rafting Tarom

S

sheff

Gost
iako mnogi s'pravom kazu da je rafting Tarom jaaaaako opasno iskustvo to opasno je uglavnom preuvelicano! jedino sto je stvarno preuvelicano su cene i takse koje treba da se plate!

sto se tice samog raftinga stvarno je nezaboravno iskustvo iako smo se spustali sa obicnim camcem tzv. decejac DC (desantni camac) jedino sto stvarno dize adrenalin do vrhunca je deo zvan Brstanovica u duzini od 14 km
to morate da probate (bunjee je truuuuuuuba)

tarabuka 2003 je uspesno okoncana slike slede
 
sheff:
iako mnogi s'pravom kazu da je rafting Tarom jaaaaako opasno iskustvo to opasno je uglavnom preuvelicano! jedino sto je stvarno preuvelicano su cene i takse koje treba da se plate!

sto se tice samog raftinga stvarno je nezaboravno iskustvo iako smo se spustali sa obicnim camcem tzv. decejac DC (desantni camac) jedino sto stvarno dize adrenalin do vrhunca je deo zvan Brstanovica u duzini od 14 km
to morate da probate (bunjee je truuuuuuuba)

tarabuka 2003 je uspesno okoncana slike slede

Sheffe, bas bi bilo lepo da vidimo slike, ako budes imao problema da ih postavis ovde na forum, obrati mi se na e-mail bozo@krstarica.com pa da ih posaljem ja ili da te uputim kako da ih posaljes sam.
 
Rafting Tarom nije SKUP! Sigurno si isao preko neke agencije! Cijena jednog spustanja sa doruckom i ruckom je 35-40 eura - jedan dan - 15km najuzbudljivijeg dijela Tare sa najvise brzaka. SAVJET 1: Sljedeci put prije raftinga kupi neke CG-dnevne novine i naci ces oglas ili reklamu!
SAVJET 2: Ako zelis da osjetis ludilo idi u maju na Taru, dok je voda jos visoka!
SAVJET 3: Posle Tare produzi na Zabljak tj. DURMITOR da vidis tek taj haos!
 
Najjače da je rafting jeftin!!!
Ja i par ortaka smo Krenuli iz Pančeva preko agencije i olešili su nas 100€ za 3 dana boravka u Republici srpskoj i za crnu goru!!!!

A CrnoGorci su ustvari *****, rafting kreće iz crne gore, i onda oni nabijaju neke takse!!!
 
Anonymous:
Rafting Tarom nije SKUP! Sigurno si isao preko neke agencije! Cijena jednog spustanja sa doruckom i ruckom je 35-40 eura - jedan dan - 15km najuzbudljivijeg dijela Tare sa najvise brzaka. SAVJET 1: Sljedeci put prije raftinga kupi neke CG-dnevne novine i naci ces oglas ili reklamu!
SAVJET 2: Ako zelis da osjetis ludilo idi u maju na Taru, dok je voda jos visoka!
SAVJET 3: Posle Tare produzi na Zabljak tj. DURMITOR da vidis tek taj haos!

Upravu si,Tara je najlepsa u Maju-Junu,a Zabljak ne znam da li mi je lepsi leti ili zimi,raj na zemlji,pozdrav
 
sheff:
iako mnogi s'pravom kazu da je rafting Tarom jaaaaako opasno iskustvo to opasno je uglavnom preuvelicano! jedino sto je stvarno preuvelicano su cene i takse koje treba da se plate!

sto se tice samog raftinga stvarno je nezaboravno iskustvo iako smo se spustali sa obicnim camcem tzv. decejac DC (desantni camac) jedino sto stvarno dize adrenalin do vrhunca je deo zvan Brstanovica u duzini od 14 km
to morate da probate (bunjee je truuuuuuuba)

tarabuka 2003 je uspesno okoncana slike slede
JAO JA BILA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bilo je mnooooooooooooooooooooooooogo dobro, nezaboravno!!!!!!!!!
 
ja sam bio na raftingu, i to na nekoliko reka...ali nije dzaba receno da je Tara svetska destinacija
e sad.. Da krenemo sa zapada, Una-lepa reeka, lepi vodopadi u pocetnom delu, ima par finih brzaka, ali se onda pretvarea u dosadno jezero, tako da raftas nekih 20 min. i onda se peglas po jezeru 3 sata... sto se tice usluge smestaja i sl...kod nekog starijeg lika smo bili, zove se Kiro i super je sve-najbolji je tamo ima stranicu klub se zove una kiro RC...s tim da se ne moze porediti s tarom narocito kad je klopa u pitanju, jer na uni idu varijante "sendvic, cevapi i sl.." Na uni samo rafting kosta 40evra, bez icega drugog, tako da uopste ne stoji prica da je na Tari skupo.Pa *** za 50ak evra dobijes dorucak, prevoz, taxe, osiguranje, rucak i RAFTING a recimo ako hoces da nocis to te kosta 5 evra...odem u BG u restoran - jedem- platim 15 evra a klopa ni prineti onome sto smo jeli na tari, odes na neki bandzi bacis maltene iste pare za dva minuta....pa ljudi takav izlet bilo gde u svetu kosta duplo...Na tari smo bili nekoliko puta...i stvarno je najbolje u aprilu i maju-prva polovina juna(sto se adrenalina tice)ali i leto ima svoje prednosti.... smestaj je u bungalovima, prelepim,ono planinski stil...unutra lamperija, ciste posteljine, drveni kreveti ..sve sveze, mirise, pravi odmor...(ali to smo nasli tek drugi put, prvi put smo bili kod neke druge ekipe u nekoj rupi od bungalova),
a klopa posebna prica, domaci hleb ispoda saca, kajmak, prsut, jagnjetina sve domace,baklava, domace vino, rakija... ljudi su nam sluzili pastrmku koja nije iz ribnjaka vec iz reke-ma perverzija! Kamp je na obali reke ekipa je rafting klub Drina-Tara imaju stranicu i plus rade i izlete u planinu, prasumu i slicno, treci put kad smo isli ostali smo 6 dana!
Bio sam i na Neretvi, ali to je dosta manja reka, lep kanjon....ljudi dolaze samo na jednodnevne izlete bez nocenja...lepo je videti ali ipak je Tara bolja...mnogo
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rafting je ekstra!!! :)
Ja sam isla 11. jula preko ovog sajta, uporedila sam cene i mislim da je ova najpovoljnija (mada je i to realno skupo ali u odnosu na druge je ok).
Pogledajte i sami:
Rafting Tarom i Drinom :super:
 
Poslednja izmena od moderatora:
RAFTING TARA Kanjon reke Tare dubok je do 1330 m, što ga čini najdubljim kanjonom u Evropi a posle Kolorada i u svetu. Poslednjih 18 kilometara ove rijeke, prije nego što Piva i Tara postanu Drina, najuzbudljiviji su - sa preko 20 brzaka.Ova reka pravi je izazov za sve ljubitelje vode i prirode, pa kažu da onaj ko se nije spustio niz Taru još uvek ne zna kako je to kada vam proradi adrenalin,zbog toga neka vaša avantura bude RAFTING TARA.
 
Poslednja izmena od moderatora:
:super:JA sam išao na rafting sa rafting klubom Buk, njih sam izabrao jer na rafting vodi profesor fizičkog iz škole u koju sam išao, on je i trener i međunaroni sudija, a takmičio se nkada u kajaku na divljim vodama. Ne odseda se u kampovima, već sami podižemo logore u prirodi, nema komercijale i uzimanja novca, svi zajedno putujemo kombijem. Veče uz huk vode dok se krčka večera oko vatre u priroi je nešto najlepše za mene, a rafting je posebna priča. Prezentacije su svakog četvrtka, ustalom proverite na sajtu ja sam išao prošle godine
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rafting Tara Bosnia | Organizovanje rafting tura na Tari

Nesto sasvim novo na Tari! Iskusno osoblje,siguran Rafting Tara,planine i jezera+vrhusnka klopa i dobar provod=Kamp DIvlja RijeKa.

RAFTING TARA
Kanjon reke Tare dubok je do 1330 m, što ga čini najdubljim kanjonom u Evropi a posle Kolorada i u svetu. Poslednjih 18 kilometara ove rijeke, prije nego što Piva i Tara postanu Drina, najuzbudljiviji su - sa preko 20 brzaka.Ova reka pravi je izazov za sve ljubitelje vode i prirode, pa kažu da onaj ko se nije spustio niz Taru još uvek ne zna kako je to kada vam proradi adrenalin,zbog toga neka vaša avantura bude RAFTING TARA.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rafting Tara doživljaj je veličanstven i privukao je turiste iz cijelog svijeta. Mistična ljepota ove rijeke ostavlja Vas bez riječi. Kanjon, najdublji i najduži u Evropi, drugi na svijetu još uvijek je neotkriveni dragulj u srcu Starog kontinenta. Rafting Tara nije avantura koja se može uzeti zdravo za gotovo, posebno na rijeci Tari koja je prepoznata kao jedna od najboljih na svijetu za rafting pored rijeka Colorado ili Zambezi. U maju 2009. godine, rijeka Tara bila je domaćin Svjetskog prvenstva u raftingu, što sugeriše kapacitet naše lokalne ljepotice.
 

Back
Top