NACIONALNI STROJ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nicolla

Zainteresovan član
Poruka
178
Voleo bih nesto vise da saznam o njima?
Skup im je zabranjen jer su dobili karijeru neonacista.

Gle cuda na njih se digao Canak, kome nacisti nikada nisu smetali, koji je podrzao skup madjarskih nacista veterana 2. rata u Subotici. U Subotici jer ceo civilizovan svet ne dozvoljava tako nesto...

Ne pada mi na pamet da ih branim, ali me zanima cime se bave i kakav program imaju.
Na plakatama i oglasima sam video da organizuju srpski mars, sve sa pozivnicama SRBINE IZADJI...
 
nicolla:
Voleo bih nesto vise da saznam o njima?
Skup im je zabranjen jer su dobili karijeru neonacista.

Gle cuda na njih se digao Canak, kome nacisti nikada nisu smetali, koji je podrzao skup madjarskih nacista veterana 2. rata u Subotici. U Subotici jer ceo civilizovan svet ne dozvoljava tako nesto...

Ne pada mi na pamet da ih branim, ali me zanima cime se bave i kakav program imaju.
Na plakatama i oglasima sam video da organizuju srpski mars, sve sa pozivnicama SRBINE IZADJI...

ja mislim da ti nisi dovoljno zreo ili sta vec, da pises na javnom forumu. ne bi trebalo, idi radi nesto drugo..;)
 
Norma Kampl:
Занимљиво. :roll:

Мада, и ту се, изгледа, може градити некаква каријера.

Иначе, дала би им ја каријеру :twisted:


etiketu!!! greska izvinjavam se... :lol:

Sad sam malo citao o njima i previse mi je...
Ne mogu da verujem da ima ljudi koji podrzavaju ideje Hitlera i dizu ruku da pozdrave nacisticke vodje, da im slave rodjendane...
Zar u Srbiji koja se protiv toga borila? Zar ima srba koji misle da sve te patnje treba da nam se ponove!!!
 
~Petar~:
ja mislim da ti nisi dovoljno zreo ili sta vec, da pises na javnom forumu. ne bi trebalo, idi radi nesto drugo..;)
Види, и ја бих могао да кажем да си ти довољно велики кретен и да стога не би требало да пишеш на јавном форуму и да би могао да идеш да радиш нешто друго, па те опет трпим!
Значи његова права су колико и твоја овде!
 
Neko je već prokomentarisao na sličan način:
Svakog Srbina koji sebe naziva neonacistom, kune se u Hitlera i slične gluposti, treba dovesti na sred Terazija pa opaliti 25 usranom motkom po dupetu, da mu to s*anje izađe kroz nos.
 
nicolla:
etiketu!!! greska izvinjavam se... :lol:
Ништа, професионална деформација. 8-) ;)

Sad sam malo citao o njima i previse mi je...
Тога је - увек превише.

Ne mogu da verujem da ima ljudi koji podrzavaju ideje Hitlera i dizu ruku da pozdrave nacisticke vodje, da im slave rodjendane...
Zar u Srbiji koja se protiv toga borila? Zar ima srba koji misle da sve te patnje treba da nam se ponove!!!
Известан број будала, кретена, шовиниста, расиста, и слично, можеш, на жалост, наћи свуда, па и у Србији.


Али, битније је питање - ко све, и како, тим манипулише.
 
KoscheiBesmertnii:
Види, и ја бих могао да кажем да си ти довољно велики кретен и да стога не би требало да пишеш на јавном форуму и да би могао да идеш да радиш нешто друго, па те опет трпим!
Значи његова права су колико и твоја овде!
hahaha...a ti si vetj poseban sluchaj...bolesni chikica
 
Norma Kampl:
Ништа, професионална деформација. 8-) ;)


Тога је - увек превише.


Известан број будала, кретена, шовиниста, расиста, и слично, можеш, на жалост, наћи свуда, па и у Србији.


Али, битније је питање - ко све, и како, тим манипулише.

na zalost..
pa evo i kod nas na forumu! Vidite samo naseg pericu :lol:
 
perice-pinokijo, idi na neki forum o narkoticima. Tamo se mozes naci sa svojim stranackim kolegama, zrelim ljudima koji ce demokratijom izboriti prava za nacionalni stroj, legalizaciju droga... tamo ces naci datume gej parada... pa vi ste bar zreli ljudi kojim je mesto svuda, pa makar to bilo i u nekom od vas...
 
nicolla:
perice-pinokijo, idi na neki forum o narkoticima. Tamo se mozes naci sa svojim stranackim kolegama, zrelim ljudima koji ce demokratijom izboriti prava za nacionalni stroj, legalizaciju droga... tamo ces naci datume gej parada... pa vi ste bar zreli ljudi kojim je mesto svuda, pa makar to bilo i u nekom od vas...

hahah...porasto nos jer sam pio drogu. znash vec, dzoyint u venu, shmrk'o heroin...posle, naravno, pravac parada...

nego,opet...nije za tebe javna rech batice
ni a ovog muchenika besmertnog...al ajd' kao... ;)
 
~Petar~:
hahah...porasto nos jer sam pio drogu. znash vec, dzoyint u venu, shmrk'o heroin...posle, naravno, pravac parada...

nego,opet...nije za tebe javna rech batice
ni a ovog muchenika besmertnog...al ajd' kao... ;)
nos ti je narastao od lazi...
Tvoja javna rec je da dodjes ovde i naparvis pometnju, da cimas ljude za q..c bez dozvole...
nadji sebi slicne i uzivaj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top