinu... niko se ne javlja od njih.. ali kazem opet ...ako... ko ne plati na mostu placa na cupriji... tako je uvek bilo i bice. ko oce na more kod olosha nek ide i nek im gasi....
 
da bas cudno.

grci nasi vekovni prijatelji i pravoslavna braca i desavaju se incidenti sa njima s vremena na vreme, a turci nasi stari krvnici i ja jos nisam cuo da je neko doziveo neku neprijatnost u turskoj?


U Grchkoj ima veliki broj shiptara i Albanaca.
Ko je 100% siguran da je taj klinac Grk?!?


A opet sa druge strane klinci su klinci,zabole njih za bratstvo i medjuljudske odnose...
Isprovocirali jedni druge,...kao shto uvek biva i jbg!

Greshke ipak treba traziti u pojedincima ,a ne generalizovati!
 
Zapravo, nisu nasilni kao pre. Pre nekih 10-20 godina je to bilo puno krvavije.

Inače tema nema veze s vezom. Sada treba da pljujemo po Grcima što su se navijači potukli. Da su bili u Turskoj sekli bi ih noževima za kebab, mada ni to nema veze sa Turskim narodom.

Mislim da nisi u pravu. Turci su veoma dobro naucili sta znaci "strani turista" pa makar on bio navijac nekog kluba koji to vece igra protiv nekog turskog tima. Za Turke, to je covek koji ce ostaviti makar 20 evra u njihovoj zemlji, popice neko pivo, i sa smeskom ce mu ugadjati dok ne potrosi mnogo vise nego sto je mislio. Kao sto vidis ni to nema neke veze sa fudbalom ali je tako.
Sa druge strane, Grci misle da su ulaskom u EU postali "ubermanch" za sve ostale. Ja sam u Grckoj bio prosle godine na odmoru i to tri puta...prvi, poslednji i nikad vise...samo sto sve to nema veze sa temom. Osnova je to da nas narod ima veoma pogresnu predstavu o bratstvima i prijateljstvima.
 
Mislim da nisi u pravu. Turci su veoma dobro naucili sta znaci "strani turista" pa makar on bio navijac nekog kluba koji to vece igra protiv nekog turskog tima. Za Turke, to je covek koji ce ostaviti makar 20 evra u njihovoj zemlji, popice neko pivo, i sa smeskom ce mu ugadjati dok ne potrosi mnogo vise nego sto je mislio. Kao sto vidis ni to nema neke veze sa fudbalom ali je tako.
Sa druge strane, Grci misle da su ulaskom u EU postali "ubermanch" za sve ostale. Ja sam u Grckoj bio prosle godine na odmoru i to tri puta...prvi, poslednji i nikad vise...samo sto sve to nema veze sa temom. Osnova je to da nas narod ima veoma pogresnu predstavu o bratstvima i prijateljstvima.

Meni su Turci vrlo drag narod i zaista među njima imam izuzetnih prijatelja. Ipak, dovoljno sam blizu njih da znam šta znači njihov navijački fanatizam. Oni bodu jedni druge, a da ne bi boli nekog Srbina iz Bg-a.
Čuo sam i priče jednog od članova 'Hordi Zla' kad je pričao o gostovanju u Istambulu. Ne verujem mu svaku reč, ali ima tu dosta toga što baš i nije teško poverovati.
 
koje smo mi dileje to je za neverovati.... em nas yebu zadnjih 50 godina sa vizama kad nam nigde nisu trebale a mi se dichimo da su nam oni neki vajni prijatelji, prvi priskachemo ko volovi u pomoc kad im gore oni usrani chetinari dok oni muljaju sa naplatama na drzavnoj kasi iako pola od njih nisu imali uopste kuce i grade sebi nove ko crnogorchine posle onog zemljotresa... sad pocinju i da nas seku nozevima i to u sred soluna koji je uvek bio shatro najgostoljubiviji prema srbima... turci su za ovu grchku stoku pojam kulture, stila, obrazovanja i ponashanja prema strancima.... za grchka jajarska govna se nadam da ce doziveti sudbinu da kuvaju na loju i da prodaju sunete ko lignje...

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-09-11-2007/krvavi-pir-u-solunu

Стварно сам шокирана овом вешћу! :shock:
Мада у тексту пише, да су њих у Београду наши навијачи прошле године истукли и да је ово реванш....:?

Ипак су Грци веома коректни са нашим туристима, као што су били феноменални и1999. године и имали
масовне протесте против НАТО агресије на Србију. Никад им нећу заборавити онај концерт солидарности
са Србијом 1999.год. у Солуну. Још једна ствар везана за 1999. кад су НАТО снаге имале у плану копнену
инвазију на Србију, обичан народ у Грчкој је вршио разне ситне диверзије, па су рецимо саобраћајне
знаке испремештали, како се НАТО-вци не би сналазили на путевима...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top