rat za kosovo

Samo da nam neko dirne KOSOVO I METOHIJU .....

baby_orly_150x.gif
 
Ако Бог да у недељу 14.10.2007. године у манастиру Студеница у 8:00 часова литургијско молитвено сабрање резање колача Покрову Пресвете Богородице с молебаном да Њеним Покровом Светим заштити Гарду Свети Цар Лазар за Косовско-Метохијски бој. Истовремено запојаће звона у свим Храмовима У БОЈ КРЕНИТЕ ВИТЕЗОВИ ! Након тога Гарда Свети Цар Лазар креће пут Косовске Митровице, где ће ако Бог да у 15оо часова испред Споменика на Мосту објавити рат окупаторима Светог Косова и Метохије. Уколико Гарда Свети Цар Лазар буде спречена било до Србских квислиншких власти или НАТО, КФОР, УНМИК или КПС да главно сабрање буде у Косовској Митровици, Гарда ће поставити пунктове где буду заустављени и то ће бити место сабрања. Знајући да ће бити нанета економска штета, Гарда ће ипак забранити пролаз кроз Србију свим земљама које признају једнострано проглашење независности Светог Косова и Метохије, као нужан одговор на тај незаконит акт супротан Повељи УН, Резолуцији 1244 СЦ УН и међународном праву. Упркос изјава председника Србије Бориса Тадића и министра одбране Драгана Шутановца да неће војно интервенисати, Гарда Свети Цар Лазар заједно са Србском војском и полицијом ће војно интервенисати у одбрани Светог Косова и Метохије, у случају једностраног проглашења независности Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и њихових НАТО налогодаваца, јер горе поменути нису на вечним функцијама како су умислили, јер ће их Гарда рушити и неће их питати у одбрани Светог Косова и Метохије, јер је Свето Косово и Метохија изнад свега. Гарда Свети Цар Лазар има ново наоружање које ће проговорити у случају једностраног проглашења независности и насилног отцепљења Светог Косова и Метохије од стране шиптарских терориста и њихових НАТО налогодаваца, јер се границе само ратом и крвљу цртају. У том наметнутом рату биће протерани сви Шиптари са Светог Косова и Метохије и из свих Србских земаља у њихову матичну државу – Албанију. Ово се посебно односи на све Шиптаре из Албаније који су после 1945. године уз помоћ Титове комунистичке власти насилно окупирали Свето Косово и Метохију, док је истовремено прогнаним Србима забрањен повратак на вековна огњишта. Обзиром да бивша СФРЈ више не постоји наведена одлука из 1945. године аутоматски не важи, па стога морају да одмах напусте Свето Косово и Метохију као страни држављани и окупатори. Такође се посебно односи на све Шиптаре из Албаније који су после „милосрдног“ бомбардовања Србије 1999. године на илегалан и насилан начин уз помоћ НАТО окупирали Свето Косово и Метохију и стога никада не могу добити држављанство Србије и морају да одмах напусте Свето Косово и Метохију као страни држављани и окупатори. Гарда Свети Цар Лазар позива све Србе који су Србскога рода, а који могу носити победнички барјак Светог Цара Лазара и који желе и могу ићи у одбрану Светог Косова и Метохије, да присуствују октобарском сабрању у Светој Студеници и приступе Гарди Свети Цар Лазар. 18. септембар лета 2007. Господњег



preuzeeto sa sajta www.rcp-brcko.com

VASE MISLJENJE O OVOME?
 
ma ovo je balkan ovde se granice menjaju svakh pedeset god., sad su dziberi malo jaci pa oni furaju svoj fazon, mi umesto da cekamo nasih pet minuta i pomirimo se sa stanjem, duvamo se kao debili a svi znamo konacno resenja kosovskog pitanja. Docice i nase vreme sa 10-20 god., pa ce mo mi malo bubrege da im provozamo!
 
bgdeckooo:
ovi nasi mentoli kako su krenuli izgubice kosovo a jos kazu da nece ratovati za njega. sta mislite treba li samoinicijativno krenuti u novi baj na kosovu?

ovi nasi mentoli su vec 1999. godine izgubili kosovo.
a ko hoce uludo da gine protiv Nato - slobodno.....
 
Sta mislite koji bi to baja danas mogao da predvodi vojsku koja ce braniti Kosovo?
Ko bi se na to usudio, koga bi to ljudi bez pogovora slijedili,ima li vise u nas Srba takve harizmaticne liocnosti...?
Ko se od vas mozda opet ne bi osjecao izdanim?
Gdje je taj koji ce pljunuti istini u lice?
 
Obersturmfuehrer:
ovi nasi mentoli su vec 1999. godine izgubili kosovo.
a ko hoce uludo da gine protiv Nato - slobodno.....
Eeee stvarno, nemoj niko da je pipnuo NATO, to je sigurna smrt! Mozete protiv Rusije, Kine, Arapa, nemojte NATO da dirate nikako, oni imaju F-15, ko je jos video da pada F-15?! Mnogo opasan avion!!!! :shock: Pravi dzem!!! Mi imamo samo galeba, a Su imaju Rusi ali su oni mloogo bezobwazni pa neche da nam da daju. Ali F-15 orao bwe nije to galeb to je owrao!!!! Run for you lifes!!!!!!!!!!!!!!
 
taca36:
Sta mislite koji bi to baja danas mogao da predvodi vojsku koja ce braniti Kosovo?
Ko bi se na to usudio, koga bi to ljudi bez pogovora slijedili,ima li vise u nas Srba takve harizmaticne liocnosti...?
Ko se od vas mozda opet ne bi osjecao izdanim?
Gdje je taj koji ce pljunuti istini u lice?
Фјурер, ко други! :D
 
taca36:
- Iskander -:
taca36:
Sta mislite koji bi to baja QUOTE]


Taj sam baja,
taj sam baja,
ko mi ne veruje,
polize mi jaja...!!! :wink:[/QUOTE



Jel uz gusle ?

Moze i uz gusle i uz "organe", sta pozelis... :wink:

Pa kaze:
Da si samnom,
jeela zutu prooooju,
zivela bi
k'o bubreg u lojuuuu...oooopaaa...
Kameeenje se
u bubregu ciiima,
Cuuvaj boooze
koliko nas iiimma...iijjuuuuuujuuuu....
Seecas li se
mila moja Jeeecoo,
kako saaam te
otpozadi keeeco,
Ja te keeecam,
a ti meni prrrrdiiiish,
niiiije taacno
kako saama tvrrrrrdis...prrrrrr ijjuuujuu..
Tvrrrdis da je
politika sraaaanje
nije sraaanje
nego praaavo stanjeee...
 

Back
Top