TOPCIDER

Verujete li u zvanicnu verziju tragedije na Topcideru?

  • DA

    glasova: 5 10,4%
  • NE

    glasova: 43 89,6%

  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .

Titus

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.014
Na sutrasnji dan navrsava se tri godine od tragicne smrti dvojice pripadnika gardijske brigade u vojnom objektu "Karas". Sta mislite, da li su ti mladici stradali tako sto su se medjusobno poubijali, drugim recima, dali verujete u zvanicnu verziju ili je u pitanju zataskivanje na najvisem nivou, odnosno, zavera?
 
Dokazi i nalazi sa vestacenja su godinu dana skrivani od FBI.Po mom misljenju, tu dvojicu klinaca su ubili oni koji su cuvali onog debelog Mladica, ko li ga okoti takvog, da mi je znati.Klinci su slucajno nesto videli i onda ih je bagra pobila.
 
E мајко божија које сте ви незналице и слијеповјерници. Да ли се неко од вас разумије у криминалистику, балистику или судску медицину, или безпоговорно вјерујете у оно што чујете од разноразних манипулатора!?
 
Na sutrasnji dan navrsava se tri godine od tragicne smrti dvojice pripadnika gardijske brigade u vojnom objektu "Karas". Sta mislite, da li su ti mladici stradali tako sto su se medjusobno poubijali, drugim recima, dali verujete u zvanicnu verziju ili je u pitanju zataskivanje na najvisem nivou, odnosno, zavera?
Moje mišljenje je da su ta dva momka poginula zarad nečijih ''viših'' ciljeva....tačnije rečeno nižih.
 
Imash li ti bolju teoriju?

Имам ја једну одличну и такође вјеродостојну колико и ова о генералу Младићу. Укључује мале зелене, израду тајног оружја, недозвољене експерименте на људима, мијењање генетеске структуре, рушење свјетског поретка, чак сам уклопио и најезду скакаваца! Е сад можда се моја теорија некоме не свиђа али мора да је тачна јер нико нема бољу, бар по мени. :shock::shock::shock:
 
U toj kasarni sam ja sluzio u Vojnoj policiji i to nije nikakva tajna baza.Ima , doduse, mnogo ''alternativnih'' puteva za izlazak tako da te niko ne vidi kad ulazis ili izlazis, a bice da su ovi klinci koji su bili na strazi videli kako neko ulazi ili izlazi, i steta je sto nisu postupili po PS-u i pobili govna.
 
Kao sto ni laik nije siguran u verziju o ubistvu (pokoj mu duse Z.Dj) tako je i sa ubistvom vojnika u Topcideru, bar onome ko se razume u nacin istrage na licu mesta kako je upustvom krim.sluzbe propisano.
Toliko manjkavosti i ne izvrsenih postupaka na licu mesta dovoljno je za sumnju.
Kada se sazna o prvom ubistvu "istina", saznat ce se i o drugom u temi navedenom.
Da ne razvlacim..............dovoljno je sto nam je "zavuceno" na belosvetski nacin.
 
Имам ја једну одличну и такође вјеродостојну колико и ова о генералу Младићу. Укључује мале зелене, израду тајног оружја, недозвољене експерименте на људима, мијењање генетеске структуре, рушење свјетског поретка, чак сам уклопио и најезду скакаваца! Е сад можда се моја теорија некоме не свиђа али мора да је тачна јер нико нема бољу, бар по мени. :shock::shock::shock:

Ne trudi se da iz Hrvatske budesh veci Srbin nego mi ovde. Mnogo se pravish pametan...
 
Najbolje prde Srbi iz dijaspore.To su oni sto bi da glasaju za vadikale, pa da Srbi zauzmu svoje vekovne teritorije, ali im na pmaet ne bi palo da napsute svoje domove u AmriKi, po Evropama i sl.Ostavite vi nas ovde da resavamo stvari kako znamo, ne treba nam vas savet.Dosta smo propatili zbog vas.
 

Back
Top