MINISTAR ODBRANE

Saznao iz mnogih podataka kao i javnog nastupa i obecanja doticnog,moralno je da ogromnoj kolicini ljudi ukrade pare na ime toga sto se kao nije stiglo obracunati za sve i da postavi dve kategorije istih lica a prva kojoj ne moze da se stigne tehnicki da se obracuna prima manje novca od ove druge kategorije za koju moze da se tehnicki odradi posao,to je moral i na tome je i ostalo do danas,mada za fotelju je bilo javnog negodovanja jer je isti ocekivao fotelju ministra unutrasnjih poslova pa su mu uvalili resor od koga svi beze,a on kao nece odatle da pobegne,jok samo cemo da mislimo da on dobro radi svoj posao,ili ako mu staresina mailom posalje sve podatke o malverzacijama sa komplet dokumentacijom,on ga kazni jos i smeni sa duznosti i da mu losije postavljenje,malo poznat slucaj Zvezdana Radsinovica iz kasarne Dusan Vukasovic Diogen,jel ti dovoljno podataka i imena,probaj da se dopisujes s njim ako si u aktivnoj sluzbi pa da vidimo kako ces ti proci,a ovamo nas vrli lepi ministar se hvali kako ima komunikaciju sa staresinama,e to ti je moral kod njega.
 
Odakle si ti to saznao...???...ili, ako ti vise odgovara, na osnovu cega to tvrdis?

Obnova Iraka je nasa velika sansa,kaze nas doticni nesposobni ministar,pa sad imas prilike da se licno uveris u iznete tvrdnje i navode jer ovo mu je vec ko zna koji put da tako nesto lupi i ostane na fukciji,mozda nisi obavesten,pa rekoh da te obavestim,najcudnije je u svemu tome sto to samo ostaje nasa najveca sansa i nista vise,rezultata nema,a putovanja u Irak kostaju,naplacuju se dnavnice,svercuju tepisi i sve ostalo sto moze a nas ko ...............be
 
Здраво. Не могу да останем по страни а да о лику и делу дотичног, знате већ, не кажем пар речи. Као прво ради се о веома "моралном" човеку а самим тим и министру, као друго ради се о веома "образованом" човеку а самим тим и министру, као треће ради се о веома "стручном" човеку а самим тим и министру ЗА СВОЈ РЕСОР, као четвро ради се о НИ МАЛО СУЈЕТНОМ човеку а самим тим и министру. ШТА ВИШЕ РЕЋИ.
Изненадило би ме да својим потчињенима не изда задатак да се ово очисти, пронађу кривци који урушавају УГЛЕД ЧЕСТИТОГ човека и домаћина и противника ДЕМОКРАТИЈЕ. Срам их (НАС) било!!!
Ајд здраво.
 
Tu si u pravu,ja sam prvi protivnik demokratije i svog morala i cestitosti i obrazovanja jednog ministra koji jedva ima 40 godina,i treba me razapeti na stub srama jer sam okoreli Slobista i Rankovicsta,kao i onaj koji bi zeleo u izolaciju od globalnog povezivanja i reformi,Zivela Kuba i Severna Koreja a bome i Iran.Nas obrazovani i demokratski kadar i poltroni bi trebalo na skolovanje i dril u te drzave ali ko pita nas zatucane i nesposobne,mozda ce nas sve streljati sa demokratskim i humanim puskama,aj zdravo i tebi.
 
А друже, па ти си га угасио. Шалим се. Године нису битне, битно је да "БУЦО ЗНА". Он ЗНА а ми ... и није он такав како изгледа и шта се прича то зли људи из мрачног режима пакују и ко зна шта све спремају. Срам их (НАС) било!
З Д Р А В О.
 
Paq da sta nam nece sve namestiti ovi iz bivseg rezima i sta oni misle dokle ce da zive i da nas maltretiraju pa zbog njih ne mozemo ni u nato,a eto on je lepo i kulturno i nicim isprovociran zajedno s vrhovnim komandantom,dobro je sto nema vise saveta odbrane,ili ima a ja ne znam,a ako ima to su ovi iz prethodnog rezima odrzali,otisao u Libiju na proslavu,a pa to bode oci,zar nam Libija nije bila saveznik u proslim mracnim vremenima izolacije i nedemokratskog rezima,a u Libiji ostao isti rezima kao i ranije,vuk dlaku menja,i ko je sad tu demokrata on ministar ili on vrhovni komandant ili stari rezim,nije tu mnogo toga jasno i sta ce oni bas u Libiju,kud nisu naboli Tadzikistan,mozda nisu imali za veceru da plate,a ko ce ga znati,no dobro je cuti i misljenja drugih o ovim insinuacijama ili navodima.
 
Он није наш министар,већ тадићев,који је ђубре издајничко исто као и шунатовац.Судиће им се ускоро за велеиздају Србије!
 
Obnova Iraka je nasa velika sansa,kaze nas doticni nesposobni ministar,pa sad imas prilike da se licno uveris u iznete tvrdnje i navode jer ovo mu je vec ko zna koji put da tako nesto lupi i ostane na fukciji,mozda nisi obavesten,pa rekoh da te obavestim,najcudnije je u svemu tome sto to samo ostaje nasa najveca sansa i nista vise,rezultata nema,a putovanja u Irak kostaju,naplacuju se dnavnice,svercuju tepisi i sve ostalo sto moze a nas ko ...............be

Ti takve budalastine i gluposti pises da nemaju blage veze sa zivotom.

Veliki pozdrav za naseg ministra Šutanovca.
 

Back
Top