zasto majku mu ***** zasto!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upoznam curu, pricamo, pametna, moje godiste, obrazovana. Izgleda odlicno. Guza. Grudi. Full riba. I posle pola sata kad mi je pomenula gde izlazi i ja kim se druzi meni se slosilo. Pa ja nemam za dobar dan na takvim mestima. I naravno nista nisam dalje pokusao.

Nećeš ti mene da slušaš, zato ćeš i da poludiš.
Ponoviću ti - OTKAČI SE OD FULL RIBA JER NISI FULL FRAJER!!!
I NE, NISU FULL RIBE SAMO ONE KOJE IZGLEDAJU KAO PAMELA ANDERSON, NEGO I OBIČNE, TRŠAVE, POLUZAROZANE, SANJIVE RIBE PO GRADSKIM AUTOBUSIMA U OBIČNIM FARKAMA I JAKNI OD KINEZA.
Zašto su full?
Pa to se ne vidi na prvi pogled, veruj mi, nemoj ni da se trudiš da otkrivaš.
NAĐI SEBI OBIČNU DEVOJKU KOJA NE IZLAZI NA FULL MESTA I NE LOŽI SE NA FULL FRAJERE I BIĆETE SREĆNI I TI I ONA.
Ili nađi ekstra bogatu i ružnu k'o đavo pa se kurči po full mestima dok ne uvatiš neku full ribu.
 
Ma daj nemoj da mu dajes lose savete!!!
Treba da juri kvalitetno meso!
Sada treba da ga zanima samo kako riba izgleda i da se ne lozi na to da li je pametna
Veze pre braka su klasican odusak za penis...
Kada dodje do negde 30 godina treba da nadje neku od 22-24 godine i onda treba da gleda njen intelekt(zbog pokoljenja a i da ima na koga da se osloni kada dodje kriza) kao i izgled(opet zbog pokoljenja, da bi imao lepu decu) a i domacicu i jaku zenu u kuci(treba decu da odgaja)

Do tada-udri Misko..i to udri samo po kvalitetu
Kada se ozenis i krisom pogledas slike svojih trofeja da budes ponosan na sebe
Nije tvoj qratz ratni slocinac pa da yebe svasta!
Neka zasluzi izgledom da je yebes!
 
Ne sercaj i ti pa sad.
Lepo objašnjavam čoveku da se ne zaleće jer je emotivac.
Znam ja puno njih koji su se ogrebali kod dobrog mesa a liče na trolove i bez kinte su,
ali oni imaju JAK STOMAK (i debeo ******), a ovaj paćenik očigledno nema te osobine!
Ako ovako bude nastavio, daleko bilo, napraviće s.ranje i sebi i drugima.
 
Ne sercaj i ti pa sad.
Lepo objašnjavam čoveku da se ne zaleće jer je emotivac.
Znam ja puno njih koji su se ogrebali kod dobrog mesa a liče na trolove i bez kinte su,
ali oni imaju JAK STOMAK (i debeo ******), a ovaj paćenik očigledno nema te osobine!
Ako ovako bude nastavio, daleko bilo, napraviće s.ranje i sebi i drugima.

Pa ako je emotivac, na prvom mestu da izbaci svaku emociju iz sebe u ophodjenju sa ribama
Emocije neka cuva za kasnije za svoju zenu, za majku svoje dece, za decu
A sada treba samo za mesom da juri, da se izivi, da ih sto vise izyebe..i to smao kvalitet..da bi kasnije bio miran
 
Upoznam curu, pricamo, pametna, moje godiste, obrazovana. Izgleda odlicno. Guza. Grudi. Full riba. I posle pola sata kad mi je pomenula gde izlazi i ja kim se druzi meni se slosilo. Pa ja nemam za dobar dan na takvim mestima. I naravno nista nisam dalje pokusao.
nicemu se ti ne mozes nauciti,a? ;)
izleci svoje komplekse i nauci da ocenis sebe i druge.
jer ces do tada ( a nadam se da je to skoro) otvarati ovakve teme po forumima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top