Дечко који обећава ,

pisam se na sve,jer takvo mi je ime...popiso se bogami sloba po nama i to posteno...ovo je vec politika....

Кад сам први пут гледао филм црко сам од смеха кад је лик рекао да се зове Слободан.
Ко зна можда је и оног пок. Слобу Мира млатнула веслом или нечим тежим у главу..... Остало је историја ,

И да не заборавим музика у филму је одлична.
 
tek nedavno sam provalio koliko je zapravo zadovoljstvo masturbirati u toku vozhnje...pa sigurno 3x bolje nego ovako inache...

shta kazhesh na moj fejs?
ruzhniji si nego shto miiisliiiish.
bujica tako ruzhnih rechi iz tako lepih usta...ne stoji ti

moj oooomiljeni citat...to ono startujesh curu kao e tjao mala a da ja i ti ovo ono u mraku a?...ona te neshto napljuje ajde pali bre shabane...ti joj uzvratish sa...bujica tako ruzhnih rechi iz rako lepih usta...ili kad imash devojku pa ona neshto poludi jer sinotj nisi doshao do nje a uz to je dobila pa je sva na note...i krene neshto da se.re a ti joj sa osmehom uzvratish...bujica itd

i ono chuveno "nishta nishta samo se ti sredi"...da da zaista ima dobrih momenata u filmu...pa kraj svadba ona najgora i on koji je u celoj prichi super stvarno...i ekipa je sjajna...onaj lik shto donosi kasetu njemu na kraju samo zazvoni na vrata i tutne mu u ruke...to je vd - ivan vdovic...bubnjar limunovog drveta...umro mlad...al nije toshe proeski
 
Bolje da nosim kratku kosu



664_Decko_koji_obecava.jpg






 

Back
Top