umetnost zavođenja- priručnik :)

scaryv

Ističe se
Poruka
2.406
hajde da razmenjujemo iskustva i savete o zavođenju...

o zavođenju zarad ostvarenja veze, o zavođenju na početku veze, o zavođenju zarad održanja strasti i ljubavi i nakon dužeg staža braka, veze, afere...

mislim da ako bismo na vreme vodili računa o iskricama ne bi bilo toliko tužnih priča o raskidima, razvodima...

ne znam, mislim da je to ok, da se jave oni koji bi da osvoje, da povrate ljubav...

ja sam trenutno u toj fazi jer pokušavam da se pomirim sa dečkom, i čini mi se da mi fino ide, ali ponekad mi zatreba savet, ideja...

svi smo pametniji za druge
 
Da li treba određena persona da se zavodi
ili je nebitno ko uleti

elem, pošto ide zima, ispod kaputa da se obuče kuvarska kecelja sa štampom
predeo međunožja da ima štampu koju ima scaryv u avataru i neke sise
otkopčaš kaput i prepadneš žrtvu
pa ko živ ko mrtav
borba mora da ide kraja
 
hajde da razmenjujemo iskustva i savete o zavođenju...

o zavođenju zarad ostvarenja veze, o zavođenju na početku veze, o zavođenju zarad održanja strasti i ljubavi i nakon dužeg staža braka, veze, afere...

mislim da ako bismo na vreme vodili računa o iskricama ne bi bilo toliko tužnih priča o raskidima, razvodima...

ne znam, mislim da je to ok, da se jave oni koji bi da osvoje, da povrate ljubav...

ja sam trenutno u toj fazi jer pokušavam da se pomirim sa dečkom, i čini mi se da mi fino ide, ali ponekad mi zatreba savet, ideja...

svi smo pametniji za druge

Decko te stavio na standby listu, izjednacio te sa ostalim varijantama, prosirio sebi horizonte, a ti se osecas fino! Jednom recju svima lepo, ali mi se cini da ces ti na kraju da places...
 

Back
Top