ZASTO ZENE VARAJU?

: )) Pazi kad se niko ne javlja, stvarno!
Ajmo od ličnog primera.
Jesam, prevarila sam.
Prevarila sam muža sa kolegom s posla. Tresla me struja kad mi čovek priđe. A onaj kod kuće mi je prilazio kao vlasništvu koje ti je malko dosadilo u svom podrazumevanju, ako me razumete. Ne, ne tražim pomilovanje, samo objašnjavam. Kolega mi je svakog jutra kuvao kaficu... i tako... onda je otišao na odmor i ja sam mislila tokom te dve nedelje kako život u stvari uopšte nema smisla. Nit mi se oblačilo, onako malko lepše, nit mi se šminkalo, nit mi se prala kosa... ama ništa! Onda sam mu poslala sms dok je bio na moru da hoću da ga liznem kada se vrati, onako slan i da se ni slučajno ne istušira nakon zadnjeg kupanja u moru (vraćao se avionom, tako da nije bilo mesta zabrinutosti apropo nekih zaraza i sl : ) Onda se on vratio i izašli smo... ALI! Dok smo sedeli u kolima, rekao mi je da ima devojku i da započinjanje bilo čega sa tim lizanjem (makar ga liznula i po ramenu) vodi samo daljim lagarijama, mučenju, prevarama, nerviranjima... i kako ja samo imam malu krizicu i kako treba da čuvam brak... Uglavnom, kažem ja kako je potpuno u pravu. Onda sam oko tri nedelje NEPREKIDNO plakala i posle još mesec dana promenila firmu. I tako sam odlučila da brak spašavam zaljubivši se u Vojina Đorđevića : ) Čovek je zgodan, lep, kulturan, neomprtomitovan (dobro, sad mu malo Divac mrsi konce, ali raspertlaće se to sve... polako, videće se da je moj Vojin nevin) i neće me nikada onako surovo odbiti jer me - ne poznaje. A od muža imam punu podršku. Kako negde vidi njegovu sliku u novinama, on mi je izreže i tako se dogodio nonsens, da nas je moj fiktivni ljubavnik uzbližio. Jesam li bila konfuzna? Ups...
E, da. mužu nikada nisam priznala da sam htela da liznem kolegi rame.

moož ti gazda....i bisnismenko šabanadžović.....a zaposlio te da ližeš kafe koovaricu ..u levoj firmu......c..c...c...
 
Posle onih Karlitovih 64% zena koje racionalno raskidaju veze kada vise nista nije kao pre ili ne ide..mozemo reci da zene NE varaju ili je to pak procentualno mali broj zena, onih neobavestenih :D
 
:Udala sam se 18 godina, to je bio prvi muskarac u mom zivotu, prvi poljubac... sa njim sam u braku evo vec deset godina imamo dvoje dece! Medjutim u poslednje vreme postalo je malo monotono u braku,,, svaki dan sve isto svako ima svoje obaveze... Ja sam lepa zena bar tako kazu ljudi oko mene i svakodnevno me startuju muskarci ne znam kako dolaze do mog broja tel salju anonimne poruke... kako odoleti a ne probati nesto drugo u zivotu? A zivot je samo jedan!!! Vec duze vreme razmisljam o svemu tome, jedan tip mi se bas svidja poslednjih meseci, a ne bih volela muza da povredim jer ga volim, mada cesto kad mi se ne javlja na telefon pozelim da ga varam sa svakim!! Sto pitanja a nigde odgovora!:dash:
 
ZASTO ZENE VARAJU?
Zato što 'oće da se karraju.

Ma nesto im fali cim varaju,samo ne znam odakle im ideja da sve treba da se vrti oko zene i samo njenog uzitka? Ako to ne dobije ode drugom,sto se mora priznati da je krajnje sebicno i zato ne cenim zene puno! Kada covek pomisli na price o ljubavi,odanosti,svetosti braka i kada ukapira da su to lazi i licemerstvo jedino sto mu ostaje je da bude mizantrop!
 

Back
Top