Twisted Metal 2

E sad videh na jednoj temi diskusiju o ovoj igri....ajde da je premestimo ovde...

Prvi put sam je zaigrao kad sam iznajmio PS1 sa bratom i igrali smo celu noc, ja Sweet Tooth a on Minion, rusili smo Ajfelov toranj i Kip Slobode...igra je vrh vrha...

Ukucali smo sifru za neogranicenu municiju, popeli se na visoku platformu i dole bacali one okrugle bombe. Na kraju ih je bilo toliko da je odlazak dole bio sigurna smrt, onda smo se gurali i gurali pa sam ja pao i BOOM xD

Aaaaahhh... Dobra stara vremena... Igra je stvarno bila otkidanje. :D
 
price na kraju nisu tako lose
ali ne mogu da se setim samo cetri:s
a sa svima sam preso
od buldozera(kako god da se zove :lol:) (kada padne sa kule od cigala)
od miniona (koji dolazi po calipsa( ili kako god))
twister (pozeli da bude najbrza i bude toliko brza da se vrati u doba jure gde je t-rex ubije i sledeca scvena otac i sin gledaju njenu kacigu u muzeju :lol: )
i valjda greenhoper posalje svog robota bombu da ubije calipsa (nisam siguran za ovo)
jel se neko seca jos necega :D
Sweet Tooth je pretvoren u nekog crva, Axel je dobio snagu da iscupa ruke iz tockova lawl, policajka je htela da vidi brata i prognana je u svemir. Kada ga je nasla rekla je da je modovala kola i vratili se na Zemlju. Minion rokne Calypsa xD
 
Markoca jesi li siguran, da je na onom linku shto si mi dao je chitava igrica... to sam ja cini mi se preuzeo sa nekog drugog torrent sajta,i nije radilo... Bili su naki fajlovi, nije tjelo da se instalira i td... :???
 

Back
Top