Agencije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tara

Buduća legenda
Poruka
35.576
Zanima me kakva su vasa iskustva sa agencijama za ianajmljivanje stanova?Da li je neko nasao stan preko neke od njih?Sada ih ima milion,i posto je jedini nacin da nadjem stan preko njih volela bih da se odlucim za pravu!
 
Nemoj da im dajes pare unapred. U agenciji za iznajmiljivanje stanova Tref obecali su mi super stan a onda mi pokazali neko prizemlje puno vlage.Nece da kazu iskreno kakav je stan, nego ti nabroje ovako: Ima belu tehniku kompletnu, ima ovo, ima ono, a ne kazu ti da ima vlagu, da se namestaj raspada... Mozete da otvorite genciju uz pomoc ovih mojih saveta. To je jedan od najboljih sitnih investicija u Beogradu, otvoriti agenciju za iznajmljivanje stanova.
 
Moj komsija je izdavao stan. Vecinom su ga zvale agencije da pitaju za adresu da bi oni slali ljude da vide stan. To mozes i ti sama. Kupi oglase i vrti. Sta ce ti agencije. Bezi od njih !
 
I jasno je bezi od njih sta ce ti oni :) to su sve lopovi i orevaranti :)

Dobro jutro Kolumbo.

..i nikako im nemoj dati pare za neku `clanarinu!!`...to su ti sve pusti prevaranti...

Nego za sta si mislila da se daju pare u agenciji za iznajmljivanje stanova nego za clanarinu?

Moj komsija je izdavao stan. Vecinom su ga zvale agencije da pitaju za adresu da bi oni slali ljude da vide stan. To mozes i ti sama. Kupi oglase i vrti. Sta ce ti agencije. Bezi od njih !

Ima dobroh agencija. To su one koje ti ne traze pare unapred nego ti prvo nadju stan. Te su super. Kazes im kakav stan hoces, a njima nije u interesu da te kao budale vode po plesnjivim podrumima kad znaju da ti to neces prihvatiti, pa prema tome neces im ni dati pare.
 
A koja je to "dobra' agencija ? Kazi ime pa pomogni onima koji traze stan. A i nerazumem sta ce nekome agencija osim ako je u cajtungu sa vremenom. Uzmes oglase u ruke, mobilni, sednes u GSB i sam gledas ono sto te zanima. Vecina agencija i nezna kavi su stanovi koje nude. Jednostavno, oni sami zovu na oglase, uzimaju telefone i adrese od vlasinka i onda ih saopstavaju klijentima. To moze i moja baba da radi.
 
Kad bi ti znao kakvi su smaraci ti koji izdaju stanove nikad ne bi pozeleo sam da ih zoves. Nece da pricaju preko telefona, zovu da dodjes kod njih da vidis stan, pripreme ti slatko i sok da te posluze.
 
Povuceni iskustvom da ih zove njih 300 a dodje njih 10 da vidi stan, sigurno im je muka da objasnjavaju sta, kako, gde...... Svi mi znamo i pre nego sto odemo da vidimo neki stan koliko on orijentaciono moze da kosta +/- 20 % i neznam sta te cudi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top