Ja to nikako ne mogu da shvatim...

Ne mogu da shvatim sve ljude koji konstantno kukaju i zhale se na sve u zhivotu,stalno im neshto fali,vechito su nezadovoljni,uvek misle na sve shto nemaju i ne obracjaju pazhnju na ono shto imaju...josh ako se umesha mazohizam,pa da uzhivaju u teshenju i ochekuju da ih neko teshi(a budala uvek ima)...:roll:
josh gore ako krenu da prete samoubistvom...pa,rokni se,ako si nesposoban za zhivot.

I ne shvatam glupave zhene koje su umislile da je zhivot Sex i grad pa su one sad suppperrrr,kupoholicharke,cipele su im fetish,one su ukratko glupe,ali kakve to ima veze kad su obuchene po poslednjoj modi.
Ne shvatam ni ljude opterecjene kilogramima.Pogotovu umishljenim.
 
Ne mogu da shvatim sve ljude koji konstantno kukaju i zhale se na sve u zhivotu,stalno im neshto fali,vechito su nezadovoljni,uvek misle na sve shto nemaju i ne obracjaju pazhnju na ono shto imaju...josh ako se umesha mazohizam,pa da uzhivaju u teshenju i ochekuju da ih neko teshi(a budala uvek ima)...:roll:
josh gore ako krenu da prete samoubistvom...pa,rokni se,ako si nesposoban za zhivot.

I ne shvatam glupave zhene koje su umislile da je zhivot Sex i grad pa su one sad suppperrrr,kupoholicharke,cipele su im fetish,one su ukratko glupe,ali kakve to ima veze kad su obuchene po poslednjoj modi.
Ne shvatam ni ljude opterecjene kilogramima.Pogotovu umishljenim.

Ovaj post kao da sam ja pisao :-D

Ne mogu da shvatim ljude koji najbolje zanju sve....
 
'el postoje neke stvari koje su vam totalno nepojmljive? Stvari za koje, uprkos svim zakonima fizike, hemije, ljudskog društva, zdravog razuma, ne možete da shvatite zašto je to tako...:?
Na primer, ja ne mogu da shvatim da toliko ljudi gleda velikog brata...:?

Ili da je više od jednom čoveku dobra pesma "napravi mi sina pod svetlima kazina"..:?

i još štošta...:?

Procenat saobratjajnih nesretja mi je nepojmljiv!
Zbog idijota, koji ne znam kako su dobili vozachku dozvolu,
imam ogroman strah da sednem za volan.

To mi je zaista neverovatno! Chak i te priche o tome kako
neshto otkazhe u autu, a nailazi kamion iz suprotnog pravca.. uzhas!
Kao da imamo nekakav krst iznad ove nashe zemlje, da se
nenormalno chesto deshavaju saobratjajke. :?
 
Не могу да схватим зашто неко у тоалету са две кабине, од којих је једна слободна и отворених врата, редовно без куцања упада у ону другу, која је затворених врата, дакле, заузету!
 
zato shto vidi noge ispod vrata..i prepoznaje obucu...pa namerno :mrgreen:

На срећу, или на несрећу, овај тоалет конкретно има нормална врата, до пода.

Ето још једне ствари које не разумем - тоалети и кабине у продавницама са вратима "однекле и донекле".:roll:
 

Back
Top