SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Pa dobro... AKO me prime u SAJ u penziju se ide oko 30 godine... Ja mogu imati penziju,ali bih jod nesto privatno radio u zivotu i posvetio bih se porodici.... A to da se ne gine,pa nije bas tako... U svakoj akciji se moze poginuti... Ako ti je sudjeno umreces.... Ja sam cuo da su na kosovu 1998-1999 ubijena 2 sajovca i da kad su se vratili u njihovu bazu rekli su im da zadatak nije uspesan... Pa jbg valjda su napredovali za ovih 8-9 godina...
 
Iz SAJ-a mozes izleteti i posle prve provere psihofizickih sposobnosti,iako si u jedinici,na proveri ako ne zadovoljis tj.poboljsas ili makar ne zadrzis steceni nivo psihofizicke kondicije letis napolje i vracas se odakle dolazis.U SAJ-se ostaje negde do 35 godine najvise,za komandni kadar malo vise i obicno se salju u komandno-logisticke timove ili ostaju u jedinici kao instruktori(naravno ako zavrse neke od instruktorskih kurseva) ili se pak salju u neke druge jedinice Policije,poput Zandarmerije sada,BIA,interventne ili obicne saobracajne.Sve po zasluzi hehe.Inace oni najbolji ipak ostaju blizu SAJ,a ostali(ne svi) cine rezervu jedinice.
SAJ te zove,ako si pripadnik MUP-a na selekcioni kurs,ne mozes ti podneti zahtev jer kursevi se izvode onda kada SAJ ima potrebe da popuni upraznjena mesta ili nakon odlaska isluzenih pripadnika.Malo je komplikovano ovako objasniti,putem kompa.
 
A sta se moze raditi posle SAJ-a u slucaju da ne pogines u nekim akcijama... jel se moze otici u obicne policajce....

Pa, ako ne pogines u nekoj akciji, mozes da izvrsis samoubistvo, da odes u zatvor, ludnicu i tako dalje, dalje, jos dalje, i jos, jos dalje..... :lol::lol::lol::lol: salim se. Idi ti bolje u OMON ili Specnaz, tamo imaju i pancirnu municiju... :-D:-D:-D
 
Pa, ako ne pogines u nekoj akciji, mozes da izvrsis samoubistvo, da odes u zatvor, ludnicu i tako dalje, dalje, jos dalje, i jos, jos dalje..... :lol::lol::lol::lol: salim se. Idi ti bolje u OMON ili Specnaz, tamo imaju i pancirnu municiju... :-D:-D:-D

A sta ti je majke ti Specnaz i OMON... Nikad cuo... I zbog cega bih izvrsio samoubistvo,otisao u zatvot ili ludnicu....
 

Back
Top