da li ste nekome koga ste voleli zeleli smrt?

spicy black

Početnik
Poruka
41
S tim podrazumevam nekoga koga ste voleli,vise ga ne volite ali on vas i dalje voli ali ne zelite da ga povredite jer zivi u svome malome savrsenom svetu i veruje u vecnu ljubav,da li ste ikada pozeleli da nestane?Da li je to kukavicluk?znam da jeste ,da li je iko imao slicno iskustvo?naravno da jeste,to je sasvim prirodno?
 
da li je iko imao slicno iskustvo?naravno da jeste,to je sasvim prirodno?

Ovaj, kako da ti kažem, mislim, stani, slušaj... Ovaj... Au, ili se baš, baš zezaš, što je pubertetski ili ti treba pomoć, profesionalna. Nije to sasvim prirodno i nisu svi pomišljali na to. Čak mislim da većini nije bilo ni na kilometar od mozga. Nadam se da me nikada nisu voleli ljudi poput tebe i da ni neće. Jeza. Brrr
 
Ovaj, kako da ti kažem, mislim, stani, slušaj... Ovaj... Au, ili se baš, baš zezaš, što je pubertetski ili ti treba pomoć, profesionalna. Nije to sasvim prirodno i nisu svi pomišljali na to. Čak mislim da većini nije bilo ni na kilometar od mozga. Nadam se da me nikada nisu voleli ljudi poput tebe i da ni neće. Jeza. Brrr

pogresno me shvatate,ne mislim bukvalno nekome zeleti smrt,vec u tome smislu da bi to predstavljalo nekakvo olaksanje,mada nije toliko ni bitno da objasnjavam ko je shvatio shvatio je...
 

Back
Top