PURE PLEASURE

D

divlja

Gost
Ovde zabelezite trenutak potpunog zadovoljstva ili blazenstva:idea:

Ne znam za razlog, ono...jesam ustala ranije nego obicno, izasla napolje da udahnem ovaj divan dan, al' od kad sam otvorila oci osecam neki cudesan priliv energije koja cirkulise kroz mene, al' onako kao potocic. :lol:
 
Hm...ne pamtim jedan poseban momenat potpunog zadovoljstva, sto znaci da ih je bilo milion i da se konstantno ponavljaju, sto je dobro...
Ali priznajem da svaki dan ipak zapocinjem jednim potpunim zadovoljstvom i blazenstvom - kafom :) Mmmm....
 
svaki trenutak proveden sa Debelom bilo gde,je za mene pure pleasure:D
kada se probudim,zahvalim Bogu sto sam ziva (jos uvek)8-)
a najPP ce biti kada me vise ne bude bilo i otarasim se sra*a zvanog zivot.....

:roll::roll::roll:

ako je tako, ti uzmi lepo pa izvrši samoubistvo.

kako me nerviraju te jadikovke i prenemaganja- kao život je sranje. pa, ******, uzmi nešto i uradi povodom toga!!!!:evil::-x

i totalno su ti kontradiktorne dve poslednje rečenice.:roll:
 
Svaka vama cast sto se tako extra osecate... Ja vec 2,3nedelje pokusavam da iskuliram sve sto mi se desava,ali ne mogu... Uhvatila sam sebe da pribegavam picu... Ne znam sta vise da radim... matorci me dave, decko je extra ljubomoran, najbolju drugaricu naisam videla 1nedelju, u skoli smor,svi neki posebni...
 
ma ovo je cisto uzivanje :D :lol:
TropicIsland.jpg
 
imam taj pure pleasure trenutak svakog jutra kad otvorim ochi... hvala sudbini shto sam takva kakva sam, pa mi je mozak par minuta u out-u kada se probudim iz sna, da bar tada ne mogu da razmishljam o stvarima koje me muche... e tih par minuta svakog jutra su za mene pure pleasure...
 
Neshto mi sad doshao neki nalet srecje :D
A nije da imam razloga-josh osecjam posledice bolesti,imam rok za prezentaciju do sutra,a necju je uraditi,nemam ni dinara...
ali samo jedna stvar,tj.jedna osoba i sama pomisao...uf :D
 
Slican slucaj samo love imam ali dzabe mi kad ona nije samnom doduse nisam je jos nista ni pitao tako da nista ne znam.Ali ako mi dragi Bog ispuni tu zelju to ce za mene biti cisto zadovoljstvo.
 

Back
Top