Fotografije Valjeva...

messenger_of_fear

Primećen član
Poruka
681
Ovde post-ujte fotografije našeg grada... Ja ću se potruditi...
Evo za početak reke Gradac...
1260044352_92e3ae32b2_o.jpg
 
Polako dolazi prolece, pa sam mislila da bismo mogli da postavimo neke lepe slike naseg grada, da se vidi da ipak nas grad nije toliko los i ruzan koliko ga prozivaju..... Evo ja na primer sam imala priliku da upoznam mnogo ljudi iz inostranstva koji su fascinirani Valjevom.....

***
Napomena moderatora:
Pored slika naseg lepog grada i njegove okoline, sada mozete postavljati i vase fotografije, a ne samo drugih autora. Zapravo preporucljivo je da postavljate svoje fotogrfije i to sa tematikom Valjeva ili njegove sire okoline.
Zelim lep provod svim ljubiteljima fotografije i zaljubljenicima u Valjevo.
P.S. Pazite na format slike.

***
Napoznatija slika Valjeva..... :D :D :D :D :D

valjevo.jpg
 
Ne mislim na prilog koji pustaju na jednoj nasoj televiziji..... Polako dolazi prolece, pa sam mislila da bismo mogli da postavimo neke lepe slike naseg grada, da se vidi da ipak nas grad nije toliko los i ruzan koliko ga prozivaju..... Evo ja na primer sam imala priliku da upoznam mnogo ljudi iz inostranstva koji su fascinirani Valjevom.....

Da,da nije ruzan! Koliko puta ste prosli pored Tehnicke skole?Kada prolazim tuda moram da pazim da ne ugazim u pseci izmet koji se nalazi svuda po trotoaru!!
 
Ne mislim na prilog koji pustaju na jednoj nasoj televiziji..... Polako dolazi prolece, pa sam mislila da bismo mogli da postavimo neke lepe slike naseg grada, da se vidi da ipak nas grad nije toliko los i ruzan koliko ga prozivaju..... Evo ja na primer sam imala priliku da upoznam mnogo ljudi iz inostranstva koji su fascinirani Valjevom.....

Da,da nije ruzan! Koliko puta ste prosli pored Tehnicke skole?Kada prolazim tuda moram da pazim da ne ugazim u pseci izmet koji se nalazi svuda po trotoaru!!

To sto si ti naveo nema veze sa izgledom grada, vec sa higijenom u gradu.....
 
Dzaba nama sto je grad lep ako je prljav!Kad neko dodje iz inostranstva da se slogira kad vidi "cistocu grada"8-)!

Slazem se da nije u redu da bude prljav, ali kada kazem da je lep, mislim na mesto gde se nalazi, na raspored objekata u gradu i tako dalje..... Uostalom ljudi obicno vole svoj rodni grad, ma kakav bio, ili se varam.....
 

Back
Top