BenQ-Siemens da ili ne?

Nemam taj fon ali zasto da ga ne kupis? Nisam do sada cuo za fon pa sam obisao mobilnisvet.com. Izlgeda da je vrlo kvalitetno napravljen. Ne znam za softver mada nikako nisam odusevljen sa Siemensovim (a Benq-Siemens je valjda to). Telefon veoma lepo izgleda a ima i solidne funkcije (ako je to ono sto te interesuje). Zavisi dosta i od tvojih potreba...
 
ma citala sam na istom sajtu o tom telefonu i ima OK funkcije i lepo izgleda, ali se utisci o kvalitetu mnogo razlikuju, jedni tvrde da je telefon katastrofa, a drugi kazu da je solidan, a ja ne bih da dam pare za nesto sto nece raditi dva mjeseca.
 
telefon je odlican
ja sam ga imao nekih mesec dana, i onda sam ga poklonio sestri iz Nemacke
mane telefona su:

problemi sa signalom, tj nekad ispadne iz mreze
zatim kamera je mogla da bude mnogo bolja i da poseduje i flash
lako se grebe
mora da se flashuje i onda ce se dobiti u brzini, telefon se nece ghasiti, nece ispadati iz mreze itd
za taj novac mislim da nema nista bolje da se nadje
 
Znaci da bi trebalo odmah da mu ubacis noviju verziju softvera, najaktuelnije su ruska i vodafonova 58. Ja imam ovaj telefon vec duze vremena, nisam ga jos uvek flesovala, navikla sam na njegovu sporost. Ubacila sam 1gb kingston karticu, za muziku je super. Telefon ima extra funkcije za te pare, mada vidim da je pocela da mu raste cena, verovatno ga je sve manje u prodaji.
 

Back
Top