izivljavanje...

P

pajamaca

Gost
u prolazu vidim da mi je neko nešto zakačio za auto,
kažem klincu, idi vidi šta je ono, (jer se vidi da nije reklama),
"sklonite vaš auto, u periodu od 17-21 ulica će biti zatvorena i auto biti uklonjen paukom"
molim?
auto je parkiran propisno, na dozvoljenom mestu i nikome ne smeta,
inače u kraju gde sam, a to je u krugu oko bioskopa roda,
nema mesta ni za lek, a tamo gde deluje da može da se parkira- nosi pauk.
te kada se negde uparkiramo, mi srećni ne voze nam se kola, da se ne bi ponovo
vrteli u krug zbog parkinga.
i sad bih mogla traktat da vam napišem koliko je teško parkirati se....
no, kaže meni pandur morate da sklonite kola, smesta, odnećemo ga!
onako drsko i bezobrazno.
kaže u Rodi Šveps ima promociju, te im smetaju kola koja nisu pozvana na promociju!
MOLIM???
dakle, neki baja iz švepsa je rešio da očisti ulicu od nas smrtnika jadnih malih i bednih,
i jednostavno okrenuo nekog tamo drmatora u muriji i dobio pravo da očisti ulicu od parkiranih automobila.
(naravno ima jedan tuareg parkiran, njemu ni ne prilaze, naravno...
zanima me da nije moj mali lanos, nego volvo dal' bi ga i tad nosili?)

dakle, pojedinci poseduju takve mogućnosti?
da jednostavno odaberu ulicu?
meni pandur kaže, naređujem TI da se skloniš, nije ovo TVOJA ulica.
ja rekoh, negde ste pogrešili, nit smo toliko intimni da mi se obraćate tako,
niti imate prava da mi naređujete.
pauk je odneo kola, preparkio ih ko zna gde, ja sam svoja sama sklonila, mada se kajem, trebala sam da ih pustim da ga odnesu pa da im nakamčim ono krilo koje mi je ulubljeno.
u ostalom koga od vlasti boli briga što se neko tako ponaša prema građanima,
kada se ne zna ko koga i zbog čega u ovom gradu, državi.
ne nije mi država kriva, krivi su ljudi.
baš sam iznervirana.
 
A cuj ovo....
U gradu gde sam postoji jedan mostic...koji se pre neki dan srusio zbog nevremena...
Elem, svi mi koji smo bili parkirani sa druge strane mosta, ostali smo zarobljeni...i nema ni makac, jer je sa druge strane zid...
Sinoc...u 24:00...zvoni mi mobilni...Glas sa druge strane kaze - policija...
Tako sam se uplasila...da ne vredi da objasnjavam...Jer zasto te policija zove u ponoc ako se vec nesto strasno nije dogodilo...?
A oni me zovu da kazu da ujutru budem na parkingu jer ce doci kran koji ce sva kola da premesti na drugu stranu !! Dakle nisu mogli da me zovu u toku dana....vec su zvali u sred ponoci. Predhodno su , u 5 do 12 zvali moju mamu, jer nisu znali moj tel....i prvo nju isprepadali...svojski...Mama je morala da uzme tabletu za smirenje....
Toliko....

Uzas.
 
Ah, tipičan primerak naše narodne milicije ... Krase ga finoća, kultura ... :lol:

Šta da očekuješ od takvog, koji posle šestomesečnog kursa, dobije uniformu i zadatak ?
Uslov za pomenuti kurs je završena osnovna škola ...

Mada, "organ" samo radi šta mu je naređeno ... A glavonja "Rodi Šveps-a" i neki glavonja političar su se dogovorili kako da vas stanare seksuju ukoliko im se namestite ... :lol: Znam da nije smešno, al je smešno ...
 
A cuj ovo....
U gradu gde sam postoji jedan mostic...koji se pre neki dan srusio zbog nevremena...
Elem, svi mi koji smo bili parkirani sa druge strane mosta, ostali smo zarobljeni...i nema ni makac, jer je sa druge strane zid...
Sinoc...u 24:00...zvoni mi mobilni...Glas sa druge strane kaze - policija...
Tako sam se uplasila...da ne vredi da objasnjavam...Jer zasto te policija zove u ponoc ako se vec nesto strasno nije dogodilo...?
A oni me zovu da kazu da ujutru budem na parkingu jer ce doci kran koji ce sva kola da premesti na drugu stranu !! Dakle nisu mogli da me zovu u toku dana....vec su zvali u sred ponoci. Predhodno su , u 5 do 12 zvali moju mamu, jer nisu znali moj tel....i prvo nju isprepadali...svojski...Mama je morala da uzme tabletu za smirenje....
Toliko....

Uzas.

A sta da kzazem kod nas ubise coveka na pravdi boga i to milicajci.
 
Ah, tipičan primerak naše narodne milicije ... Krase ga finoća, kultura ... :lol:

Šta da očekuješ od takvog, koji posle šestomesečnog kursa, dobije uniformu i zadatak ?
Uslov za pomenuti kurs je završena osnovna škola ...

Mada, "organ" samo radi šta mu je naređeno ... A glavonja "Rodi Šveps-a" i neki glavonja političar su se dogovorili kako da vas stanare seksuju ukoliko im se namestite ... :lol: Znam da nije smešno, al je smešno ...

Neka Laci, neka. Kad podzemlje progovori saznat će se šta je policija sve u stanju napravit:p
 
ehhh schweppes ...... ukus zadovoljstva ^^

Prost;)
66wrz39.jpg
 
vi se zayebavate, a ja sam još neVrozna.
e, đuro stavrno su majstori.
imala sam sličan slučaj.
ma, oprostila bi ja njima, da sam u užičkoj, tolstojevoj, tamo je ko dobar dan da ti nose auto ako je neko prijem, u nekoj ambasadi.
ali to se zna i gde ga sklanjaju...
a i takav je kraj.
ovde nema razloga. a malopre gledam, nosi pauk ljude koji su se parkirali, sada nepropisno, ali GDE će jbt kada nema cele jedne ulice za parking?
a ovde bre pola ulice kuće, druga polovina stambene zgrade, puta svako po auto!
 
maco, ima shema za sve... stavish lazni paklenjak na zadnji sic da se ono bash vidi i nalepish na vetrobran neshto u fazonu james bond-a, burglar protected...ima da ga zaobilaze svi ko tog tuarega, garant...to su bre sve sise, veruj mi...
 

Back
Top