MV2 Player prevod

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Како да у овом плејеру превод са горње стране пребацим доле као на ТВ-у. Покушао сам, чепркао по подешавањима али ми не успева.
 
Tamo gde pojacavas imas iznad sub1 i sub2.Klikni jednom na sub2 tako da u produzetnu nema nista i jednom na sub1 da ti u produzetku ispise jezik prevoda.SUB1 je donji a SUB2 je gornji.
Nije mi jasno kako nema u options kad sigurno imas opciju subtitles.Mozes da menjas boju slova i jos gomila gluposti postoji tamo.
 
Хвала, средио сам то што си рекао и преместио сам успешно превод са горњег у доњи део екрана. Него може ли се како укинути ова црна позадина што прати титл бела слова. Хоћу да буде позадина оно што је на филму, и само превод. Како то?
 
Ciao!
Skinula sam srpski sub sa neta, uploadovala u mv2, u sub1 pise da je kineski, a osim toga se i ne pojavljuje, sve opcije sam isprobala, ispremestala...nema ga!! ponovo sam downloadovala, nista...
Juce sam uradila potpuno istu stvar, nije bilo nikakvih problema.
Unapred hvala na odgovoru.
 
Pitanje je bilo kako da resim problem sto mi se sub ne pojavljuje. A citat konkretno znaci bas to sto pise. DA sam uradila sve isto i da sam imala sub u filmu.
Inace sam uspela da resim problem.
pozdrav
 

Back
Top