ZALJUBLJENI

Nocas
Sve je nocas protiv mene,
cak i zvijezde gube sjaj.
Kad ti jednom lose krene,
tada svatis da je kraj.
Nocas sve je protiv mene,
nikog nema da me tijesi.
Oko mene crne sjene,
tuga mi se nocas smijesi.
Tad mi suza sama krene,
da otprati pogled tvoj.
Sve je nocas protiv mene,
jer ti vise nisi moj.



Kreci dalje kroz zivot nazad nemaaaaaaa........
 
Iz iskustva kazem da je prijateljstvo posle PRAVE ljubavi nemoguce, evo i zasto.

1. situacija vas dvoje sedite u kaficu i razgovarate, gledate se i polako u tvojoj ili njegovoj glavi pocinje da se vraca secanje na dane kada ste bili zajedno i kjao da ga gledas u oci, slusas kako prica, a ne pozelis da ga poljubis i zagrlis cvrsto kao nekada

2. kako da mu kazes da imas novog momka ili kako bi se osecala da on tebi prica o nekoj devojci i kako je odusevljen njom i kako mu se cini da je kao stvorena za njega, ja to ne bih prezivela pa i da ne osecam nista prema njemu, a znam da je nekada bio samo moj

I ima jos mnogo razloga protiv drugarstva posle veze
 
ma Sanja... za nas dvoje nema sanse. ucinila sam sve sto je u mojoj moci, ali... on pokusava i mislim da uspeva da me izbrise iz svog zivota.
e, ali to sam sad pocela i ja. pa recimo da mi je tesko, ali kad provedes 6 meseci bez nekog ko ti je bio sve i s kim si dugo bila... stvarno, vreme je da se okrenem oko sebe, proslost ce me samo sahraniti u buducnosti koju cu imati ako ucinim neke promene u sadasnjosti....
 
pa ja imam 16 god. i iz iskustva kazem da je nemoguce biti samo prijatelj nekome ko ti je bio SVE!
Nema sanse, ako je to LJUBAV!!!! ja sa mojim bivsim ne razgovaram, a samo ja znam koliko ga volim.........

Pa vidi se da si neiskusna..ne kazem ja da sam nesto starija od tebe i da mogu da ti popujem..ali ja sam sa svakim mojim bivsim ostala u kontaktu..tj sa jednim nisam..ali sa svima jesam..tako da ja mislim da je moguce biti prijatelj sa bivsim deckom..ali nece to biti neko drugarstvo..ali mozete da budete ortaci..:)
 
Postoji! Kada emocije utihnu i kada se sve iskristališe, prijateljstvo može biti zaista iskreno
icon_smoke.gif
 

Back
Top