Milos Pavlovic

Motodrom

Početnik
Poruka
12
Cao svima,

sta mislite o Milosu Pavlovicu? Hoce li ikad voziti u formuli 1? Koliko sam obavesten
mislim da je medju prvih 5 (mislim 4) u generalnom plasmanu u formuli Reno. Bilo bi lepo kad bi jedan nas zemljak vozio u formuli 1, zar ne? Ja se iskreno nadam, ali nisam bas siguran, nekako mi nedeluje sigurno, kad god gledam trku, izgleda kao prosecan vozac.
 
zar ne mislisa da je dovoljno prosecnih vozaca u F1???

da bi kupio mesto u F1 njemu treba debela podrska drzave a nas nema pas za sta da ujede.. zato cemo gledati Indijce i Japance koji iskreno nisu mnogo losiji vozaci od njega... ne znam zasto se dize tolika buka oko Milosa
a malo bi mogao i da se odlepi od Reno serije pa da ga vidim u GP2 sampionatu
 
valjda je Milos treci trenutno, ali bez sansi za prvo mesto. Nesto su ona dva voditelja na b92 napomenula da ce mozda testirati za neku od F1 ekipa, ali nisu hteli da komentarisu da ne nabaksuziraju.
 
brate,u ove usrane trke mozes uci na dva nacina....

1) da si extra talenat kao Vettel (a ovaj mu nije ni blizu)
2) da platis mesto kao Japanci (pare nisu problem,para nema)

pa sta,da udje pa da mi oni ubogi komentatori pricaju samo o njemu i o tome kako ce odmah biti prvak. srpska posla
 
Cao svima,

sta mislite o Milosu Pavlovicu? Hoce li ikad voziti u formuli 1? Koliko sam obavesten
mislim da je medju prvih 5 (mislim 4) u generalnom plasmanu u formuli Reno. Bilo bi lepo kad bi jedan nas zemljak vozio u formuli 1, zar ne? Ja se iskreno nadam, ali nisam bas siguran, nekako mi nedeluje sigurno, kad god gledam trku, izgleda kao prosecan vozac.

Pa evo ovako. Ja smatram da bi Milos mogao da udje u Formulu 1 ali ...
Tu postoji jedno veliko ali kao prvo potrebno je da drzava da neke garancije, a koliko mi je poznato da bas nesto nisu zainteresovani tu konkretno mislim na ministra za sport.
 
valjda je Milos treci trenutno, ali bez sansi za prvo mesto. Nesto su ona dva voditelja na b92 napomenula da ce mozda testirati za neku od F1 ekipa, ali nisu hteli da komentarisu da ne nabaksuziraju.

Ona dvojica nesposobnih idiota, ne umeju ni jednu trku da isprate kako treba, a kamoli da iznose neke cinjenice i procene. Zbog te dvojice ja trke pratim preko Hrvatske televizije, e to su kvalitetni komentatori.
 

Back
Top