ŠEŠELJ SE VRAĆA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
iz ćelije na trećem spratu u staru ćeliju na drugom:lol:
rotfl-1.gif


Ne, ozbiljno, kakva su vaša predvidjanja kada se vraća?
Evo ja prvi: za 12-15 godina(a biće mu uračunato i vreme provedeno u pritvoru).
Što se mene tiče ne mora uopšte, ali nismo te sreće. Za oko 20.
 
ne mora da se vraca,tamo lepo zivi na moru,druzi se sa ostalim jugoslovenskim olosima,kartaju se,tracare,strikaju ko zna sta rade.sto prekidati coveka u tako prijatnim svakodnevnim aktivnostima.
a i verovatno je produktivniji u zatvoru,mislim sto se pisanje knjiga tice,jedva cekam da izbaci neku knjigu u par tomova,da citam u hladnim zimskim danima :)
 
a i verovatno je produktivniji u zatvoru,mislim sto se pisanje knjiga tice,jedva cekam da izbaci neku knjigu u par tomova,da citam u hladnim zimskim danima :)

"EU skup matorih lešinara i pedera"

"Amerika - otadžbina indijanaca i robijaških potomaka"

"Kuba - raj na zemlji"

"Kina - zemlja pravde i istine"

"Zimbabve - naš najveći prijatelj"
 
seselj se mozda vrati a mozda i ne.

al ono sto je sigurno jeste da se zoran djindjic nikada nece vratiti :lol:

a bogami ni nenad bogdanovic :mrgreen:

sto kaze nele karajlic u zenica blouseu

"raduje me jedna istina, iz zenice vraticu se ja, ali hakija, nikad nece sa bara, sa bara se niko ne vraca" :mrgreen:
 
ne mora da se vraca,tamo lepo zivi na moru,druzi se sa ostalim jugoslovenskim olosima,kartaju se,tracare,strikaju ko zna sta rade.sto prekidati coveka u tako prijatnim svakodnevnim aktivnostima.
a i verovatno je produktivniji u zatvoru,mislim sto se pisanje knjiga tice,jedva cekam da izbaci neku knjigu u par tomova,da citam u hladnim zimskim danima :)

Nemo molim te crtat đavola na zid. Jedan je u München u sličnoj situaciju isto napisa knjigu. Posledice se i danas osjećaju.;)
2gwc8lk.jpg
 
seselj se mozda vrati a mozda i ne.

al ono sto je sigurno jeste da se zoran djindjic nikada nece vratiti :lol:

a bogami ni nenad bogdanovic :mrgreen:

sto kaze nele karajlic u zenica blouseu

"raduje me jedna istina, iz zenice vraticu se ja, ali hakija, nikad nece sa bara, sa bara se niko ne vraca" :mrgreen:

zaboravi si da napišeš: hehe.
jeli, boga ti, jel ti misliš da si sad ispao pametan, duhovit, šta?
ili pglu:lol:
 
seselj se mozda vrati a mozda i ne.

al ono sto je sigurno jeste da se zoran djindjic nikada nece vratiti :lol:

a bogami ni nenad bogdanovic :mrgreen:

sto kaze nele karajlic u zenica blouseu

"raduje me jedna istina, iz zenice vraticu se ja, ali hakija, nikad nece sa bara, sa bara se niko ne vraca" :mrgreen:

Pozivaše se malo prije na Isusa, Crkvu, vjeru... pa sad ovaj komentar. Renovirali si tvoj lavirint još uvijek?
Fataj se momak za ovaj pojas što prije il ostade dolje zanavijek:|
5kk5e8.jpg
 
A kakve veze imaju pomenuti sa dobrovoljnim odlaskom tvog lidera u Hag?
Ako te plaća stranka onda i razumem ovakve natpise. Ali ako glasaš da bi pred izbore dobio balon i bedž sa inicijalima stranke onda te ja poštujem i cenim za sve ovo do sada što si napisao o svom trošku.
Samo pokazuješ od koje si fele.

I onda ti na nekoj drugoj temi žao stradanja Srba....

Ma majo cmo ga ivnelvilali, pa ce on majo vice najutijo. Bac cmo bezoblazni... :lol:
 
Vratiće se naravno, kad , to ne zavisi od pravde već od izdajnika ( koju podvalu će smisliti i koliko lažnih svedoka imaju), ali kad se vrati ( a bolje za sve da se vrati ) "žuti" put putuju .......Sloboda Srbije!!!!
A ustaše koje likuju na ovom pdf-u bolje da gledaju svoja posla da ne zaigra mečka pred njihovim vratima.
 
Istina je istina, nema veze s pamecu i duhovitoscu, i sad sto ste dobili po nosu, nemojte kriviti nikoga, sto trazili to dobili:lol:

Mirodjijo, to je sve što imaš da kažeš?
Ajde u zoo vrt8-)
Ne vidim da je iko ovde dobio po nosu, ono što je smešno jerry-ju može da bude smešno još samo tebi i još par likova koji se predstavljaju za srbe, pravoslavce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top