savet^^

buwica

Početnik
Poruka
10
uopste nisam navikla na trazenje saveta, uglavnom sam ja baba saveta jos od negde sestog razreda, al sta ces, mora se.:p
s deckom sam 4-5meseca, i nekako...je malo smorilo, na cudan nacin. ja njega mnogo volim a i on mene (ili bar tako izgleda, iliti bar on tako tvrdi) ali nekako nije kao u pocetku...znam da je ovo prilicno normalno, ali verovatno ima nekog resenja...
*sve ovo otezava cinjenica da sam ja prvi put u zivot kaznjena, tako da ga vidjam samo u skoli, gde sam navikla da ga ignorisem jer se previse k.urci pred drugovima, al razumem ja to, samo me mnogo nervira....

elem,el ima neko neki savet?
 
pa najbolje se udalji malo od njega,pa ce ti sve biti jasnije.moj savet ti je da mu kazes da treba da razmislis o vama,a njemu ako je stalo(kao sto tvrdi)-pocece jos vise da se trudi oko tebe,jer se logicno plasi raskida...
 
pa najbolje se udalji malo od njega,pa ce ti sve biti jasnije.moj savet ti je da mu kazes da treba da razmislis o vama,a njemu ako je stalo(kao sto tvrdi)-pocece jos vise da se trudi oko tebe,jer se logicno plasi raskida...
stvar je u tome sto nije nista gori prema meni, samo je nekako...ustajala....veza, i nije da njemu nesto fali, nego imam osecaj da je nekako sve to uslo u neku rutinu...i ne ocekujem od njega da me zabavlja, nego nekako nemam onaj lepi osecaj koji sam imala nekada kad sam bila s njim :-( ali sam prilicno sigurna da sam i dalje zaljubljena, sto me uzasno zbunjuje...
 
stvar je u tome sto nije nista gori prema meni, samo je nekako...ustajala....veza, i nije da njemu nesto fali, nego imam osecaj da je nekako sve to uslo u neku rutinu...i ne ocekujem od njega da me zabavlja, nego nekako nemam onaj lepi osecaj koji sam imala nekada kad sam bila s njim :-( ali sam prilicno sigurna da sam i dalje zaljubljena, sto me uzasno zbunjuje...

Zasitila si se,zato ti kazem udalji se malo i o svemu razmisli...potrebna ti je promena..
 
Pa to je ipak normalno da se posle odredjenog perioda veza ne bude ista kao u samom pocetku mozda ipak treba da ohladish malo od njega i rashcistish sama sa sobom...AKo si sigurna u svoja i njegova osecanja onda mozesh da precesh preko nekih stvari ,razmisli koliko ti ustvari on znachi...A shto se tiche ignorisanja pred drushtvom to ne odobravam uopshte....
 
Najbolje je da razgovaras s njim, o tome...Nemoj odmah raskidati jer ces napraviti OGROMNU gresku...Poslije ce ti mozda biti krivo, i htjeces se pomiriti, a on nece htjeti...To boli...
A o tom kurcenju razgovaraj s njim...I sve ce se rijesiti...
 

Back
Top