ZASTO ZENE VARAJU?

Zene ne varaju zbog sex, ( mozda 10% ) .Po meni je krivac muskarac.Kada zena prevari znaci da joj je nesto nedostaje, a u tim slucajevima je to sto mi muskarci prvo - zaboravljamo na poklone ( cvece, parfemi i ..... ), drugo - treba izaci negde ( restoran, kafic i ..... ), trece - deliti po kuci poslove ( deca, hrana, ciscenje i ..... ).Zadnje dolazi sex.Znaci do prevare nece tako lako doci, samo, ako muskarac obrati malo vise paznju svoje voljene osobe. Sto kod muskarca prvo dolazi sex, a posle sve ostalo.
Ali ima i zena sto im je u srcu da prevare, tu se nista i nemoze uraditi.Moje je misljenje takvo.

hanibal77, sada ste dosli do onoga sto sam ovde i napiso.
Nisam izostavio sex, nego sam ga stavio na kraju.
 
Tri strane ljubavnog trougla su:

1.Racionalnost(karakter,intelekt,)
2.Emotivnost(ljubav,bliskost,prijateljstvo)
3.Strast( sex..erotika)
Ako uzmemo da je strast hipotenuza a racionalnost i emotivnost katete i ako je kvadrat duzine hipotenuze manji od zbira kvadrata duzina kateta trougla zvanog ljubav..pitagorina teorema..tj..ljubavna teorema pada u vodu..i bude prevara....
 
Jeste, ali onda imamo tupi ugao, što objašnjava podosta... 8)
Osim toga, Pitagorina teorema je samo spec. slučaj kosinusne, što je više poznatih, to možemo lakše (i preciznije) doći do ostalih elemenata..... :)
 
littlefoot...sve je samo stvar hemije.Bar je kod mene tako i to nema ama bas nikakve veze sa mojim partnerom. Desi se. Prosto ne mogu da verujem da pisete takve stvari tipa " zena vara srcem, a muskarac ne"??? Kakve su to gluposti. Time samo pojacavate temelj muske price o kurvama! Zena jedino ume da prevari mnogo smisljenije, lukavije, jer je svesna rizika. Dok muskarci znaju da srljaju U sustini mi se uopste ne dopada taj termin prevare. Za mene je prevara nesto drugo, a ne obican sex sa nekom tamo osobom. Ljutite se vi ili ne, ali to je moje uverenje.

maričičak Iz istog razloga kao i muskarci....

bravo devojke, malo iskrenosti nije na odmet, konacno ;)

.....maričičak....moj nick....
 
Muskarac svakih 5 minuta misli na sex i nije ni cudno sto dodje do prevare, ali zene u vecini slucajeva prevare iz osvete nad voljenom osobom.Zato sto je voljena osoba matretira ili zato sto ne obraca vise paznju na

Prema istraživanjima koja sam čitala, muškarac na svakih OSAM sekundi pomisli na sex ili nešto što ima veze sa erotikom. I kako onda da ne vara ženu koja neće da mu izađe u susret makar svaki deseti put kada pomisli na seks : )
 
Prema istraživanjima koja sam čitala, muškarac na svakih OSAM sekundi pomisli na sex ili nešto što ima veze sa erotikom. I kako onda da ne vara ženu koja neće da mu izađe u susret makar svaki deseti put kada pomisli na seks : )


Upravo to je to, znaci kada muskarac prevari on prevari radi seksa, a zena radi osvete ili neceg drugog, a najmanje radi seksa.
 
Prema istraživanjima koja sam čitala, muškarac na svakih OSAM sekundi pomisli na sex ili nešto što ima veze sa erotikom. I kako onda da ne vara ženu koja neće da mu izađe u susret makar svaki deseti put kada pomisli na seks : )


Upravo to je to, znaci kada muskarac prevari on prevari radi seksa, a zena radi osvete ili neceg drugog, a najmanje radi seksa.

:shock::shock::shock:
Izvini, ali u skorije vreme nisam pročitala ništa besmislenije.
 
DAj ne filozofirajte varanje je varnaje ,bilo telesno,emotivno ili ...
ISTI JE ISHOD!!!
ne znam zasto ali mrzim kada devojka prewari decka.znaci nije to zato sto sam ja mushko pa sada branim moju stranu...jednostawno mi je tako urodjeno a werujem i ostatku mushke populacije...
 
A zasto mislis da je tako?

Da li ti stvarno veruješ u to da žene varaju iz osvete itd., a najmanje zbog seksa?
Iz takve pretpostavke ispada da žene svesno podvode same sebe, tj. veza sa drugim muškarcem je, u slučajevima koje si ti navela, samo oblik prostitucije. Prevara nije sredstvo, već cilj po sebi.
Prevara nije uvek planska. Ne poznajem nijednu ženu koja se upustila u prevaru zbog osvetoljubivosti ili samo zbog seksa, ili zato što je zacrtala da pošto-poto prevari svog mladića ili muža.
Desi se.
 
Prvo ja sam musko, drugo ni jedna zena nece da ti kaze zbog cega se upusta u seks sa drugim muskarcem, zato sto su sve tajanstvene, kodnjih se sve krije, a to je najlakse odgovoriti "desilo se".
Zasto ti neiskazes svoje misljenje na odgovarajucu temu "zasto zene varaju?", a ne samo napisati "desilo se"...
 
Prvo ja sam musko, drugo ni jedna zena nece da ti kaze zbog cega se upusta u seks sa drugim muskarcem, zato sto su sve tajanstvene, kodnjih se sve krije, a to je najlakse odgovoriti "desilo se".
Zasto ti neiskazes svoje misljenje na odgovarajucu temu "zasto zene varaju?", a ne samo napisati "desilo se"...

Izvini, mislila sam da si žensko.
Zašto žene varaju? Varaju kad se zaljube u drugog, ili kad sa nekim muškarcem osete ono što se zove "hemija". Prosto. Nema tu mnogo priče. Neke odole izazovima, neke ne.
 
Tri strane ljubavnog trougla su:

1.Racionalnost(karakter,intelekt,)
2.Emotivnost(ljubav,bliskost,prijateljstvo)
3.Strast( sex..erotika)
Ako uzmemo da je strast hipotenuza a racionalnost i emotivnost katete i ako je kvadrat duzine hipotenuze manji od zbira kvadrata duzina kateta trougla zvanog ljubav..pitagorina teorema..tj..ljubavna teorema pada u vodu..i bude prevara....

Kod mene je sve to krug kao i život. Gde jedno počinje, drugo završava a treće se rađa.
 
Izvini, mislila sam da si žensko.
Zašto žene varaju? Varaju kad se zaljube u drugog, ili kad sa nekim muškarcem osete ono što se zove "hemija". Prosto. Nema tu mnogo priče. Neke odole izazovima, neke ne.

Ova devojka nema blage veze sa zivotom..Ajde reci nam svima..kakva je to hemija ''letnjih shema'''..Znas koliko znam devojaka koje ''kazu'',da imaju decka..To znaci nije hemija,niti zaljubljenost a ne moze biti ni sexualna privlacnost,posto ne biraju!
 
Motivi prevare mogu biti razliciti ..to zavisi od intelekta osobe..ali Borac za prava zivotinja je u pravu kada kaze da zene varaju prvensveno kada se desi hemija i kada se zaljube u drugog muskarca...Prevara iz Osvete je nesto najgluplje sto sam ikada cula u takvim odnosima..to nije prevara ..to je nepostovanje samog sebe .
 

Back
Top