"Biseri"

Schuhart

Domaćin
Poruka
4.982
Znam da svako od vas ima po koji biser ili provalu pri startovanju cura ili muvanju, pa evo prilike da o tome nesto i napisete, nareavno cure pridruzite se sa svojim iskustvima!

Evo jednog od mojih ispada: "Sreco skloni te sise od mene, izbice mi sperma na usi!" :shock:
Verovali ili ne posle ove recenice ona je smuvala mene! :oops:
 
Crvenim zato sto je ona mene smuvala - bruka i sramota!

:D Ako je neka koja je ogromna kao Tanja iz Velikog brata ili ogromna kao neka Dragana iz Sevojna ovde, pa jos tako ogromna ako je ona tebe smuvala to stvarno jeste bruka i sramota. :D Sta si ti, neko mace, malo, a ona te uhvati za vrat kao sto se hvataju macici i tako te smuva i sta ti radi jos?
 
A jes bre, pa Tanja i nije toliko krupna, bar ne za mene!

E Tanja je biser sa njenim "Imama lepe nooooogeeee", ha ha ha ha ha, to je biser, razumes, kad je nesto retko kao biser u skoljci. 187 cm i ona jos i sme da pominje svoj fizicki izgled kao zenskog stvorenja u nekom lepom kontekstu.Ha ha ha ha ha, to je Biserka.
 
jao e kad me podseti
neki dan,mesto n,osoba x dolazi do mene ( u stilu klip jim carrey saturday night,ko ne zna nek pogleda na youtubeu ako ga zanima) i konverzacija:
x: zdravo kako se zoves
ja: banshee ( za bisere - ne rekla sam pravo ime!)
x: ja sam x ( i kaze jedno ruralno ime). a sto si se smorila i gledas na stranu( ja se smorila jer sam veoma pokusala da ga izbegnem - bezuspesno,jer je trebalo jos malo da krenemo kuci i jer sam poslednjih dana previse neispavana - a gledala u stranu jer sam trazila nekog).
ja: pa mrtva sam umorna i ide mi se kuci.
x:dobro.a hoces da idemo da idemo zajedno kuci? :lol: :lol: :lol:
ja: ne :shock: :D

i sreca te sam tada imala intervenciju sa strane,jer je situacija pretila da postane tragikomicna :lol: jos je pile bilo i nize od mene,a po mojoj proceni i dosta mladje :D
 
Nedavno me je lik startovao u kafiću sa sledećom rečenicom: Ja sam Predrag sa poljoprivrednog fakulteta! :lol: (lik je izgleda veoma ponosan što studira, pa je morao da doda svoju titulu studenta poljoprivrede nakon imena :lol:)....
 
Idemo nas tri starim gradom Kotora .... moja drugarica koja izuzetno lepo izgleda zaustavlja jednog tipa i pita da li ima upaljač. On je pogleda, odmeri i kaže ''Ne pušim, no ližem po potrebi'' i nasmeje se onako samouvereno. Naravno kad smo mi počele da se valjamo od smeha, on je otišao.
 

Back
Top