Ko se stiska..???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Slučajno naleteh na jednu " tbrdnju " ovde da se Srbi "stiskaju" pred hrvatskom ambasadom ne bi li dobili...putovnice beše, na tom novokomponovanom od srpskog jezika...ahahahahahahahah:lol::lol::lol:
:mrgreen:

Još slučajnije svaki...ali svaki dan prolazim i pored konzulata i ambasade dotičnih i sem što po neko samo pljucne u prolazu, što osuđujem , a u želji da Beograd bude još čistiji i belji no što je sad, tamo im ne stoje ni čuvari, a kamoli nekakvi ljudi...:mrgreen:

Pa ko bi normalan hteo da se poistoveti sa hijenama...zlotvorima...ups...'tedoh da kažem nacističkim...ček' da se opsetim...a da svinjsko meso poskupelo...da...to sam 'tela da kažem...svinjama?.:mrgreen:
 
Svi odreda izbegli iz Hrvatske, od "ustaske kame", koji nisu hteli , da zive u senci sahovnice.......

sada , u gornjem dzepu, ponosno furaju hrvatske pasose, sa sve sahovnicom ( koja im vise ne smeta)
Isim tim pasosem masu nama , odavde , hvaleci se, kako , eto , sada oni mogu da putuju Evropom, a mi , slepci , ne mozemo ni u Grcku bez vize.........

Vremena se menjaju, a neki krajisko - banijsko - korudunaski mentaliteti nikada.............
 
Totalno si "fulao" temu...te ...khm, moram da budem fina jerbo je vlas' u blizini...dakleM, te vize...pasoše, traže i imaju samo ovi "naši" nedefinisani, koji jadni ni sami ne znaju ni ko su ni šta su...ono, misle da im je matica tamo, a kako ih ta nji'ova matica ne 'ebe ni dva posto, ondaK se ovde...pa kompleksiraju...:mrgreen:

I 'de slepci da putuju kad ni za 'leba nemaju...dzaba im i viza i paseporte...čiji god...bačene pare.:mrgreen:
 
Svi odreda izbegli iz Hrvatske, od "ustaske kame", koji nisu hteli , da zive u senci sahovnice.......

sada , u gornjem dzepu, ponosno furaju hrvatske pasose, sa sve sahovnicom ( koja im vise ne smeta)
Isim tim pasosem masu nama , odavde , hvaleci se, kako , eto , sada oni mogu da putuju Evropom, a mi , slepci , ne mozemo ni u Grcku bez vize.........

Vremena se menjaju, a neki krajisko - banijsko - korudunaski mentaliteti nikada.............[/QUOTE]



Kakve veze ima mentalitet sa hrvatskim pasošima?? Svako normalan bi uzeo pasoš koji mu omogućava da putuje, bez čekanja u redovima ispred ambasada.

Ti ne bi?

Evo, pravo da ti kažem, ja bih sutra uzela hrvatski pasoš, samo da mogu, ali, zlehuda sudbina, šta da se radi.:wink:

Ćutim i čekam u redu.:(
 
Kakve veze ima mentalitet sa hrvatskim pasošima?? Svako normalan bi uzeo pasoš koji mu omogućava da putuje, bez čekanja u redovima ispred ambasada.

Ti ne bi?

Evo, pravo da ti kažem, ja bih sutra uzela hrvatski pasoš, samo da mogu, ali, zlehuda sudbina, šta da se radi.:wink:

Ćutim i čekam u redu.:(

Svako normalan bi trebao da doprinese da pasos zemlje ciji je drzavljanin bude priznat i da moze sa tim pasosem da putuje. Iskreno, ne svrstavam sebe u nenormalne ali ne bih uzimao pasos druge zemlje. Pogotovu sto nikada nisam imao problema da izadjem van zemlje sa postojecim pasosem.
Da li se ovim prejudicira da onaj ko ne zeli strani pasos nije normalan ili da bi bilo najbolje za sve nas da ne budemo vise drzavljani ove zemlje a onda sledi i logicno pitanje - sta ce zemlja bez drzavljana???
Nadam se da ce ti neko omoguciti da uzmes taj tudji pasos ako te to cini srecnom.
 
Naravno da bi uzeo taj pasos, s kojim hrvati odnedavno mogu da putuju po evropi bez viza ........
Ali, ja nikada nisam talambasao o "ustaskoj sahovnici" i slicnim glupostima....

Mentalitiet je , samo mali dodatak , celoj slici.......naime , ako su neki vec pljuvali Hrvatsku kao "ustasku tvorevinu", i slicne gluposti.......onda ne razumem , odakle im zeludac da sada ladno uzimaju pasose te iste "ustaske tvorevine"........

Ja, licno, bi, da sam tako trabunjao, uzeo pasos Rumunije, na neki nacin, pa bi s njim jos lakse putovao po svetu.......
 
ISHinger vam nudi vizne olaksice, samo dajte Kosovo:Išinger:

Srbiji vizne olakšice zbog Kosova
stana - 11. oktobar 2007.

Evropska unija trebalo bi Srbiji što pre da pošalje signal kojim bi stavila do znanja da je spremna da podrži dalje približavanje Beograda ovoj integraciji, rekao je predstavnik EU u trojci za Kosovo Volfgang Išinger u razgovoru za privredni dnevnik Handelsblat. Nemački diplomata je naveo da bi to mogle da budu dalje vizne olakšice i ocenio da bi to bio „pozitivan signal za pregovore o budućnosti Kosova”. Istovremeno je Išinger upozorio da „Srbija nikako ne sme da bude stavljena u situaciju da se odlučuje između približavanja EU i Kosova” i rekao da bi se „sadašnje srpsko rukovodstvo odlučilo za Kosovo”. Prema Išingerovim rečima, 14. oktobra, kada će se ponovo sastati delegacije Beograda i Prištine, „pokazaće se da li su, nakon faze sondiranja, obe strane spremne da stupe u ozbiljne pregovore o rešenju statusnog pitanja”. Za to će imati priliku već 21 oktobra, za kada je zakazan novi susret u Beču
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top