Grejna sezona u Beogradu

miabebili

Početnik
Poruka
12
Kako je kod Vas grejanje?
Na Vracaru, u Krusedolskoj, vec drugu godinu su radijatori ili hladni ili mlaki,
a mi redovno pomirujemo racune za Infostan.

Pokusavali smo danima da prijavimo problem, ali su gospoda iz Beogradskih elektrana ostavili 1 i slovima JEDAN telefonski broj na ovoliki grad da se kvar pijavi, a e-mail adresu na sajtu za kontakt su nasetovali tako da im ne mozes direktno poslati mail! :evil:
 
au..pa kako to...to je onda kvar.....pouzdano znam da kneginje zorke greju savršeno...pretoplo je...a prikljoočili su ih na daljinsko pre dve god...kad tačno...nemoj da me držiš za reč..... morate da podnesete zahtev..... moje roditelje su očajno grejali isto na daljinac.....pa su podneli prigovor svi stanari..pa su im smanjili cenu grejanja........konačno su ove godine sve sredili i odlično greju..konačno su radijatori onako...da ne možeš da zadržiš rooku duže na njima..........morate da odete i da se angažoojete.......najverovatnije je u pitanju kvar......ali ste zakasnili za intervenciju ove grejne sezone........ : (
 
najzad sam ih dobila u B. E. i ljubazna zena u call centru mi je rekla da znaju za ovo, ali da nemaju resenje:roll:

kako ste se organizovali za tu peticiju za smanjenje cene grejanja, jer cemo ocito mi morati celu ovu sezonu da se dogrevamo na strujnu i da je , naravno platimo?

dok nije tu izgradjena ona zgrada ispred Hrama, sve je radilo odlicno, a poslednje 2 godine je horor...:-x tad je grejanje u Krusedolskoj bilo takvo da si morao da otvaras prozore...pretoplo je bilo..a sad:-?:-?:-?
 
a jesu vas prikljoočili na daljinski sistem grejanja?.......ako jesu, onda je u pit. klasičan javašlook.....plitko ukopane cevi i ko zna koji sve propoosti......tako je bilo kod nas........e, fora je da temp. u stanu mora da ti boode manja od 22 stepena........to moraš da proveriš.....i onda dođu baje iz elektrana....mogu da vam kažu......e, pa nije do nas...ne dihtooju prozori...slaba vam stolarija ... to se dešavalo kod nas u zgradi....kad se utvrdi da je to ispod 22......tada deloojete tako što se ode tamo u elektranu........kod nas su okačili bili spisak....sa umanjenjem cene grejanja.........nije to nikakvo rešenje....jer bolje da imaš dobro centralno, pa da platiš.......tek ove godine.....posle više godina su popravili...celog leta su radili ulicu..popločavali.....pa su usput i naše cevi sredili.....proveri kolika je temperatura u stanu....i kolika treba da boode po normativima...da bi uopšte mogli da se žalite....to kao prvo...a onda odlazak u elelktranu.......kooćni savet .....
 
ma nasa zgrada ima CG poslednji 20 godina:-(
i nama je u interesu da bude dobro grejanje, nego da nam smanjuju racun...

moze majstor da dodje slobodno, i ako kaze da mi prozor ne dihtuje, ima da ga vezem za ledeni radijator i ozovem ekipu nekog od beogradskih programa da ga snimi da im kaze dikektno u kameru da nam "ne dihtuju prozori":evil:
 
pa i nasa ima 30, al su nas na daljinac prikljoochili pre 10...i tada nastaju sranja......a vračar su prikljoočili pre 2god na daljinac ......zato što nisu dobro odradili....zato ti je frka...a znam da su vračar grejali i sad greju ko blesavi...ko kineze na nbg...prevrooće je.......moli boga da negede pookne cev...ili da moraju da kopaju ulicu..pa da ti usput srede i grejanje.....inače ništa.........znači može da se sredi...ali njih boli uvo da se cimaju.......
 
pa i nasa ima 30, al su nas na daljinac prikljoochili pre 10...i tada nastaju sranja......a vračar su prikljoočili pre 2god na daljinac ......zato što nisu dobro odradili....zato ti je frka...a znam da su vračar grejali i sad greju ko blesavi...ko kineze na nbg...prevrooće je.......moli boga da negede pookne cev...ili da moraju da kopaju ulicu..pa da ti usput srede i grejanje.....inače ništa.........znači može da se sredi...ali njih boli uvo da se cimaju.......

zavisi kako koja zgrada, jedan moj drugar zivi u mutapovoj i uvek su imali probleme sa grejanjem, a opet u milesevskoj u soliterima greju ko ludi, moras da drzis otvorene prozore.. ... ja sam od skoro u stanu grejanjem i nisam bas odusevljena, videcemo kako ce biti kad bude bas hladno, za sad je "onako"..
 
ja mislim ( nisam sigurna:oops:) da ova zgrada nije sad pre 2 god. prikljucena na daljinsko, nego da je to i bila pre, a da su problemi nastali od kad su okolinu prikljucivali na daljinsko, tj. onu novu zgradicu ispred Hrama

kako god, stvarno je problem ziveti u stanu u kome cele godine placas to grejanje i na kraju ga ne dobijas...:cry:
 
u bloku 63 je grejanje fantatično. odavno nisam mogla da sedim u majici sa kratikim rukavima pored kompjutera po ovakvoj hladnoći...a komp je pored prozora.
moraću da počnem da redovnije plaćam infostan. baš sam divča.
 

Back
Top