Prljava politicka propaganda

Да јасно ми је, само то је неки локални функционер, којег нико није обавестио да је то супротно закону, хтео мало да се рекламира пред изборе!
Богами код мене би директорка летела са положаја због тога!

Veruj mi to nije lokalni funkcioner,to je predsednik opstine za koga se ne zna ni da li je zavrsio srednju skolu,jedan neobrazovani choban koga i na lokalnim izlozbama slika ispreskace par srednjoskolaca jer ne zna nista o slikama,a kamoli autoru a treba o tome da odrzi govor......SMESNO a tragicno!
A ima dosta direktora koji su to podelili tako,a ko se suprotstavio kesama,stigla mu je naredba da ih vrati!
 
Да јасно ми је, само то је неки локални функционер, којег нико није обавестио да је то супротно закону, хтео мало да се рекламира пред изборе!
Богами код мене би директорка летела са положаја због тога!

A u koji bi je položaj stavio? (podvuci taj deo da ne previdim opet)
 
KAd smo kod toga U NS... Danas opšti cirkus prepodne. Blokirane dve ulice, busevi Vojvodine napravili blokadu, haos. Posle došla policija i odvukla ih i privela (opet) vozače... Narod otkačio, zamalo da fasuju ovi iz ATP Vojvodina....
 
KAd smo kod toga U NS... Danas opšti cirkus prepodne. Blokirane dve ulice, busevi Vojvodine napravili blokadu, haos. Posle došla policija i odvukla ih i privela (opet) vozače... Narod otkačio, zamalo da fasuju ovi iz ATP Vojvodina....

Ma nije valjda:grin::grin:
Mirčić i Mirović obećali "tati" Deviću ali ih Maja odhebala i sad rusvaj...skrkao "tata" par miliončeka evra u onu stanicu i ćorak
radikalski....
 
Evo upravo sam saznala da su neke sveske vec bili podeljene u nekim skolama u obicnim kesama i tim direktorima je preceno od vadikalskog predsednika opstina,tipa"da ce oni zapamtiti SRPSKE RADIKALE!
Ja ne mogu da verujem koji izlivi primitivizma se iskazuju i tome nema granice!
IDIOTI!
 
Evo upravo sam saznala da su neke sveske vec bili podeljene u nekim skolama u obicnim kesama i tim direktorima je preceno od vadikalskog predsednika opstina,tipa"da ce oni zapamtiti SRPSKE RADIKALE!
Ja ne mogu da verujem koji izlivi primitivizma se iskazuju i tome nema granice!
IDIOTI!

Ovako sročeno je gore nego "Kurir" kad objavi.
Mislim, šta znači ovako napisano? Ništa!
 
Nema potrebe da vredjas,jer ja nisam politicki angazovana!
Cemu da lazem?
Prisustvovala sam pretnjama....
Meni je savest cista,ja sam postavila temu u cilju da pokazem nekim ljudima sta rade svemocni neobrazovani ljudi kad se docepaju vlasti!:!::!::!::!:

A u cemu se ogleda moja uvreda?
Eto, prisustvovala si, to je izvor.
A cini mi se iz dosadasnjih tvojih postova da su ti neobrazovani svi redom medju radikalima? Kada sam ja postavio temu u kojoj sam u pocetna dva posta naveo poslanike koji zive na nasoj grbaci, dobio sam opomenu od moderatora da moram da spomenem i drugu stranu...znaci ili jesi politicki opredeljena pa nastupas sa te pozicije ili neces da se zameras moderatoru sto je takodje bez veze jer onda to nije tvoje pravo misljenje vec redukovano strahom.
E, sad zamisli da ti ja kazem da sam prisustvovao kada je taj neko u nekoj drugoj situaciji vodio raspravu o recimo , modernoj umetnosti ili o filozofiji sa eminentnim strucnjacima iz tih oblasti. Sta bi rekla na to? Da mi ne verujes i da lazem? Ili bi se odlucila da prihvatis moj iskaz samo zato sto , eto, ja to tako kazem?
 
Па ми из ДСС Звездаре држимо тај секретаријат, и ја сам у Одбору те школе (В. П. Дис)... ето тако се то ради;)

Verovatno su ta dečica nosila crvene marame oko vrata, i nosili partizanovke, kao i pevali i igrali simbolične igrice za vas demokrate, a posle toga na krkanje i planiranje daljih operativnih radnji po srbiji-pljačkanje
 
Deca su uzela sveske u obicnim kesama(a ne radikalskim propagandnim),preceno je direktorima-naravno telefonski(da ce zapamtiti SRPSKE RADIKALE itd.)
A ti nemas povod da provociras!

Jel imaš bar ID telefonskog broja, znaš ako je to tačno što ti tvrdiš, ne bi me čudlio da se neko od demokrata uvukao u govornicu i iz nje ili preko mobilnog nazvao školu predstvljajući se kao SRS ne bi li srozao ugled SRS stranke!
 
A u cemu se ogleda moja uvreda?
Eto, prisustvovala si, to je izvor.
A cini mi se iz dosadasnjih tvojih postova da su ti neobrazovani svi redom medju radikalima? Kada sam ja postavio temu u kojoj sam u pocetna dva posta naveo poslanike koji zive na nasoj grbaci, dobio sam opomenu od moderatora da moram da spomenem i drugu stranu...znaci ili jesi politicki opredeljena pa nastupas sa te pozicije ili neces da se zameras moderatoru sto je takodje bez veze jer onda to nije tvoje pravo misljenje vec redukovano strahom.
E, sad zamisli da ti ja kazem da sam prisustvovao kada je taj neko u nekoj drugoj situaciji vodio raspravu o recimo , modernoj umetnosti ili o filozofiji sa eminentnim strucnjacima iz tih oblasti. Sta bi rekla na to? Da mi ne verujes i da lazem? Ili bi se odlucila da prihvatis moj iskaz samo zato sto , eto, ja to tako kazem?

Vazi,naravno da mozes da budes skeptican,ali eto recimo da verujes-rekao bi da je to normalno?
Ne kazem da su oni mahom svi neobrazovani,ali ovde u mojoj opstini su oni na vlasti
i vecina je neobrazovana i nekulturna!
Veruj mi da se idiot toliko derao u slusalicu da ja ne mogu da verujem!Tih reci i pretnji da je to-uzas!
Ja sam student i imam mnogo vece preokupacije od toga da se politicki angazujem,ali imam neko svoje stanoviste sa kog tvrdim da radikalsku politiku,ponasanje itd....nikad necu prihvatiti i odobravati!
 
Jel imaš bar ID telefonskog broja, znaš ako je to tačno što ti tvrdiš, ne bi me čudlio da se neko od demokrata uvukao u govornicu i iz nje ili preko mobilnog nazvao školu predstvljajući se kao SRS ne bi li srozao ugled SRS stranke!

Pa ti si stvarno smesan!Ko je rekao da su pretnje bile anonimne?A mozda bude i tih?
I ti si izgleda postovalac-teorije zavere?
Po nicku i izjavama bi rekla........
 

Back
Top