B.O.L. beogradski orkestar ludaka

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.956
Za sebe kazu da su "streetpunk"
taj termin koriste naci bendovi koji eto nece javno da kazu da su naci ....


pazi kad imaju i majspejs gde pise
Bend postoji vec 12 godina...Postava se malko menjala tokom svih tih godina,ali sadasnja postava je najduze na okupu. Osnivaci benda su Senfa i Rasa. Snimili smo 2 albuma do sad -Punk,sex i alcohol -Nece da boli,***** nece Snimanje treceg albuma je u toku i on ce se zvati "U Facu" Imali smo cast da sviramo sa raznim stranim i domacim bendovima,da sad ne nabrajam,i stalno imamo svirke negde po gradovima Srbije.
 
Ja sam dobila jedan njihov CD pre par godina, dao mi ga drugar Toma. Preslusala sam ga jedared samo ni ne secam se utisaka. Nego ne znam šta mi je sa Tomom, ne znam da li se još uvek bavi tim aktivnostima pošto je postao otac... Đe je Toma, jel znaš ti mali?
 
Nisu nacisti diff. . .
Diff sinko ako zelis biti na forumu urazumi se i mani se sledovanja ideja firera i njemu slicnih. I mani se otvaranju tema o naci bendovima, da se nebismo tragicno rastajali. . . Ukoliko te nacizam toliko zanima idi na naci forume pa se tamo sa njima druzi, na ovom forumu nacizmu mesta nema. . .
 
nigde se ne krsim pravilnik foruma.heheh
u privatnom zivotu su nacisti ali to ne znaci da nesmem da otvaram temu.ne?
koliko vidim nigde ne sirim nacionalnu mrznju.pa sad ako napisem koji vic o ciganima.jbg.
ako ne banuju one sa politike koji bas jeebu svima mater sto bi mene?
jedino ako tebi smetam licno nesto...
ali znas onu pesmu od explioteda...
fuc.k a mod
fuc.k a mod
fuc.k a mod today....
moderatoru:P:P
 

Back
Top