so kiss me

volite li da se ljubite?
volim.
ali ne sa bilo kim i ne ljubljenje radi ljubljenja.
nekad mi se smuci kad vidim ko se sve ljubi :( zamislim se na mestu te nesrecne osobe koja treba da poljubi nekoga ko nije prao zube od proslog rodjendana
ili jos gore koji nemas sta ni da pere u ustima :(
to mi je bas hc :neutral:
 
volim.
ali ne sa bilo kim i ne ljubljenje radi ljubljenja.
nekad mi se smuci kad vidim ko se sve ljubi :( zamislim se na mestu te nesrecne osobe koja treba da poljubi nekoga ko nije prao zube od proslog rodjendana
ili jos gore koji nemas sta ni da pere u ustima :(
to mi je bas hc :neutral:

...a zar mi nismo vodili žučnu polemiku povodom toga.....:roll:
 
sad ću...

čekam da mi mašina završi sa pranjem, pa odoh u neki kafić da se napijem kao keva...
pa da pevamo posle mrtve pijane narodnjake...
da se zaplačemo, pa nasmejemo...
nas par drugarica...

jeftina zabava, kič, šund-
hleba i igara

bas te briga...izbacis sve iz sebe i sutra kada glava malo dodje sebi,shvatis da si vrednija od ruzne proslosti
 
nisam baš mislila da će mi doći pojedinačno na svako pitanje odgovori...

pričalo mi se o ljubavi,

Priznajem da mi je bilo lakse da odgovaram pojedinachno, nego da kitim neku prichu gde bih morala da slazem rechenice, razmishljam .. ovako samo tap, tap, tap ..

O ljubavi se meni nikad ne pricha, tako da ne mogu da ti se pridruzim, ali vidim da imash sagovornike a uskoro idesh u provod, grudi u vis, shto kaze Bekvalac u jednoj pesmi :)
 
...ma kao forumaši,naravno....8-)
....previše smo različiti,da bi bilo ovo drugo....
pa ne znam ne secam se toga iskreno
ali truli zubi su truli zubi i nema tu sta da se polemise ili da budemo slicni ili razliciti.
mislim sama sebi se zgadim kad posle obroka u restoranu nisam u mogucnosti da odma perem zube,a tek kada vidis nekog ko to onako tek iz dosade radi :?
ebes tog coveka koji oce lepo da se predstavi,a kad zine unutra pandemonium :?
mislim ako sam se ja celog zivota mucila i trudila oko zuba,da budu zdravi i pravi,ocekujem bar redovnu higijenu.
 
Kiss me out of the bearded barley
Nightly, beside the green, green grass
Swing, swing, swing the spinning step
You wear those shoes and I will wear that dress.

[Chorus:]
Oh, kiss me beneath the milky twilight
Lead me out on the moonlit floor
Lift your open hand
Strike up the band and make the fireflies dance
Silver moon's sparkling
So kiss me

Kiss me down by the broken tree house
Swing me upon its hanging tire
Bring, bring, bring your flowered hat
We'll take the trail marked on your father's map

[Chorus (repeat)]

P.J.Harvey? :?
 
pa ne znam ne secam se toga iskreno
ali truli zubi su truli zubi i nema tu sta da se polemise ili da budemo slicni ili razliciti.
mislim sama sebi se zgadim kad posle obroka u restoranu nisam u mogucnosti da odma perem zube,a tek kada vidis nekog ko to onako tek iz dosade radi :?
ebes tog coveka koji oce lepo da se predstavi,a kad zine unutra pandemonium :?
mislim ako sam se ja celog zivota mucila i trudila oko zuba,da budu zdravi i pravi,ocekujem bar redovnu higijenu.
.....nisi me baš u potpunosti razumela....8-)
....nismo mi različiti u pogledu na održavanje zdravlja zuba,tu imamo skoro indentične stavove....
....ali po ostalim pitanjima se opasno razmimoilazimo....:roll:
 

Back
Top