KK "Kremen"

Filip u

Početnik
Poruka
28
Da li vi (gradjani panceva) uopste znate gde se hipodrom nalazi? E od sad cete znati, nalazi se u Ulici Paje Marganovica bb (iza benzinske pumpe). Obavezno dodjite, probajte da jasete, a ako vam se dopadne, naucite da jasete, ali sve u svemu lepo se provedite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Колико кошта (минут, сат, два сата) јахање? Ја већ дуже време размишљам да одем тамо, али не знам да ли се то уопште ради :?
 
Mozes da odes da probas, a ako ti se dopadne, mozes da ides na obuku, 30 casova po 45min-1sat, placa se po 10 casova unapred, koji kostaju 3000 (cela obuka 9000). Kad prodjes obuku postajes clan kluba i mozes besplatno da jases. Mi se prvenstveno bavimo endurance-om (daljinsko jahanje na 20-120km), ali pomalo se bavimo i dresurom.
 
А има ли нешто рекреативно? Рецимо дође нас 3-4 да јашемо по 10-15мин... наравно нико не зна да јаше :D па би требао да буде ту и неки зналац :)
 
Mozes da odes da probas, a ako ti se dopadne, mozes da ides na obuku, 30 casova po 45min-1sat, placa se po 10 casova unapred, koji kostaju 3000 (cela obuka 9000). Kad prodjes obuku postajes clan kluba i mozes besplatno da jases. Mi se prvenstveno bavimo endurance-om (daljinsko jahanje na 20-120km), ali pomalo se bavimo i dresurom.

A to probanje jel nesto kosta ? :) I kada to moze da se ode da se proba?
 
Videces tablu sa leve strane puta gde pise ime kluba, ides crvenom stazom i kad na letis na nekoga pitaj za Zeljka, on ili radi u stalama ili je u nekom parkuru.


Da, da.......sad mi je jasno ! Nije on nasao ni tablu, ni crvenu stazu,ni stalu, ni Zeljka u parkuru :-(

Filipe.....moze neka dodatna informacija ili uposlite i nekog vodica do gospon Zeljka :roll:
:lol:
 
Бла... знам ја каква је политика на панчевачком хиподрому, али то мени не одговара... ја сам мислио нешто на фору луна парка :D дођеш, платиш, јашеш и то је то :)
 
Па мислим политика у смислу да хиподром није у комерцијалном фазону већ да ту долазе људи које заиста занимају коњи и узгајање коња. Ја не знам да јашем, али бих волео да пробам тј научим, али не и да долазим редовно да будем члан клуба и сл. већ да дођем с времена на време на пола сата - сат на јахање и то је то...
 
Знам, али нека редовност ипак мора да постоји... ја бих то ишао мошда свега неколико (3-4) пута годишње у пролетном или летњем периоду чисто да ме жеља мине ;)
 

Back
Top