Iskomplexirani profesori

Danny Ocean

Zainteresovan član
Poruka
324
Da li ste primetili da su profani koji predaju glupe predmete kao što su Muzičko, Fizičko, Likovno...

...uglavnom iskomplexirani do yaya, i insistiraju na nekim glupostima, npr. na nošenju bele majice i crvenog šortsa... :D

A sve ne bi li nam pokazali, kako njihov predmet nije ništa manje bitan od onih "bitnijih"...

P.S. Završih gimnaziju ove godine, tako da me to sve, LIČNO, više i ne pogađa... :)
 
Iskreno,ne znam zashto bi bash oni posebno bili takwi?!
Ne smatram da su iskompleksirani zato shto trazze opremu jer je to ipak normalno.
Neces waljda da skachesh u dalj u farmerkama?! Mislim stwarno...
A to shto si ti bio takwe nesrece sa ti trazze opremu-twoja stwar. :roll:

A ta teorija da su njhowi predmeti manje wazzni mi se (takodje) ne swidja.
Izwini,ako neko ide npr. u muzichku mislish da je njemu muzzichko glupost?! Ne bih rekla....

Dobro,da ne smaram wishe-jednostawno,ne slazzem se ni sa jednom tachkom optuzznice! :-? :wink:
 
Da li ste primetili da su profani koji predaju glupe predmete kao što su Muzičko, Fizičko, Likovno...
Ne, to je samo tvoje slobodno tumachenje i delom prizemno shvatanje.

...uglavnom iskomplexirani do yaya, i insistiraju na nekim glupostima, npr. na nošenju bele majice i crvenog šortsa... :D
Bela majica i crni shorc spadaju u sportsku opremu i ujedno su najpraktichniji. Ukoliko se igra neka utakmica, logichno je da svi budu u istoj opremi, ako ni zbog chega, barem zbog preglednosti...

A sve ne bi li nam pokazali, kako njihov predmet nije ništa manje bitan od onih "bitnijih"...
Nema bitnijih i manje bitnih predmeta, svi imaju udeo u proseku i svi koriste na neki nachin. Ako ti smatrash da je nebitno da imash fizichko, da dobijash opshtu kulturu na cahsovima muzichke i likovne umetnosti (iliti, ''kulture''), tvoja stvar. Ali iako tako mislish, nemash pravo da nazivash profesore kompleksashima.

p.s. Oni svoj posao rade zato shto dobijaju novac za to, a i zato shto vole, stoga ne verujem da su svoj poziv odabrali ako su mislili da je ''nebitan''...

:)
 
PiGlEt....:
Iskreno,ne znam zashto bi bash oni posebno bili takwi?!
Ne smatram da su iskompleksirani zato shto trazze opremu jer je to ipak normalno.
Neces waljda da skachesh u dalj u farmerkama?! Mislim stwarno...
A to shto si ti bio takwe nesrece sa ti trazze opremu-twoja stwar. :roll:

A ta teorija da su njhowi predmeti manje wazzni mi se (takodje) ne swidja.
Izwini,ako neko ide npr. u muzichku mislish da je njemu muzzichko glupost?! Ne bih rekla....

Dobro,da ne smaram wishe-jednostawno,ne slazzem se ni sa jednom tachkom optuzznice! :-? :wink:
Vi'š Pigi, još si mala i tek si krenula u srednju, kontam da ti je sve novo i sve super i da si orna da udovoljiš svakom zahtevu profesora, ma koliko suludi oni bili...

Ali videćeš za par meseci, kad ti dosadi tehnika da, recimo, ako treniraš nešto pre podne, dođeš onako mrtva umorna na prvi čas fizičkog, pa te profesor mrcvari da mu trčiš još 5 krugova oko terena, samo zato što je to jedini način da razdrma neke tamo štrebere, koji nikad u životu nisu potrčali ni za busom...

Pa se tako, bez tuširanja, namirisana parfemom marke "oznojans" odvučeš na drugi čas slikanja vodenim bojicama, pa sa tog časa izađeš sa 50 fleka na najnovijem belom duksu, za koji ti je mama teška srca odvojila od plate....

I kao da nije dosta, posle još pet časova cirke, profesorka muzičkog te natera, onako izmrcvarenu, da ceo čas pevaš neki kanjon, tipa "Veliki sat kuca tik-tak tik-tak", ko Titova pionirka...

E onda ćeš skontati da ovo što pričam, možda baš i nije tako bezveze... ;)
 
I nemam ja, ljudi, ništa protiv ovih predmeta, već sam stava da, ako neko voli likovno, taj će ići u umetničku, ako neko voli muzičko, taj će ići u muzičku, njegova stvar, i ja to poštujem. Ali mi je glupo da se svi srednjoškolci opterećuju nečim za šta se nisu opredelili i što im nikad u životu neće trebati...
 
Danny Ocean:
Axa... OK, nemojte se odma' ljutiti... ;)

Mada mislim da sam ja zbog toga srećniji od njih :)
i to je normalno, jer si trpeo te, kako ti kažeš, iskomplexirane osobe... :-( ali, veruj da je i roditeljima lakše, jer vide da nisi smoren 'silnom' opremom za fizičko i muzičko....mislim da si tu malo preterao, ali nema veze. koju si školu završio, ako se sme znati? :smile:
 
Ja sam imala iskomplexiranu likovnjacu... Kod nje moras da crtas u najboljem slucaju kao Pikso i da prosustvujes svakom casu... Sto kod mene nije bio slucaj... Ja sam stalno bezala sa likovnog... I veće mi je uvek davalo 5 :)
 
matora63:
i to je normalno, jer si trpeo te, kako ti kažeš, iskomplexirane osobe... :-( ali, veruj da je i roditeljima lakše, jer vide da nisi smoren 'silnom' opremom za fizičko i muzičko....mislim da si tu malo preterao, ali nema veze. koju si školu završio, ako se sme znati? :smile:
Koju sam školu završio, ne bih baš ovako javno, reći ću ti na pp ako baš želiš, jer znaš za onu, "internet je mesto gde su muškarci muškarci, žene muškarci, a deca FBI agenti..."
Reći ću samo da sam promenio 2 gimnazije, u jednoj sam imao ekstra profana fizičkog, dok su muzičarka i likovnjača bile malo, hm, ne tako prijatne osobe za biti u društvu, dok je u drugoj bilo obratno.
 
Marge:
Ja sam imala iskomplexiranu likovnjacu... Kod nje moras da crtas u najboljem slucaju kao Pikso i da prosustvujes svakom casu... Sto kod mene nije bio slucaj... Ja sam stalno bezala sa likovnog... I veće mi je uvek davalo 5 :)
Ex, da... Bežanje sa časova ruleZ... Kad se samo setim, čini mi se ponekad da sam više vremena proveo u kafiću pored škole nego u njoj... :D

Samo nemoj da nas deca čuju, ispašće da ih kvarimo... :)

Nemojte bežati sa časova!!!
 
Ben_Adam:
Nema bitnijih i manje bitnih predmeta, svi imaju udeo u proseku i svi koriste na neki nachin. Ako ti smatrash da je nebitno da imash fizichko, da dobijash opshtu kulturu na cahsovima muzichke i likovne umetnosti (iliti, ''kulture''), tvoja stvar. Ali iako tako mislish, nemash pravo da nazivash profesore kompleksashima.

p.s. Oni svoj posao rade zato shto dobijaju novac za to, a i zato shto vole, stoga ne verujem da su svoj poziv odabrali ako su mislili da je ''nebitan''...

:)
ne misle oni, ali misli vecina uchenika, a i njihove kolege.
u svakom sluchaju, ima ih raznih
 
Danny Ocean:
I nemam ja, ljudi, ništa protiv ovih predmeta, već sam stava da, ako neko voli likovno, taj će ići u umetničku, ako neko voli muzičko, taj će ići u muzičku, njegova stvar, i ja to poštujem. Ali mi je glupo da se svi srednjoškolci opterećuju nečim za šta se nisu opredelili i što im nikad u životu neće trebati...
Zamisli koliko bi chovek bio ogranichen, kada bi se ogranichavao na ono shto misli da mu u trenutku treba...
Da dodam, 5 krugova oko terena je machiji kashalj, a korisno je. U srednjoj shkoli(i.e. gimnaziji) se radi umetnichka muzika, odnosno teorija muzike, odnosno istorija umetnosti... Nikakvi kanoni niti ishta... A na likovnom se radi takodje istorija umetnosti, ne nose se vodene boje (daleko bilo), vetj se radi sve u olovci ili markerom... ;)
 
Danny Ocean:
Pa ti s' 92. godište. C,c,c :shock:
Kad si pre naučila da bežiš, ja sam počeo tek u srednjoj...
Josh jedan pardon zbog kontradikcije, ali znaj da su osobe razlichite, i sazrevaju u razlichitim vremenima/dobima, kao i da za bezhanje ne treba nikakvo znanje, samo malo treba ukljuchiti ''kefalo''.
Josh jedna stvar: 92 godishte je ove godine krenulo redovno u prvi razred srednjih shkola/gimnazija.
 
ma mene nerviraju brate recimo za fizicko moramo posebne majce jbt i sportski sorc da nosimo i jos popuje da nosimo sa sobom opremu tj.da se u skoli presvucemo...da prevedem da ne nosimo belu majcu sa sobom nego kao da ponesemo sa patikama a na sebi imamo neku desetu i u skoli da obucemo...znaci uzas....a sto mi je jos gore proverava jbt i kad smo bolesni mora da nosimo bem ti nestvanicu i ko je napravi..
 
Ben_Adam:
oprema za fiizichko staje u dzhep od jakne
sa ovim se nikako ne bih slozhio....ja ne znam kakvi su vashi chasovi fizichkog, ali ja na fizichkom nikako ne blejim...tj posle svakog mi je mokra majca ko da sam plivao.
uglavnom svi mi svaki dan imamo 6 chasova, zar ne ? e sad ako iz 5 predmeta ponesesh po 1 svesku i 1 knjigu i + opremu za fizichko tebi je torba prepuna, osim ako ne nosish u shkolu putnu torbu :?
po meni kad imash fizichko obavezno bi trebao da nosish-majcu(necesh valjda da smrdish u istoj ceo dan :? ),shorc, patike, tu bih dodao i josh jedne charape jer se vrlo chesto desi da su ti i one mokre....ja znam da neki nose dezodorans ali ja sam protiv toga, jer je poznato da na znojavo telo ne ide dezodorans...vishe sam za varijantu vlazhnih maramica :?
 

Back
Top