UKRAJINA 'NA ZAPADU'?- rezultati izbora

MOSA DRUGARI DEMOKRATE I EVROPEJCI...:mrgreen:!!!

SADA CUH NA DNEVNIKU TV FOX-A DA JE TIMOSENKOVA VODILA I OSTATAK NARANDZASTE KOALICIJE,ALI DA JE SADA NA KRAJU KADA SU PREBROJANI SVI GLASOVI, POBEDIO JANUKOVIC PRO-RUSKI ORJENTISAN

Dalje smatra se da ce pobednik Janukovic moci da formira vladu ukoliko cetvrtoplasirana Komunisticka partija udje u vladu zajedno sa nekom manjinskom litvanskom partijom. :lol:

toliko od vas narandzasti...:mrgreen:
 
Ima u Estoniji trecina populacije i jos ih tretiraju ko go*na ,a i granice se sa Rusijom pa se ni oni ne smrzavaju cak im je toplije nego nama u majcici Srbiji ruskom pobratimu u kojoj pola stanovnistva greje samo kuhinju u kojoj zimi sede ceo dan ,a onda lezu u ladnu sobu sa tri jorgana na sebi i u vunenim carapama .
 
Ima u Estoniji trecina populcije i jos ih tretiraju ko go*na a i granice se sa Rusijom pa se ni oni ne smrzavaju cak im je toplije nego nama u majcici Srbiji ruskom pobratimu u kojoj pola stanovnistva greje samo kuhinju u kojoj zimi sede ceop dan a onda lezu u ladnu sobu sa tri jorgana .
Ja ne znam gde ti zivish,pravo da ti kazem meni je zimi toliko vrutjre jer jako greju da moram da otvaram prozor chak i po snegu.
A druga je stvar shto nas yebu za cenu...
A i ne znam kako si toliko uputjen u stanje u Estoniji..osim ako nisi bio..ja za sebe i svoj stan znam iz prve ruke.:lol:
 
Ja ne znam gde ti zivish,pravo da ti kazem meni je zimi toliko vrutjre jer jako greju da moram da otvaram prozor chak i po snegu.
A druga je stvar shto nas yebu za cenu...
l:
pa kad zivis u stanu na Novom Beogradu iverovatno imas centralno grejanje i ja zivim na Limanu isto u stanu pa ni ja nemam tih problema ali ako odem do obliznjeg Telepa koji je na par kilometara od centra grada u kome su vecina kuce koje se samostalno greju u mnogim siromasnijim domacinstvima je takav slucaj , a Novi Sad jos ima najrazvijeniju gasnu mrezu u Srbiju u kojoj je inace manje od 30% domacinstva prikljuceno na gas i ima centralno grejanje po relativno razumnoj ceni ,a ostatak se snalazi i zlopati kako zna i ume .
 
Kako ste brzo zaboravili da su vam rusi prosle godine pripretili da ce obustaviti isporuku gasa, za SCG.........pa je bilo, hitno dizanje kredita, da se otplati deo duga.....:)

Doduse, pokusao mlohavi Kostunica da izvuce nesto na sarm :)....ali dok lova nije sela u Gasprom, bilo je gusto......bratski, do yaya :)
 

Back
Top